1

Temat: Co lepsze

Witam,

Chciałam zapytać Was o zdanie i poradę jakie lampy są lepsze te zwykłe UV czy lampy LED ponieważ słyszałam różne opinie i nie wiem którą kupić. Chcę podkreślić, że lampa będzie tylko do użytku domowego ale zależy mi na jakośći i czasie. Bardzo proszę o pomoc smile

2

Odp: Co lepsze

Ja używam lamy UV i jestem zadowolona, lampa LED jest o dużo droższa ale szybciej utwardza.....

3

Odp: Co lepsze

ja mialam tylko doczynienia z uv i byłam zadowolona smile

4

Odp: Co lepsze

[quote=kicia2508]Ja używam lamy UV i jestem zadowolona, lampa LED jest o dużo droższa ale szybciej utwardza.....[/quote]
tez tak slyszalam

5

Odp: Co lepsze

A nie lepiej podpytać bezpośrednio u dostawcy lamp? zapewne chętnie udzielą Ci wszelkich informacji. Masz tutaj namiary na ich urządzenia. Popatrz, poczytaj i dopytaj jeśli czegoś nie będziesz wiedziała.

6

Odp: Co lepsze

Ja też zastanawiam się nad zakupem lampy UV (zresztą moja kosmetyczka ma taką), może znajdę ją jeszcze gdzieś taniej tongue

7

Odp: Co lepsze

Mam UV mi wystarcza, ale robię tylko sobie i koleżance pazury. LED podobno szybciej utwardzają.

8

Odp: Co lepsze

Tak jak dziewczyny mówią, z LED jest szybciej, ale to większy wydatek. Ale nie jest to znowu aż taka kwota, ja bym brała LED smile

9

Odp: Co lepsze

Jak dla mnie lampa UV jest wystarczająca smile

10

Odp: Co lepsze

moim zdaniem uv

11

Odp: Co lepsze

Moim zdaniem LED jest bardziej na czasie

12

Odp: Co lepsze

Wolę to co jest najbardziej trwał tongue

13

Odp: Co lepsze

Zdecydowanie LED

14

Odp: Co lepsze

Mam lampę UV, sprawdza się ok więc nie zmieniam.