1

Temat: Paski do wybielania zębów Crest

Widziałam na allegro  i podobno są skuteczne, ale które wybrać żeby nie były to podróby? Stosowałyście je może?

2

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja najpierw bym spytała dentystę, co o tym myśli i czy moje zęby można tak wybielać... Czasem to domowe wybielanie przynosi więcej szkody niż pożytku...

3

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Tez mi się wydaje, że lepiej to skonsultować z dentystą. A czy ktoś z was ma implanty? może to jest lepszy sposób na bielsze zęby?

4

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja bym Ci raczej poleciła nakładki iWhite. Ja ich używam (choć testowałam i paski i pasty i inne nakładki) i mam super efekty. Jestem z nich bardzo zadowolona.

5

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

A coś więcej o efektach iWhite?

6

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Jak się nie pije kawy i nie pali papierosów to zęby się wybielą i od pasty wyvbielającej.

7

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Wybielające paski to jest działanie na krótką metę. Jeśli chcesz uzyskać bardziej trwały efekt, raczej powinnaś zaufać specjalistom. Na stronie  poczytaj sobie o tym, jakie są dostępne opcje wybielania zębów i ile mniej więcej taki zabieg kosztuje. Z tego, co wiem, wybielają także martwe zęby.

8

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja nie ufam tym paskom, ani żadnym innym. Kupiłam sobie za to pastę do zębów z węglem i nawet widzę różnicę po kilku tygodniach stosowania:)

9

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Nie wierzę, by tanie paski z allegro pomogły w wybielaniu. Jest wiele sposobów na wybielanie zarówno tych domowych jak i specjalistycznych. Poczytaj sobie, który z nich jest skuteczny:

10

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Szczerze mówią - ja bym nie ryzykowała, ani z paskami z allegro, ani z pastami czy innymi systemami czy produktami do samodzielnego wybielania zębów. Myślę, że łatwo sobie takimi metodami zaszkodzić. A kolor zębów pozostanie taki jaki był. Więc jeśli wybielanie - to tylko w gabinecie stomatologicznym. Nie brakuje na rynku klinik, które świadczą takie usługi. Tutaj  masz na przykład klinikę w Lublinie.

11

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

jak bym miała pieniądze to i pewnie bym wybieliła w gabinecie,ale nie mam,to muszę posiłkować się innymi sposobami,czy będą skuteczne zobaczymy,na razie zamówiłam żel dr martin schwarz

12

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

I jak efekt domowego wybielania??

13

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

starczyło mi na 4 wybeilanie,efekt widoczny,bez bólu,zobaczymy ile wytrzyma,trzymam oczywiście białą dietę,na razie z czystym sumieniem mogę polecić żel dr martin schwarz home

14

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Z nieostrożnego używania takich pasków może się wywiązać nadwrażliwość zębów..

15

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja bym nie korzystała z takich pasków, wolałabym iść do dentysty.

16

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja kiedyś używałam pasków hmm i nie miałam efektów. Teraz wypróbowałam nakładki iWhite, jakoś bardziej mnie ta forma przekonywała i efekty szybko widać

17

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Minęły trzy miesiące a efekt jeszcze mam.Nie ma co,polecam ten żel dr martin schwarz.

18

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja tez używam z mężem żelu Dr Martin Schwarz, z tym,że Expert 20%.Wczęśniej używaliśmy Opalasence 16 ale obydwoje narzekaliśmy na ból dziąseł.Przy Expercie tego nie ma.Zestaw kupuje u stomatologa.Nakładam na szczęki ktore mam po Opalasence.

19

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

ja tam zdecydowałam się wydać więcej pieniędzy ale raz a porządnie wybielić zęby metodą Beyond. Efekt super, a te wszystkie paseczki to tylko strata pieniędzy i czasu moim zdaniem. Tym bardziej że czeste promocje sa

20

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja przymierzam się do wybielenia zębów ale najpierw muszę wszystkie naprawić. Słyszałam, ze nie powinno być żadnych dziur i uszczerbków dlatego zapisalam się na wizytę. Dopiero jak stomatolog powie, że nie ma przeciwskazań to zdecyduje się na wybieleni. Tylko jeszcze nie wiem jaką metodę wybiorę. To chyba też warto skonsultować ze stomatologiem.

21

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Zęby są na całe życie i takie paski to moim zdaniem prowizorka. Nie zamierzam robić takich rzeczy sobie ani nikomu w rodzinie. Jeżeli chodzi o wybielanie zębów w Krakowie to korzystam z usług profesjonalnego gabinetu -  Jesteśmy zadowoleni z efektów zabiegów , zresztą tego dentystę poleciła mi koleżanka z pracy. Po kilku miesiącach mamy już wyrobioną opinię o tym gabinecie... pozytywną oczywiście.

22

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Jak dla mnie to wystarczająca metoda wybielania, przecież nie jestem celebrytką...

23

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Ja też używałam około 3 razy i już miałam usunięte przebarwienia z kawy, zęby widocznie bielsze, ale bardziej w sensie czystych, biel zależy od koloru kości... Chociaż dały radę i polecam, bo efekt zauważalny big_smile

24

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Macie tak różne opinie, że nie potrafię się zdecydować big_smile Czasami czytam recenzje różnych specyfików do samodzielnego wybielania zębów i też są tak różnorodne, że nie sposób określić, czy produkt wart jest kupienia. Chyba wszystko trzeba przetestować na własnych zębach (jeśli już ktoś chce zaryzykować) big_smile

25

Odp: Paski do wybielania zębów Crest

Zależy od zębów, jedne są podatne  na wybielanie, a inne nie...