76

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Ja miałam problemy neurologiczne i sama nie mogłam dać sobie z nimi rady dopiero neurolodzy pomogli mi poradzić sobie z moimi problemami - bez nich nie dałaby bym rady.

77

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Ostatnio miałam jakieś wykwity skórne i pomógł aloes -0 taki z doniczki, Zerwałam liść, przecięłam go na pół i sokiem smarowałam te zaczerwienione miejsca, po 3 dniach nie ma śladu po nich:)

78

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Przede wszystkim jak coś nam dolega to trzeba iść do lekarza. U mnie konieczna była wizyta u specjalisty, a konkretnie proktologa dr Kudelskiego w Ober Clinic. Wszystko przez hemoroidy jakie mi bardzo dokuczały. Doktor nie tylko konsultuje, ale też wykonuje zabiegi. U mnie to było gumkowanie, zabieg bezbolesny, najmniej inwazyjny i co najważniejsze skuteczny. Super, że są takie metody teraz.

Ostatnio edytowany przez odeta11 (2021-02-26 15:39:15)

79

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Chciałam się podzielić naturalnym sposobem na  problemy ze stawami - nalewka spirytusowa na chrzanie - 10 g świeżego korzenia chrzanu zetrzeć na tarce, zalać 250 ml wódki, odstawić na tydzień, a następnie smarować okolice sztywnych, bolących stawów 3x dziennie. Naprawdę pomaga tam, gdzie leki nie dają rady.

80

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Warto spróbować naturalnego leczenia, nie zaszkodzi a może pomóc

81

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Też tak myślę. Kiedyś zwracałam uwagę tacie, że podczas przeziębienia czy grypy nie idzie do lekarza po leki, tylko męczy się i zaraża innych domowników, kurując się tylko i wyłącznie naturalnymi sposobami. Z czasem zaczęłam zauważać, że jego kurowanie się naturalnymi metodami trwa tyle samo co u innych osób farmakologią, tyle że mniej cierpi jego wątroba. Wiadomo, nie wszystko się tak da, ale kiedy się udaje, to po co się faszerować lekami? Znane od pokoleń sposoby mogą bardzo wspomóc nawet farmakoterapię.

82

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Dopóki nie ma zapalenia płuc to można się leczyć naturalnie, ale przy większych problemach to trzeba jednak iść do lekarza...

83

Odp: Jak poradziłeś sobie z chorobą?

Na przeziębienia polecam czarny bez - sok z owoców działa napotnie i przeciwwirusowo.