1

Temat: Włosy na twarzy

Czasem jest to lekki wąsik, czasem bardziej uciążliwa ilość włosów na twarzy.
Jak sobie z nimi radzić ? Czasem wyrywanie pęsetą bywa czasochłonne.
Co polecacie?

2

Odp: Włosy na twarzy

Może plastry depilujące...? Ale lepiej by było iść na badania hormonalne...

3

Odp: Włosy na twarzy

Plastry mogą podrażniać, mnie podrażniały. Jeżeli uciążliwe to polecam epilclear. Bardzo skuteczna metoda, jeżeli o wąsik chodzi.

4

Odp: Włosy na twarzy

Ja mam pojedyńcze, w porównaniu z innymi kobietami to jeszcze nie tragedia... Ale wiadomo, z wiekiem hormony się rozregulowują i będzie ich przybywać.

5

Odp: Włosy na twarzy

podłączam się do tematu, też chętnie się dowiem

6

Odp: Włosy na twarzy

A my bardzo chętnie podpowiemy i opowiemy, tylko plz doprecyzuj pytanie. smile Co konkretniej chciałabyś wiedzieć?

7

Odp: Włosy na twarzy

a_grestowa, masz epilclear? Tylko na wąsik stosujesz? Ja się zastanawiam nad brwiami, ale trochę się boję.

8

Odp: Włosy na twarzy

Agrestowa, jak to wygląda, krok po kroku poproszę wink Ile to kosztuje ?

9

Odp: Włosy na twarzy

Zestaw na około 80 aplikacji kosztuje 399 zł. Można go zamówić na epilclear.pl wiem, bo szukałam dla koleżanki. wink

10

Odp: Włosy na twarzy

A czy ten epilclear mozna samemu sobie robić czy u kosmetyczki?

11

Odp: Włosy na twarzy

Depilacja laserowa. Według mnie nie ma nic skuteczniejszego. Często dziewczyny nie myślą o takim zabiegu, bo wydaje się drogi. Ale wcale tak nie jest. Jak widać, nie aż tak strasznie wink

12

Odp: Włosy na twarzy

A może nitkowanie? Wydaje się bezpieczne i przede wszystkim naturalne.  możecie sobie o nim więcej poczytać. Myślę, że to dobra opcja, bo włoski usuwane są wraz z cebulkami i długo nie odrastają...

13

Odp: Włosy na twarzy

A czy może ktoś używał kremu Vaniqa, chciałabym poznać opinię.

14

Odp: Włosy na twarzy

[quote=marysiapii]A czy ten epilclear mozna samemu sobie robić czy u kosmetyczki?[/quote]

Epilclear to zestaw do samodzielnej depilacji w domu. wink

15

Odp: Włosy na twarzy

[quote=PannaJagoda]Zestaw na około 80 aplikacji kosztuje 399 zł.[/quote]
Dzięki wink Popatrzę i może się skuszę..
Jak długo się utrzymuje efekt?

Lasera się jednak boję... ;/

Ostatnio edytowany przez Diabela (2017-05-24 22:38:27)

16

Odp: Włosy na twarzy

Sama nie miałam nigdy takiego problemu, natomiast moja koleżanka z powodu hormonów, długo męczyła się z włoskami na twarzy. Dlatego też zdecydowała się na depilację laserową i jak mówi, efekt jest bardzo fajny. Przede wszystkim można tam skorzystać z wielu zabiegów, a dodatkowo często są organizowane różnego rodzaju promocje.

17

Odp: Włosy na twarzy

Warto też popytać w tym temacie znajomych smile To się naprawdę bardzo często sprawdza, więc warto się nad tym bardziej zastanowić smile

18

Odp: Włosy na twarzy

Przecież są plastry do twarzy, a Wy od razu lecicie z tym na laser?!?

19

Odp: Włosy na twarzy

witam wszystkich forumowiczów

20

Odp: Włosy na twarzy

Nie chciałam się dłużej męczyć z wąsikiem na twarzy, dlatego zdecydowałam się na jego usunięcie za pomocą laserowej depilacji, jestem bardzo zadowolona z efektów. Plaster na wąsik poszedł w odstawkę.

21

Odp: Włosy na twarzy

Jeżeli wloski są ciemne to mzoesz uderzyc na depilacje laserem. Jak jasne to lipa bo laser ich nie złapie.

22

Odp: Włosy na twarzy

Słyszałam że jest na to szeroki wachlarz zabiegów do wyboru.

23

Odp: Włosy na twarzy

Wydaje mi się, że wąsika lepiej samemu nie depilować, ja zdecydowałam się na jego laserowe usunięcie, które przeprowadzałam za pomocą lasera palomar vectus. Ogólnie włoski były bardzo delikatne i nie aż tak bardzo widoczne. Wiecie jak to jest ja go ciagle widziałam i czułam się niekomfortowo.

24

Odp: Włosy na twarzy

Są plastry do takiej depilacji wąsika, ja używam od lat.

25

Odp: Włosy na twarzy

Mi rosną tylko 2 na brodzie, ale za to są bardzo ciemne i grube....