1

Temat: Co przechowywać w lodówce?

Słyszałam, że banany i brzoskwinie nie powinny być w lodówce, pomidory i cukinia  też. A jak Wy przechowujecie owoce i warzywa?

2

Odp: Co przechowywać w lodówce?

W takie upały  nie trzymam owoców i warzyw poza lodówką, bo za szybko więdną albo stają się zbyt dojrzałe...

3

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Ja trzymam wszystko w lodówce, tam jest najhigieniczniej, żadne robale czy muchy nie wejdą;)

4

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Ja też wszystko wrzucam do lodówki, ostatnio również czekoladę bo upały tongue

Ostatnio edytowany przez belladunna22 (2015-08-19 12:39:44)

5

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Nie wszystkie warzywa i owoce nadają się do przechowywania w lodówce .Na pewno czekoladę ,jabłka ,banany ,cytrusy.

6

Odp: Co przechowywać w lodówce?

No, ale też ważne w co się te produkty zapakuje, bo wiadomo, że te produkty, które trzymamy w lodówce mogą się albo przechodzić zapachami albo robić smrodek w całej lodówce - ja np. używam folii lub woreczków strunowych do ich zawijania i przechowywania - tylko wiadomo trzeba pamiętać, że się te produkty ma w lodówce, bo mogą się zepsuć.

7

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Prawie wszystkie warzywa i owoce trzymam w lodówce, tym bardziej jak są rozkrojone.

8

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Bananów w lodówce nie przechowuję bo czarnieją. Resztę owoców już tak :-)

9

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Ja też nie trzymam owoców i warzyw w lodówce, tam to jedynie wędliny, mięso sery i o ile mięsa i wędlin może dla mnie nie być to ser zawsze mam w lodówce. smile

10

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Cytrusów nie powinno się trzymać w lodowce oraz miękkich owoców typu brzoskwinie, jagody itp.

11

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Moja lodówka zwariowała. To jakiś Samsung z wyświetlaczem z przodu. Co chwilę włącza i wyłącza funkcję power freeze wydając przy tym sygnały dźwiękowe. No bez zatyczek nie zasnę w domu. Czy któraś w Was może miała kiedyś taki problem? Na szybko teraz przed świętami nie kupię w 2 dni.

12

Odp: Co przechowywać w lodówce?

To chyba nie ten temat... Skoro dźwięk przeszkadza, to lepiej ją wyłączyć i wezwać serwis żeby naprawił.... Do świąt powinien się z tym uporać:)

13

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Ja pomidorów nie trzymam w lodówce.

14

Odp: Co przechowywać w lodówce?

Cytrusów też nie trzeba.