351

Odp: słodycze

Dzięki za przepis- zapiszę sobie smile Miałam dzisiaj ochotę na mocno czekoladową muffinkę ale luby mnie zawiódł i nie kupił;p Dobrze że jeszcze tiramisu w lodówce było to podjadłam wink

352

Odp: słodycze

Ja bardzo lubię słodycze, ale nie przepadam za tymi sklepowymi, wolę sama w domu upiec jakieś ciasto, ostatnio robiłam tartę z jabłkami

353

Odp: słodycze

Domowe najlepsze ale czasem idę na łatwiznę i kupuję wink

354

Odp: słodycze

Ja uwielbiam batoniki proteinowe. Niestety przeszkadza mi ich twardość. Wybieram te bardziej miękkie.  znalazłem informacje o twardości poszczególnych batoników proteinowych i przetestowałem kilka tych najmiększych i powiem wam że dla mnie bomba wink Dobrze że jest ten internet.

355

Odp: słodycze

W 100% popieram poprzednika big_smile

356

Odp: słodycze

W netto mają dobre batoniki proteinowe kawowe big_smile do tego są dość miękkie i tanie.

357

Odp: słodycze

Staram się unikać, ale na niedzielę muszę zawsze coś upiec. Mąż nie wyobraża sobie niedzieli bez placka.

358

Odp: słodycze

Kiedyś niedziela zawsze była takim dniem u moich rodziców, że ciasto musiało być upieczone.
Ja uwielbiam słodkości, ciasta domowej roboty, ale koniecznie słodkie. Batoniki, czekoladki. W pracy często kupuję rano do kawy ptysie nadziewane masą budyniową. Uwielbiam Rafaello, ptasie mleczko, kinder bueno.

359

Odp: słodycze

Linea jak lubisz rafaello to polecam Ci ciastko.
Wczoraj robiłam na szybko bo mieliśmy gościa. Poświeciłam na nie może pół godziny, po dwóch godzinach nadawało się do jedzenia i szybko schodzi wink Zrobiłam z kakaowymi herbatnikami, a dżem dałam na dwie górne warstwy herbatników. Następną wersję zrobię na krakersach bo lubię słono- słodkie połączenia smile

360

Odp: słodycze

Ja uwielbiam ciasta kokosowe. Teraz nawet wcinam w pracy herbatniki Dr Gerarda, które nazywają się Alusie. Czyli tak jak ja wink
Są w polewie czekoladowej i obsypae wiórkami.
Dzięki Joanna za przepis. Chętnie skorzystam. Lubię szybkie i dobre przepisy smile

361

Odp: słodycze

O, to przy następnych zakupach rozejrzę się za Alusiami big_smile A przepis wypróbuj koniecznie! Trochę jest problemów z gotowaniem budyniu w takiej ilości ale ja to robię tak że co jakiś czas zmniejszam palnik do minimum i szybko mieszam budyń trzepaczką do piany. A, i margarynę dodałam od razu do mleka bo nie ma sensu sobie zadania utrudniać wink

362

Odp: słodycze

Dzięki za podpowiedzi. Idzie weekend to może wypróbuję smile W końcu trzeba mieć coś słodkiego w domu.
Zazwyczaj kupuję czekoladki lub zachodzę do mojej ulubionej ciastkarni. Ale jednak swoje ciastko to swoje.
A Alusie polecam, są pyszne smile

363

Odp: słodycze

Ja słodycze uwielbiam, mam nawet taka specjalna szafkę w domu, gdzie różne dobra są zgromadzone. Czasem okazuje się, ze coś w nocy zniknęło, bo mój mąż jest strasznym łasuchem i różne słodycze nocami "parują" ;-)

364

Odp: słodycze

Ja na cukierki mam specjalny duży słoik, taki przechylony do którego dobrze wkłada się rękę smile Oczywiście moja dłoń tam wejdzie, ale mojego faceta juz nie smile

365

Odp: słodycze

linea, świetny pomysł, też muszę sobie taki sprawić, gorzej jak włoży rękę i już jej nie wyjmie ;-)

366

Odp: słodycze

Oj tak, szkoda byłoby słoika. Ale mój raczej nie włoży ręki, jeśli chce to ja moge mu podać i tyle smile Słoik z cukierkami to jest moje królestwo smile

367

Odp: słodycze

Oj, mój to by pewnie myślał, ze jednak uda mu sie wyjąć  ja nie zauważę że mi parę cukierkow zniknęło ;-).
Czasem poza tym się śmieje, ze biegam po to, zeby móc jeść więcej słodyczy :-)

368

Odp: słodycze

Rozbawiłyście mnie tym słoikiem big_smile U mnie to by się nie sprawdziło bo mój wysypałby zawartość i wszystko zeżarł wink

369

Odp: słodycze

Można i tak hehe. W takim razie trzeba poszukać takiego z zamkiem i kluczykiem smile

370

Odp: słodycze

O patrz, rzeczywiscie, mi wysypywanie jakos nie przyszło do głowy, ale kto wie co taki samiec by zrobił ;-)

371

Odp: słodycze

Właśnie nie wiadomo co im w głowach siedzi. Mój na szczęście nie jest łasuchem, wiec nie muszę się obawiać że pozjada mi moje zapasy. Więc można powiedzieć, że moje czekoladki są bezpieczne.

372

Odp: słodycze

Moje zdecydowanie nie są i juz sie w zasadzie z tym pogodziłam. Szczególnie po jakichś treningach mój chłop ma wilczy apetyt na słodycze i buszuje po kuchni jak dzik po lesie :-)

373

Odp: słodycze

Mój to woli sięgać po piwo niż po slodycze, więc bardziej zagląda do lodówki po schłodzone. Słodycze są moje ale lubimy się wymieniać i razem pijemy piwko lub razem jemy slodycze.

374

Odp: słodycze

Ale do piwa to lepiej jakieś słone przekąski niż słodycze ;-)

375

Odp: słodycze

Ja tam słodycze mogę mieszać ze wszystkim, nawet z piwem smile