1

Temat: Wędkowanie

Byłyście kiedyś na takiej wyprawie nad rzekę czy jezioro? Ja od dziecka jeździłam z tatą na ryby i do dziś mi to zostało, takie nietypowe hobby jak na dziewczynę. Cisza, spokój, można odpocząć, a jak ryba bierze to jest adrenalina, jakieś urozmaicenie, coś się dzieje. Polecam:)

2

Odp: Wędkowanie

Ja wędkuję czasem u wujka, ma staw w gospodarstwie na wsi. Fajna sprawa, ale później obieranie tych ryb ... To już mnie nie pociąga...

Ostatnio edytowany przez Lilith3 (2017-03-16 21:12:02)

3

Odp: Wędkowanie

Nie miałam jeszcze okazji,a chętnie bym spróbowała takiej wyprawy o świcie, nad jakieś dzikie jeziorko, blisko natury... Może uda mi się namówić narzeczonego, a sprzęt chyba nie jest jakiś drogi?

4

Odp: Wędkowanie

Dla mnie to nuda, chyba bym zasnęła po takim siedzeniu kilka godz. bez ruchu... Żadna atrakcja jak dla mnie...

5

Odp: Wędkowanie

Ostatnio ciągle słyszę o zaginionych wędkarzach - może też usnęli i wpadli do wody?

6

Odp: Wędkowanie

Wędkowanie wycisza, to coś dla zestresowanych ludzi...

7

Odp: Wędkowanie

Nie wiem, czy trzeba być bardzo cierpliwym człowiekiem, żeby to lubić, czy może przeciwnie i to wędkowanie uczy cierpliwości właśnie. To z pewnością nie jest hobby dla mnie, zwłaszcza że kaleczy zwierzęta. Co innego jak wędkarz zamierza tą rybę zjeść, ale jeśli okalecza ją tylko dla swojej satysfakcji i go to relaksuje, to zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest "sport" dla psychopatów... czekać w spokoju na moment, aż zrobi się ofierze niepotrzebną krzywdę.