1

Temat: Prezent dla chłopaka?

Czy znacie jakieś fajne i sprawdzone zklepy z odzieżą męską? Niestety w moim domu nauczyłam swoich mężczyzn, że zazwyczaj to ja robię im takie właśnie zakupy i teraz po czasie okazało się, że się wkopałam:) bo moi panowie składają mi tylko zamówienia co potrzebują:) Nie chcę mi się też chodzić po galeriach handlowych bo to pochłania zbyt wiele czasu dlatego może znacie coś w sieci?Zazwyczaj np. bluzy męskie, T-shirty czy sweterki są w dobrych cenach właśnie w internecie . Będę wdzięczna za rady.

Ostatnio edytowany przez edyttiii (2017-01-24 13:58:39)

2

Odp: Prezent dla chłopaka?

Wejdź na Reyjay.pl, mój facet tylko tam zamawia

3

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja zawsze pytam. Nie lubię kupować byle czego.

4

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może np. jako dodatek do prezentu kupisz mu  taką książkę bardzo tanio, więc to się opłaca. Możesz podpytać, jaką książkę chciał zawsze przeczytać, ale jakoś nie miał okazji. Jeśli ktos lubi czytać to taki prezent zawsze będzie trafiony.

5

Odp: Prezent dla chłopaka?

Prezent który jednocześnie jest spełnieniem marzeń to fajna sprawa, a biorąc pod uwagę że wielu facetów marzy o sportowym samochodzie to może taka jazda po torze będzie fajnym pomysłem

6

Odp: Prezent dla chłopaka?

Najlepiej jakiś modny gadżet:)

7

Odp: Prezent dla chłopaka?

Brelok do kluczy, fajna bransoletka...

8

Odp: Prezent dla chłopaka?

Przyłączam się do pomysłu osoby proponującej motoprezenty smile Zajrzyj [url=http://prezenty.sjs.pl/prezenty/present/index/5/jazda-ktm-x-bow]tutaj[/url], jeżeli uważasz, że i Twojemu facetowi spodobałby się taki prezent smile

9

Odp: Prezent dla chłopaka?

Możesz sprawdzić  mają sporą ofertę gadżetów od alkomatów przez zegarki po akcesoria do biegania. Jeśli ma to być praktyczny prezent to polecam jakąś kamerę/rejestrator do auta

10

Odp: Prezent dla chłopaka?

"Czy znacie jakieś fajne i sprawdzone sklepy z odzieżą męską? Niestety w moim domu nauczyłam swoich mężczyzn, że zazwyczaj to ja robię im takie właśnie zakupy i teraz po czasie okazało się, że się wkopałam:)"

Oj kochana, powiem Ci, że wpadłaś jak śliwka w kompot tongue Teraz się już tak łatwo nie wyplączesz z tej "przyjemności" big_smile
Ja na szczęście mojego mężczyzny ubierać nie muszę, bo lubi sam wybierać co mu się podoba. Upatrzył sobie w sieci sklep . Powiem Ci, że bardzo fajne ciuchy mają. I bluzy, marynarki, koszule takie do jeansów. Właściwie będziesz mogła faceta od a do z ubrać. Jeśli chodzi o jakość to pierwsza klasa. Żałuję, że damskich ciuchów też nie mają tongue

11

Odp: Prezent dla chłopaka?

Zależy co jest mu potrzebne...

12

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jakiś gadżet motoryzacyjny zawsze będzie ok smile

13

Odp: Prezent dla chłopaka?

Nie podoba mi się kupowanie ubrań w prezencie... To nie daje żadnej radości... Już się tego nauczyłam w swoim obecnym związku smile Przymierzam się do tego, żeby na najbliższe urodziny zabrać mężczyznę na pixel heaven, o którym możecie tu przeczytać  To wydarzenie związane z grami retro, a wiem, że panów takie rzeczy interesują.

14

Odp: Prezent dla chłopaka?

Mój facet ma tyle już szmatek, że na pewno nie chciałby kolejnych. Bardziej stawiałabym w jego przypadku na jakiś sprzęt. Choćby niszczarki biurowe bo narzekał, że mu brakuje w biurze. Praktyczne prezenty są okej.

15

Odp: Prezent dla chłopaka?

Jak ma bródkę to tylko jakiś dobry trymer , bo zawsze się sprawdza, nawet w podroży bo długo na baterii trzyma.

16

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja swojemu zamierzam kupić PS4, obydwoje lubimy grać na konsoli, a taki prezent na pewno mu się spodoba. W tym celu zastanawiam się nad wzięciem chwilówki  słyszałem że mają dogodne warunki dla swoich klientów. Decyzja jeszcze nie zapadła, ale zastanawiam się głęboko nad tym tematem, chyba że wymyślę jakiś inny prezent.

17

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może kup mu karnet na fitness albo siłownie? Moje koleżanki często kupują swoim facetom i są zadowoleni  - zleży skąd jesteś, ale może coś Ci przyjdzie do głowy. Może jest jakiś sport, który Twój chłopak chciały zacząć trenować?

Ostatnio edytowany przez micha23 (2017-03-13 17:00:09)

18

Odp: Prezent dla chłopaka?

A sam byłbyś zadowolony z takiego prezentu, serio?:)
Bo ja średnio...

19

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja dzisiaj rano piekłam ciasteczka w ramach prezentu przebłagalnego za to, że byłam okropna big_smile

20

Odp: Prezent dla chłopaka?

Ja swojego też jedzeniem przekupuję wink

21

Odp: Prezent dla chłopaka?

A może złota moneta byłaby świetny prezentem? Jest to rzecz, która z czasem na pewno zyska na wartości i według mnie jest to bardzo fajna forma prezentu  z różnymi ciekawymi wzorami smile

22

Odp: Prezent dla chłopaka?

Już widzę minę mojego chłopaka jak dostaje monetę w prezencie tongue No, ale co kto lubi wink

23

Odp: Prezent dla chłopaka?

Chyba że miałaby nominał co najmniej 200 zł:) Wtedy by szybko ją wydał na przyjemności:)

24

Odp: Prezent dla chłopaka?

Mój chłopak ma hopla na punkcie brody i intensywnie zapuszcza ją, z racji że nie długo ma urodziny myślę nad jakimś prezentem związanym z brodą ? Może jakiś trymer lub golarkę ? Czytam jakiś poradnik jaki trymer wybrać do brody i mam nadzieję że jakoś mi to pomorze w doborze odpowiedniego sprzętu. Wiem że czegoś takiego jeszcze nie ma, a dość długą ma już brodę.

25

Odp: Prezent dla chłopaka?

Trymer to bardzo dobry pomysł. Polecam też kosmetyki przeznaczone do brody- mój chłopak ma balsam i olejek Roomcaysa.