426

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam matujący krem DD z Ladycode (by Bell) produkowany dla Biedronki. Nie miałam jeszcze podkładu, który utrzymywałby się calutki dzień, a ten to robi smile

427

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Od siebie mogę podrzucić Wam sklep są tam różnego rodzaju kosmetyki kremy, zapachy, makijaże. Od czasu do czasu decyduję się u nich coś kupić, albo tylko przewertować ofertę big_smile

428

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Wiele kosmetyków z Yoskin jest  w mojej kosmetyczce i na półce z kremami. Jedna z najlepszych serii Dax'a. Najbardziej sobie w nich cenię to, że kosmetyki mają w dużej mierze dedykowane kobietą w określinym wieku. Ich kremy są od 30+ aż do 70+. Ale mają też takie które nadają się błodej skóry nawet nastolatek jak np płyny miceralne.

429

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam kosmetyki z forever-young.pl

430

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam Biodermic, używam kremów do twarzy i dekoltu i są świetne:)

431

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Dziewczyny, a wiecie dlaczego są kremy na dzień i na noc? To taka ciekawostka [url]http://101porad.pl/krem-na-dzien-i-krem-na-noc-dlaczego-potrzebujemy-roznych-preparatow-do-pielegnacji-twarzy[/url] Mnie zainteresowała smile

432

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ziaja - najlepsze kosmetyki z tańszej półki!

433

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Z całego serca mogę polecić błyszczyk Sensique z serii Color smile

434

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Szampon  Bioderma Nodé Nodé

435

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Hej smile Jeśli są wśród nas jakieś osoby chorujące na cukrzycę to polecam wam Diabetegen. Super zmiękcza i usuwa zrogowacenia big_smile A może któraś z was też go używała

436

Odp: Kosmetyki które polecam :)

to ja polecę polskie kosmetyki Soufre,  dostepne  w sieci   są dobrze dopracowane, 3 serie- oliwkowa, miodowa, siarkowa. ładnie pachną, nawilżają skóre ,a  siarkowa kasuje pryszcze:)

437

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam pomadkę Velvet Matte od Golden Rose, razem z tą nową stoją u mnie na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o makijaż ust.

438

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja uwielbiam kremy bb od Ziai!

439

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Peeling cukrowy Bielendy z serii Twoja pielęgnacja, bardzo go lubię, bo nie wysusza skóry, złuszcza to co ma złuszczać, po użyciu skóra jest nawilżona i gładka. Poza tym fajnie pachnie.

440

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Peelingi cukrowe moich marzeń ma Eris, ale ceny powyżej 60 zł powalają z nóg...

441

Odp: Kosmetyki które polecam :)

[quote=Ariana26]Peeling cukrowy Bielendy z serii Twoja pielęgnacja, bardzo go lubię, bo nie wysusza skóry, złuszcza to co ma złuszczać, po użyciu skóra jest nawilżona i gładka. Poza tym fajnie pachnie.[/quote]

oj z bielendy ubóstwiam pianke brazujaca Magic bronze- daje ladny efekt opalonej skory i nie robi plam, smug.. smile

442

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Polecam pomadkę w płynie Bell Mat. Kosztuje tylko 8.99 zł a jest świetna! Na ustach pozostaje kilka godzin, nie odbija się na szklankach, bardzo dobrze kryje, nic się nie rozmazuje.

443

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Krem do rąk i serum do rąk z evree, ogólnie firma bardzo fajnie wyskoczyła z nowymi produktami, które są godne uwagi

444

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Krem z evree polecam i ja. Mój chłopak miał bardzo suchą skórę rąk i zastanawiałam się jaki krem mu kupić. On chciał garnier ale że akurat miałam kiepski balsam z garniera mój wybór padł na evree choć nie znałam marki i dobrze zrobiłam bo się sprawdził.

445

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja jeszcze nigdy nic nie miałam z firmy Evree, ale podobno te kosmetyki są także wegańskie.

446

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Mogę polecić, bo teraz używam esencję multiwitaminową od Bielendy, stosuję ją jako tonik po oczyszczeniu cery. Dobrze nawilża skórę, eliminuje uczucie ściągnięcia, ma w składzie esencję drożdżową, witaminy oraz kwas hialuronowy.

447

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ja polecam kosmetyki firmy  ingrid są świetne , uwielbiam bazę wygładzająco matującą z Ingrid jest rewelacyjna idealnie się wchłania i skóra jest fajnie przygotowana pod podkład. Wypatrzyłam ostatnio nawet bardzo duże zniżki w gazetce  zerknijcie może znajdziecie tam swój kosmetyk , ja znalazłam swoją bazę w świetnej cenie smile

448

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Tonik hypoalergiczny od Dermedic, jest najlepszy!

449

Odp: Kosmetyki które polecam :)

ślubowałam wierność kosmetykom ziaja big_smile póki co świetnie się sprawują się nie zanosi się na rozłąkę w najbliższym czasie. kosmetyki w ostatnim czasie zaczęłam kupować przez sieć w aptece

450

Odp: Kosmetyki które polecam :)

Ziaja i Marion to dwie bardzo dobre a za razem tanie marki.