1

Temat: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

można tam kupić fajne rzeczy, niekoniecznie chińskie, np. komplet drewnianych sztućców do kuchni 3 szt za 2 zł czy fajna podkładka na stół  za 3 zł  to jest okazja

2

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Czasem kupuję tam jakieś bibeloty,. które później tylko zalegają w domu i nie wiadomo co z nimi zrobić:)

3

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja już  tam nawet nie wchodzę, bo raczej z ich asortymentu niczego już nie potrzebuję...

4

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ostatnio tam kupiłam termometr za 1,5 i zmywacz też:)  Już są takie sklepy gdzie wszystko jest poniżej 2 złotych:)

5

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja - podkładki pod garnki, fajne, druciane, ale sztywne, do 5 kg spokojnie utrzymają:)

6

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Tam są nawet kosmetyki, ale bałabym się umyć żelem za 2 zł, bo nie wiadomo czego tam wlali...

7

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Czasem taki tańszy kosmetyk wcale nie musi być gorszy jakościowo, po prostu kosztuje tyle, ile powinien, bez tych dziwnych marży, jakie zwykle narzucają sklepy...

8

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja wolę tam kupować rzeczy do domu, np. stojak na ręcznik papierowy za 5 zł (zwykle kosztuje ok. 10)

9

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ostatnio kupiłam 2 małe poduszki za 3 zł:)

10

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Racja, rzeczy do domu tam są ok, ale np. kosmetyków za 2 zł to bym się bała kupić, np żelu pod prysznic czy kremu do rąk

11

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja tam często kupuję i nie narzekam na jakość produktów, wiadomo, że wszystko kiedyś się zużyje czy zepsuje...

12

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

W moim jest kilka takich sklepów gdzie można kupić wszystkko po 4 zł. Ale bardzo często produkty są bardzo słabej jakości i psują się po kilku tygodniach.

13

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ostatnio kupiłam nakładkę na mopa z mikrofibry za 6 zł (w sklepie kosztuje 9) i jestem z niej bardzo zadowolona. Trzeba wiedzieć co kupić, nie patrzeć tylko na cenę.

14

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja kupiłam podstawki metalowe pod garnki po 1,50, a takie same w markecie były po 3 zł;) Tak działa wolny rynek...

15

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja lubię takie sklepy. Od czasu do czasu zdarza mi się kupić tam drobiazgi typu: packa na muchy, ściereczki do kurzu, pojemnik na długopisy.

16

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Kiedyś kupowałam bardzo często a teraz jakoś mi nie po drodze wink

17

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Uwielbiam w takich sklepach kupować filmy!
Kiedy jestem w Katowicach, jest to obowiązkowy punkt smile
Często trafiam genialne tytuły po 2,99, które normalnie w jakimś empiku kosztują 10 razy tyle.
Największym znaleziskiem były rockowe koncerty za ,,trójkę'', które normalnie kosztują koło stówki.

18

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja tylko raz trafiłam w takim sklepiku na film za 3 zeta i była to "Ziemia obiecana". Wczoraj w Empiku wydałam trzy dychy na dvd... miałabym 10 filmów w takim sklepie sad
Nie będę jednak marudzić, bo kupiłam film, który kosztuje 99 zł w innych sklepach. Oszaleli.

19

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Poza szajsem można kupić w takich sklepach praktyczne rzeczy do kuchni np., całkiem dobrej jakości:)

20

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Ja tam kupuję np. baterie. ..

21

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Dawno nie byłam w takim sklepie ale myślę że i tam już podnieśli ceny....

22

Odp: Sklepy z rzeczami za 2 - 5 zł

Niekoniecznie,  tam zarabiają na dużej skali sprzedaży