1

Temat: Problemy ze snem

Mam problem ze snem!Wybudzam się codziennie przedwcześnie nad ranem i w efekcie jestem w ciągu dnia zmęczona i nie mam siły na proste czynności. Herbatki mi nie pomagają mam wrażenie, że jest gorzej. W zielarskim dali mi melatoninę plus w spray niby ma pomóc, ale jeszcze nie stosowałam czekam na opinie czy ktoś używał i czy pomoże abym normalnie się wyspała?

2

Odp: Problemy ze snem

A jakie herbatki pijasz? Może spróbujesz szyszek chmielu? Sama co jakiś czas mam problemy ze snem, więc coś o tym wiem. A jak i to nie pomoże, to najlepiej byłoby iść do lekarza.

3

Odp: Problemy ze snem

jak byś szukała dobrych tabletek, to moja mama też zmaga sie z bezsennością i jej pomagają tylko tabletki "NaSen" niestety są na receptę.

4

Odp: Problemy ze snem

Moja koleżanka stosowała melatoninę (chyba w płynie) i twierdzi, ze jej pomogła, nawet polecała mi spróbować. Jej problemy ze snem wynikały ze stresującego okresu w życiu. Poza tym śpi dobrze.

5

Odp: Problemy ze snem

Ja też mam teraz dużo stresu nie mogę spać.

6

Odp: Problemy ze snem

Wiesz co jeżeli niepokoji Cię ból żyły to skorzystaj z porady lekarskiej online . Jest to możliwe np tutaj  porada jest w 100% dysretna no i niedroga. Myślę, że to dobre i szybkie rozwiązanie smile

7

Odp: Problemy ze snem

[quote=rizzoli33]Ja też mam teraz dużo stresu nie mogę spać.[/quote]
A człowiek wypoczęty lepiej sobie radzi ze stresem i tak powstaje błędne koło sad

8

Odp: Problemy ze snem

Ja raczej się wysypiam, ale od jakiegoś czasu zupełnie  nie pamiętam snów i to dopiero jest  dziwne...

9

Odp: Problemy ze snem

Za szybko wracasz do świadomości i to dlatego... Trzeba budzić się spokojniej, poleżeć chwilę i pomyśleć o tym, co się śniło, żeby nie uciekło...

10

Odp: Problemy ze snem

Tak, to prawda, za szybko wstaję i zajmuję się przygotowaniem do wyjścia...

11

Odp: Problemy ze snem

Bez obaw możesz spróbować, na pewno pomoże i się wyśpisz tak jak ja dzięki właśnie melatoninie plus. Psikasz jakies pól godzinki przed snem i budzisz się rano wypoczęta jak skowronek. Poczytaj o składzie melatoninie i melisie, to naturalne składnik,imelatoniny zaczyna brakowac z wiekiem i stąd te kłopoty i problemy ze snem

12

Odp: Problemy ze snem

To już wiem, dlaczego starszych ludzi jest najwięcej rano w sklepach - oni po prostu nie mogą spać wink

13

Odp: Problemy ze snem

Możliwe, że masz nerwicę. Moja koleżanka tak miała, że właśnie wybudzała się codziennie wcześnie rano i potem nie mogła spać.
Okazało się właśnie, że to nerwica. Warto zadbać o zdrowy styl życia, czas na relaks, sport, muzyka . To naprawdę pomaga.

14

Odp: Problemy ze snem

Moje problemy ze snem były spowodowane dużymi kłopotami w pracy. Zgłaszałam to, co było nie tak, ale napotykałam mur obojętności. Niestety, musiałam się zwolnić, choć w dalszej perspektywie uważam, że dobrze się stało, bo spokojny sen był tylko kwestią czasu. Jeśli macie podobny dylemat, polecam lekturę -

15

Odp: Problemy ze snem

[quote=Moniqa_]Możliwe, że masz nerwicę. Moja koleżanka tak miała, że właśnie wybudzała się codziennie wcześnie rano i potem nie mogła spać.
Okazało się właśnie, że to nerwica. Warto zadbać o zdrowy styl życia, czas na relaks, sport, muzyka  . To naprawdę pomaga.[/quote]

Ja też tak miałam w czasie większych stresów, że budziłam się o 2.00 czy 3.00 i do 6.00 nie mogłam zasnąć.. Potem cały dzień zmarnowany...

16

Odp: Problemy ze snem

Problemy ze snem może wywoływać stres lub zbyt duże przemęczenie. Jeśli możesz to stosuj  wieczorem herbatę z melisy lub ciepłe mleko. Postaraj się wypocząć. Sprawdź jeszcze jakie rady mają na

17

Odp: Problemy ze snem

Już to tutaj pisałam ale sport bardzo pomaga. Mi codzienne bieganie przed śniadaniem nie dość, że pozwala po prostu krócej spać to jeszcze dzięki temu szybciej zasypiam. Tak po prostu. Zawsze miałam problem z zaśnięciem od kąd pamiętam ale jak zczęłąm reguralnie ćwiczyć to zasypiam w mniej niż 10 minut każdego dnia tongue

18

Odp: Problemy ze snem

Z natury też jestem bardzo nerwowym człowiekiem. Kiedy w moim życiu dzieję się coś nie tak od razu jestem niespokojna, nie mogę spać tygodniami, nie mówiąc, o tym, że zaczynają mi włosy wypadać. Zapisałam się na jogę by wprowadzić trochę harmonii, ale efektów zadowalających nie było. Pomagają mi tylko silne tabletki na uspokojenie. Kupuję je bez recepty na Skład mają dobry, więc nie powinny zaszkodzić.

19

Odp: Problemy ze snem

Idz do lekarza to dostaniesz coś na receptę

20

Odp: Problemy ze snem

A może jest Ci za gorąco lub za zimno? Albo po prostu niewygodnie? Zainwestuj w porządny materac, wysokiej jakości pościel (może być z , albo podobnego sklepu), zadbaj o odpowiedni klimat w pomieszczeniu i wywietrz sypialnię przed snem.

21

Odp: Problemy ze snem

Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że bezsenność może być związana z niewygodnym materacem. Na takim materacu źle podparte jest ciało, utrudnione jest krążenie, to może powodować np. drętwienie kończyn. Warto sprawdzić, na czym się śpi. Przy bezsenności polecane są materace Viscotherapy z pianki termoelastycznej, która dostosowuje się do kształtu ciała i zapewnia lepsze podparcie niż takie zwykłe materace.

22

Odp: Problemy ze snem

Moja mama ma na to jedną radę. Kielich na wieczór. Jeden.

23

Odp: Problemy ze snem

[quote=Terenia4]Moja mama ma na to jedną radę. Kielich na wieczór. Jeden.[/quote]
hmm, no nie powiem, osobliwa metoda tongue

24

Odp: Problemy ze snem

Kielich czego? smile Ja to mam swój nervomix sen, więc się nie przejmuję, fajnie wycisza i pozwala zasnąć bez budzenia się w nocy smile

25

Odp: Problemy ze snem

Ja robię sobie w takim kominku na podgrzewacze roztwór z wody i olejku lawendowego. Ponadto wietrzę pokój i staram się nie korzystać z elektroniki przed snem.