1

Temat: Wyposażenie do przedszkola

Witajcie:-) Na prośbę mojej koleżanki postanowiłam zapytać was, czy wiecie, gdzie w Internecie można zamówić meble i cały ekwipunek do wyposażenia przedszkola? Ona otwiera właśnie taka prywatna placówkę i obecnie poszukuje JEDNEGO dostawcy, który zaoferowałby jej optymalne rozwiązanie, od mebli począwszy, na zabawkach skończywszy:-) Jak myślicie, powinna poszukać bezpośrednio u producentów, czy może spotkaliście się w necie z takim sklepem, bo ja powiem szczerze, nie spotkałam jeszcze takiej oferty...(((

2

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Są takie sklepy, gdzie dostanie i meble i zabawki... Ale u producentów będzie najtaniej i to najlepiej porównywać ceny różnych, nie warto iść na łatwiznę bo na pewno wyjdzie drożej, a przy starcie działalności każda złotówka się liczy...

3

Odp: Wyposażenie do przedszkola

wydaje mi się że najlepiej pisać do producentów tych zabawek mebli czy różnego rodzaju wyposażenia przedszkola ponieważ na pewno będą mieli inna ofertę dla takich klientów jak prywatnych trzeba chodzi rozglądać się. Może tez faktycznie w internecie można napisać do tych producentów i coś zorganizować. Nie wiem jak to robiło moje przedszkole gdzie chodzi mój syn ale chyba pisali prosby o oferty do kilku firm o jakieś konkretne oferty.

4

Odp: Wyposażenie do przedszkola

powiem Ci że lekko za późno masz na takie dostawy. Zanim sprzęt Ci dojdzie do przedszkola. Zanim go poskładacie to już przedszkole dawno powinno być otwarte. Nie wierzę że ktoś będzie miał taki sprzęt w tej chwili na magazynie i nie zaklepany przez jakiegoś klienta. Ale szukaj. Może znajdziesz np u jakiegoś producenta sprzęt dostępny od ręki.

5

Odp: Wyposażenie do przedszkola

To racja. W sumie dość późno. Może ikea?

6

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Ikea może być. Nie jest to aż taki zły pomysł. Tylko, że z drugiej strony niestety nie w każdym mieście ona jest..ja jestem z mniejszej miejscowości i nie mam takiego luksusu. W przypadku zakupu tego typu rzeczy korzystam ze sklepów internetowych. Ostatnio pamiętam, że zamawiałam z tego [url]http://akma-niedomice.pl[/url] Wszystko mogłam sobie zamówić na fakturę VAT bo oczywiście jestem współłaścielką w firmie szwagra.

7

Odp: Wyposażenie do przedszkola

U jednego dostawcy cały sprzęt zamówić to wydaje mi się, że może być naprawdę nieco ciężko, bo może akurat nie być wszystkiego, ale tak czy inaczej można  zrobić takie zakupy przez internet, bo przede wszystkim jest duży wybór takiego wyposażenia, poza tym można sporo zaoszczędzić, a dodatkowo wszystko dowiozą Ci na miejsce, a nawet jeżeli coś nie będzie pasowało, albo będzie uszkodzone to można to szybko i łatwo wymienić:)

8

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Ja uważam, że każde przedszkole powinno być wyposażone w gry i zabawki o charakterze edukacyjnym, dzięki którym dzieci rozwijają się poprzez zabawę i nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Jednak takie gry rozwijają u nich przydatne umiejętności i zdolności dlatego warto zapoznać się z oferta sklepu [url=http://www.urwis.pl/gry-planszowe-puzzle-karty/gry/gry-edukacyjne]urwis z grami edukacyjnymi dla dzieci[/url] które na pewno wzbudzą zainteresowanie wśród przedszkolaków.

9

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Nie zapominajcie oo instrumentach muzycznych, dzieci uwielbiają na nich grać!

10

Odp: Wyposażenie do przedszkola

W [url=http://mrtoy.pl/]tym sklepie z zabawkami[/url] masz dosyć tanie produkty i z tego co widzę to im więcej zamówisz tym większy rabat dostajesz także przy zamówieniu zabawek do przedszkola mogłoby to wyjść korzystnie.

11

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Na pewno jeżeli mówimy o wyposażeniu do przedszkola, nie można zapomnieć także o sprzęcie do sprzątania, chociażby dobrym mopie. Sama przez jakiś czas pracowałam z maluszkami i wiem, że ciągle zalana podłoga to norma. Dlatego też na pewno zainwestowanie w tego rodzaju zestaw, na pewno będzie bardzo dobrym pomysłem [url]http://leifheitsklep.pl/zestaw-clean-twist-mop-p45935[/url] .

12

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Komunizm się koleżanko skończył:) nie ma jednego dostawcy. I jest to właśnie bardzo dobre, bo jest konkurencja na rynku.

Tym bardziej, że musisz i kupić [url=http://www.forbo.com/flooring/pl-pl/]wykładzina podłogowa[/url] i zabawki i okna. I artykuł piśmiennicze.

13

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Moja córcia chodzi do naprawdę super przedszkola, maja nawet magiczny dywan - czyli taką interaktywną podłogę. Naprawdę przedszkole bajecznie wyposażone, wszystko nakierowane na rozwoj i zadowolenie dzieci. A o tym magicznym dywanie mozecie poczytac tutaj - [url]https://funtronic.eu/zabawa/[/url] , to naprawde super sprawa.

14

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Na pewno teraz przedszkola postawią na środki dezynfekcyjne, po doświadczeniach z tej epidemii...

15

Odp: Wyposażenie do przedszkola

Fajne są kolorowe pomoce dydaktyczne do nauki przez zabawę.