1

Temat: Podróżowanie autobusem z psem

Od tygodnia mam na przechowanie pieska sąsiadki, którą pogotowie zabrało do szpitala. Tak się składa, że jutro muszę pilnie wyjechać do mamy do innego miasta. Nigdy nie miałam psa i nie mam pojęcia jakie zasady panują w autobusach. Trzeba psu kupić oddzielny bilet? Dodam, ze to nieduży pekińczyk, bardzo grzeczny i czyściutki.

2

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

To juz zależy od miasta chyba. Wiem, ze w niektórych jest za free, ale pies na smyczy i najlepiej w kagańcu, a w niektórych smycz+kaganiec+bilet obowiązkowo, a są pewnie i takie gdzie z psem w ogóle nie wejdziesz. A tak w ogóle to ja sobie nie wyobrażam podrózowania z psem zatłoczoną komunikacją miejską, nie dość że ciasno to do tego dziesiatki zapachów na które pies moze bardzo różnie reagować. Podróże z psem tylko jak dla mnie własnym autem.

Ostatnio edytowany przez dydlak (2017-03-16 14:41:11)

3

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

Najlepiej zadzwoń i się dopytaj albo sprawdź w regulaminie przewoźnika.
Ja sobie wyobrażam podróże z psem, tylko trzeba go tego uczyć.

4

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

Ja nigdy nie mam problemów jeśli chodzi o podróż z moim pieskiem. nieważne, czy są to 2 przystanki czy podróż z Torunia do Warszawy. Jeśli pies jest wychowany, to wszystko jest zawsze w porządku, pamiętaj tylko o obowiązkowym kagańcu i smyczy. Co do biletu - tu już musisz doczytać regulamin konkretnego przewoźnika.

5

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

W pociągach nie ma problemów, kilka razy widziałam ludzi ze zwierzakami. Trzeba po prostu zmienić autobus na pociąg jeśli to możliwe i problemu nie będzie.

6

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

Wszędzie pewnie tak samo nie jest

7

Odp: Podróżowanie autobusem z psem

Wygodniej dla psa jest jechać autem