26

Odp: zakupy przez internet

Internet to dzisiaj prawdziwa kopalnia. Można znaleźć wszystko czego dusza zapragnie. Jeśli ktoś nie ma obeznania w sklepach internetowych, zawsze można znaleźć ciekawe poradniki, takie jak ten na stronie ] z którego można dowidzieć się, gdzie szukać wartościowych sklepów z zabawkami dla dzieci, które wpłyną pozytywnie na ich rozwój.

27

Odp: zakupy przez internet

Ja ze stronykupowałam niedawno różne naklejki odblaskowe. Dzieci miały poprzynosić jakieś elementy tego typu do przedszkola i takie naklejki okazały się fantastyczne do zabawy.

28

Odp: zakupy przez internet

A jeśli chodzi o rzeczy odblaskowe, wie ktoś moze gdzie mozna kupić odblaskowe materiałowe naszywki (nie chodzi mi właśnie o takie naklejki, tylko coś co jest giętkie jak materiał), najlepiej z jakims dzieciecym motywem?

29

Odp: zakupy przez internet

Naszywki to nie wiem. Ale u nas w pracy jak zamawiamy gadżety reklamowe to materiały odblaskowe zamawiamy w firmie Komdo. Oni maja tam też akcesoria dla dzieci, ale typu szelki bądź kamizelki, maskotki odblaskowe, zawieszki itd.

30

Odp: zakupy przez internet

Tak, o takie rzeczy jest łatwo, ale koleżanka chce dziecku na kurtke i spodnie naszyć odblaski. Podobno takie rzeczy są, ale jakoś obie nie potrafimy znaleźć w internecie

31

Odp: zakupy przez internet

Na stronie jest kilka prasowanek odblaskowych takich dla dzieci. Ale nie wiem czy prasowanki będą odpowiadały Twojej koleżance.

32

Odp: zakupy przez internet

Takie rzeczy juz gdzieś widziałam i faktycznie nie do konca o to chodzi...

33

Odp: zakupy przez internet

W takim razie może trzeba kupić kamizelkę lub szelki i wykorzystać te elementy odblaskowe z tych rzeczy.

34

Odp: zakupy przez internet

Niby tak, ale wiesz, ona sobie wymysliła, ze to jakiś obrazek bedzie. W sumie dziwne, ze nikt takich nie robi. Mogłoby sie całkiem dobrze sprzedawać

35

Odp: zakupy przez internet

No dziwne. Tym bardziej że odblaski są na czasie. Zwłaszcza odkąd można dostać za ich brak mandat.

36

Odp: zakupy przez internet

Mandat, o to ja nawet nie wiedziałam. W jakich przypadkach trzeba je mieć?

37

Odp: zakupy przez internet

W mieście nie trzeba. Nie można chodzić poza terenem zabudowanym o zmroku bez odblasow poboczem szosy. Na wsiach często nie ma chodników dla pieszych ani ścieżek rowerowych dla rowerzystów. Dlatego wszyscy korzystają z szosy. Niestety ciężko takie osoby zauważyć chociaż im się wydaje ze skoro samochód ma światła to są widoczni. Za takie wykroczenie jest chyba 100 zł mandatu.

38

Odp: zakupy przez internet

I dobrze, rzeczywiście makabrą jest jechać w nocy samochodem poza miastem, ja sie zawsze boję, ze kogoś potrące, bo go nie zauważę :-(

39

Odp: zakupy przez internet

Mam tak samo. Niestety na wsiach bardzo często widzi się takie osoby bez odblasków i na dodatek całych w czerni.

40

Odp: zakupy przez internet

Wiem i do tego wszystkiego na nieoświetlonym w zaden sposób rowerze :-(. Czy ludzie naprawdę są aż tak bezmyślni? :-(

41

Odp: zakupy przez internet

Oni myślą, że tak jak kiedyś, jest mało aut na wsi, a to nieprawda.

42

Odp: zakupy przez internet

No dobrze, ale o zakupach przez internet miało być, a myśmy tu dygresję zrobiły na temat rowerzystów w nocy na wsi ;-)

43

Odp: zakupy przez internet

[quote=linea]W mieście nie trzeba. Nie można chodzić poza terenem zabudowanym o zmroku bez odblasow poboczem szosy. Na wsiach często nie ma chodników dla pieszych ani ścieżek rowerowych dla rowerzystów. Dlatego wszyscy korzystają z szosy. Niestety ciężko takie osoby zauważyć chociaż im się wydaje ze skoro samochód ma światła to są widoczni. Za takie wykroczenie jest chyba 100 zł mandatu.[/quote]

Zgadza się, po za terenem zabudowanym najlepiej mieć chociażby najprostszą kamizelkę  i już nawet nie chodzi też o przepisy ale po prostu o bezpieczeństwo.

44

Odp: zakupy przez internet

W sklepach stacjonarnych nie mogę się zdecydować, także próbuję swoich sił w sklepach internetowych. Mianowicie potrzebuję jakiejś sprawdzonej nawigacji gps do samochodu, możecie coś podrzucić ?

45

Odp: zakupy przez internet

Zapytaj jakiegoś specjalistę o ten temat. Tak będzie chyba najlepiej.

46

Odp: zakupy przez internet

W sieci kupuję bardzo dużo rzeczy - ubrania, książki itp. Zawsze jednak zwracam uwagę na opinie o sklepie, w którym dokonuję zakupów. Jeśli są negatywne  - nie kupuję tam, nawet jeśli cena jest niska. Wolę dopłacić i mieć pewność, że zakupione rzeczy do mnie dotrą.

47

Odp: zakupy przez internet

ostatnio zamawiałam folie ochronna na tel mezowi a dla siebie śliczne drewniane etui na telefon

48

Odp: zakupy przez internet

Przez internet zakupiłem do warsztatu spore ilości różnych śrub, nitów . Zakup kontrolowany, sklep sprawdzony, nie było obaw. Co nie znaczy, że kupuję u niesprawdzonych sprzedawców. Ryzyko trzeba minimalizować.

49

Odp: zakupy przez internet

Z reguły są to ciuchy i już chyba kiedyś o tym pisałam, ale 2 tygodnie temu zrobiłam zakupy całkiem z innej beczki, a mianowicie
był to zakup takich rzeczy jak odkurzacz oraz ręczniki papierowe
Po prostu wyszukałam w sieci fajny sklep gdzie można zaopatrzyć się w profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki chemiczne do sprzątania. Podobno działają skuteczniej niż te codziennego użytku... Ano przekonam się teraz smile

50

Odp: zakupy przez internet

[quote=Anitka.b]Z reguły są to ciuchy i już chyba kiedyś o tym pisałam, ale 2 tygodnie temu zrobiłam zakupy całkiem z innej beczki, a mianowicie był to zakup takich rzeczy jak odkurzacz oraz ręczniki papierowe [/quote]
Tez kupiłam odkurzacz przez internet, ale w Media Expert. W e-sklepie mają lepsze ceny niż w stacjonarnych.