251

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Bodybuilding, czyli ćwiczenia z ciężarami, sztangami, kettlebellem itd. - one są najlepsze na przyrost masy mięśniowej, ale trzeba się pilnować, by nie przesadzić i nie obciążać na początek organizmu wink

Ja trenuję kickboxing od prawie roku i uwielbiam to, wreszcie mam gdzie wyładować swoje frustracje z całego dnia/tygodnia smile A żeby podtrzymać formę to sama w domu robię tabatę, pilates, trochę jogi i HIIT, bo jednak sztuki walki wymagają kondycji i wydolności organizmu smile

252

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Chodzę na zumbę do 3 razy w tygodniu a latem jeżdżę na rowerze.

253

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja uprawiam wszystkie te, które mam w zasięgu ręki. Od wielu lat biegam, przynajmniej dwa, trzy razy w tygodniu, od dawien dawna też jeżdżę na rowerze, cztery miesiące regularnie ćwiczę na [url]http://saturn-fitness.pl/[/url] staram się trzymać ustalonej diety, oczywiście zdarzają się dni że mam ochotę na tonę czekolady, ale wtedy staram się to rozchodzić, oczywiście jest też tak że nie rozchodzę i po obżeram.

254

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja bardzo lubię koszykówkę smile Codziennie biegam i chodzę na basen dwa razy w tygodniu.

255

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

sezon wiosna, lato biegam. sezon jesień, zima chodzę na basen. Kiedyś na początku była jeszcze siłownia ale dużo bardziej wkręciłam się w bieganie i basen.

256

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

cross, basen i bieganie

257

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja staram się biegać tak 2-3 razy w tyg. Zimą powinnam chodzić na basen ale jak przejdę się raz w tygodniu to jest max a i tak większość czasu przesiedzę w saunie.

258

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja lubię biegać i jeździć na rowerze. Czasami wycieczki weekendowe to nawet 100km jazdy. Ostatnio w internecie znalazłem fajne okulary Duatlon marki Ver Sport. Podobno mają podwójny fotochrom, świetnie dopasowują się do każdych warunków pogodowych i są super lekkie. Posiada ktoś takie? Chciałbym dowiedzieć się o nich więcej, nie sa najtańsze ale drugich takich jeszcze nie widziałem.

259

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Na kręgosłup i samopoczucie nie ma nic lepszego niż basen, zapewniam smile

260

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Chyba że ktoś panicznie boi się wody tak jak ja wink Osobiście chodzę na zajęcia "zdrowy kręgosłup". Są to dość spokojne zajęcia, jednak pobudzające do pracy wszystkie mięśnie podtrzymujące kręgosłup.

261

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Biegam <3

262

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Bardzo dużo jeżdżę rowerem, 2 razy w tygodniu staram się chodzić na basen i od jakiegoś miesiąca zaczęłam biegać.

263

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja preferuję bieganie, pół roku temu namówiła mnie koleżanka i od tamtej pory razem sobie truchtamy. Na początku miałam dodatkową motywację, bo na wadze wyskoczyło mi o dwa kilo za dużo. Teraz już biegam dla czystej przyjemności, aby pozostać w formie. Spacery to raczej okazjonalnie, od czasu do czasu zbieramy się też grupą i gramy w siatkówkę. Po sobie wiem, że jedną z najważniejszych rzeczy w bieganiu jest obuwie. Ostatnio zaopatrzyłam się na adrenaline.pl w oryginalne adidasy, polecam ich stronkę - [url]https://sklep.adrenaline.pl/pol_m_kobieta_buty_adidas-originals-7134.html[/url] . Można zamówić online, a dostawa jest błyskawiczna - ja swoje buty dostałam w ciągu dwóch dni.

264

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

[quote=Joanna Natalia]Chodzę na zumbę do 3 razy w tygodniu a latem jeżdżę na rowerze.[/quote]

A ja muszę sobie kupić rower, bo nie posiadam. Oczywiście zawsze moge pojechać na wieś do rodziców i tam jeździć rowerem brata smile
Od jakiegoś czasu kręcę hula hopem, a od kilku dni próbuję tańczyć zumbę, ale póki co w domowym zaciszu smile

265

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja też niestety roweru nie mam juz od lat i ciagle zabieram się bezskutecznie do zakupu. Póki co biegam, ćwiczę w domu i chodzę z dzieckiem na dłuuuugie spacery (dzis juz 8km za nami) - młody dobrze śpi, a ja sie przy okazji ruszam :-)

266

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pogoda jest super na spacer smile Może też się wybiorę wieczorem na krótką przechadzkę smile
Ja biegać też planuję, ale póki co chcę troszkę zadbać o kondycję tymi ćwiczeniami w domu smile

267

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Tak, u mnie pogoda też bardzo spacerowa, dziś co prawda nie mam już jak, ale jutro planuje w zwiazku z pogodą wstac wcześnie rano i popędzę do lasu pobiegać :-)

268

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Ja jutro planuje sobie potańczyć przed laptopem. Po ostatniej sobocie miałam zakwasy więc może tym razem też tak będzie.

269

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

moze namów swojego faceta do tańca? :-)

270

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

Jakbyśmy poszli na wesele to pewnie dałby się namówić ☺ ale tak bez powodu to raczej nie ☺ tańce na trzeźwo nie wchodzą w grę

271

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

no to kup mu piwo :-)

272

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

A no to wtedy mógłby się dać przekupić. Ale nie wiem czy jedno wystarczy ☺

273

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

No to zaszalej, kup dwa, co sie będziesz pocić sama. A i on dzieki temu brzuszka od tego piwa sie nie dorobi ;-)

274

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

On to w sumie ma zdecydowanie więcej ruchu niż ja. Ja w pracy siedzę całe osiem godzin na tylku i muszę sobie zapewnić jakiś sport po godzinach pracy dla zdrowotności.

275

Odp: Jakie sporty uprawiacie ?

a wiesz, ze w pracy też mozna ćwiczyć? jeśli sie napina i rozluźnia mięśnie siedząc za biurkiem, to one też pracuja i spalają kalorie :-)