1

Temat: Kosmetyki na zmarszczki

Macie swoich kosmetycznych ulubieńców? smile Które kremy szczególnie zrobiły na was wrażenie i możecie z pełną odpowiedzialnością je polecić? Ja to już w mało co wierzę, ale poczytam sobie, co wiecie na ten temat smile

2

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Na zmarszczki kosmetyki nie działają, bo one są w głębszych warstwach skóry niż docierają składniki aktywne w kremach... Tylko te drobne powierzchniowe zniwelujesz kremem...

3

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja zastanawiam się, czy nie kupić sobie kremu Active C. Bardzo dobre zbiera rekomendacje.

4

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja staram się przed wyborem kremu na zmarszczki poszukać opinii na różnych stronach. Ostatnio kupiłam krem na zmarszczki z Tołpy, jest teraz produktów tej firmy sporo i cena mi odpowiada, nie jest z kosmosu, a krem fajnie się wchłania i dobrze napina mi skórę jestem zadowolona. Możecie podeprzeć się info  albo poszukać coś innego dla siebie.

5

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Z drobnymi zmarszczkami radzi sobie serum do twarzy LV Polska.

6

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Sama jestem dosłownie zakochana w kosmetykach elixir by nature. Przede wszystkim mają piękny, ziołowy zapach. Poza tym świetnie oczyszczają skórę i co dla mnie jest bardzo istotne, łagodzą podrażnienia, przy czym sprawiają, że staje się gładka i delikatna w dotyku. Dotyczy to w zasadzie wszystkich kosmetyków z linii Pure kontrol-serum, kremu a także mgiełki i żelu myjącego.

7

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja mam wiele ulubionych kosmetyków często tez testuję nowości kosmetyczne. Dla mnie poznawanie i testowanie to ogromn przyjemność. Często też buszuję po takich drogeriach internetowych by znaleźć jakieś nowości i mało znane marki, które są zazwyczaj bardzo dobre.

8

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Szukając kremu na zmarszczki, na pewno warto sprawdzić, jaki ma skład. Obecnie najbardziej skuteczne w odmładzaniu są chyba roślinne komórki macierzyste. Do tego koniecznie trzeba pamiętać o ochronie skóry przed słońcem. Ten krem ma ciekawy skład, właśnie z komórkami macierzystymi .

9

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Mnie po olejkowych kosmetykach swędzi skóra na twarzy...:/

10

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

A próbowałyście już kosmetyków polskich marek? Polski przemysł kosmetyczny jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięty , sama od czasu do czasu używam naszych kosmetyków i zawsze byłam zadowolona, więc może warto spróbować?

11

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja używam na razie delikatnych, ale zajęłam się pielęgnacja przeciwzmarszczkową u mojej mamy. Wiec najlepiej działać wieloetapowo - dokładny demakijaż, tonik i dopiero krem , używać masek i serum. Suuper efekty były po Loreal laser-  naprawdę ekstra efekt, kiedyś używała Avon playinum , anew - na początku działały ale potem skora się chyba przyzwyczaiła . Hitem kremy Bandi, genialny krem Bandi kompres, Lierac- świetny ale trzeba dobrać odpowiedni, najlepiej wypróbować początkowo próbki i potem wybrać bo cena wysoka. Ale to luksusowe kosmetyki. Kremy które nas rozczarowały? Vichy neoviadol, krem Janda- fajnie nawilża ale efekt p/ znarszczkowy nie był zauważalny.

12

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

[quote=Ewka_]Szukając kremu na zmarszczki, na pewno warto sprawdzić, jaki ma skład. Obecnie najbardziej skuteczne w odmładzaniu są chyba roślinne komórki macierzyste. Do tego koniecznie trzeba pamiętać o ochronie skóry przed słońcem. Ten krem ma ciekawy skład, właśnie z komórkami macierzystymi .[/quote]

Planuję kiedyś kupic go swojej mamie i sprawdzić czy faktycznie tak działa. Druga sprawa że dla każdego co innego jest dobrego.

13

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

[quote=koniczynka58]Ja staram się przed wyborem kremu na zmarszczki poszukać opinii na różnych stronach. Ostatnio kupiłam krem na zmarszczki z Tołpy, jest teraz produktów tej firmy sporo i cena mi odpowiada, nie jest z kosmosu, a krem fajnie się wchłania i dobrze napina mi skórę jestem zadowolona. Możecie podeprzeć się info  albo poszukać coś innego dla siebie.[/quote]

Uwielbiam Tołpe, ale nie mogę u nich utrafić z kremem do twarzy:/. Moja siostra co nie kupi to jest bardzo zadowolona. Tołpa przy okazji zakupów za grosze daje próbki.

14

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

A próbowałyście może takiego kremu dla kobiet w okresie menopauzy ? Skóra w pewnym wieku znacząco się zmienia i takie zwykłe kremy jakby przestawały działać. Szukam jakiegoś rozwiązania, chyba już z osiem różnych kremów testowałam a wszystkie są słabe hmm

15

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja jeszcze w tym wieku nie jestem, ale lubię firmę Vichy.

16

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

A ja polecam kremy Dermedic, na bazie wód termalnych:)

17

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Bardzo lubię kremy Nivea Q10

18

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Najlepiej udać się do dermatologa, on dobierze ci odpowiednie kosmetyki i być może zabiegi. znajdziesz informacje czym zajmuje się dermatologia estetyczna.
Każda kobieta obawia się zmarszczek, ta też... Zauważyłam ostatnio, że robią mi się na czole i wokół ust, zaczynam się zastanawiać co z nimi zrobić.

19

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ja na zmarszczki bardziej niż kremy polecam zabiegi, jak np. wypełnianie kwasem hialuronowym zmarszczek o którym możecie poczytać

20

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

No ja tak samo nie korzystam z takich kremów.

21

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Kosmetyki swoją drogą, a może po prostu iść na lifting twarzy...

22

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Jak już nie pomogą zmarszczki to warto tutaj pomyśleć o zabiegach jakiś dobrych naturalnych, aby pomogło. Salon we Wrocławiu ma wiele ciekawych takich propozycji godnych uwagi. Może warto by było zainwestować w takie coś

23

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Podobno ćwiczenia twarzy pomagają - są tacy, co twierdzą, że nawet niwelują płytkie zmarszczki:)

24

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Najlepiej zaopatrzyć się w kosmetyki profesjonale, takie jak używają kosmetyczki w salonach urody. Można je kupić , to hurtownia kosmetyczna, która ma całkiem spory wybór i dobre ceny, sprzedają też wyposażenie so salonów, urządzenia do wykonywania zabiegów kosmetycznych, różnego rodzaju akcesoria.

25

Odp: Kosmetyki na zmarszczki

Ciekawą opcją na zmarszczki i całkowicie naturalnym jest krem pod oczy domowej roboty , moja znajoma to stosuje i sama go wytwarza, zadowolona jest z docelowych efektów kremu. Zmarszczki znikają, czyli krem robi robotę.