1

Temat: la roche -opinie

Natrafiłam na bardzo fajny krem z la roche effaclar k+, polubiłam tą markę, bo krem świetnie maskuje niedoskonałości i bardzo dobrze nawilża. Czy używacie tych kosmetyków i, czy wypróbowałyście już wspomnianą linię effaclar?

2

Odp: la roche -opinie

Używałam kiedyś, jako nastolatka, bo miałam problem z cerą, ale teraz używam głównie polskich marek, Ziaja, Bielenda , Eveline - tańsze, a też się sprawdzają.

3

Odp: la roche -opinie

Używam go, bo mam tendencje do świecenia skóry - taka uroda z tendencją do przetłuszczania. Bardzo ładnie sobie z tym problemem radzi, podobnie jak z drobnymi niedoskonałościami. Sprawdza się też pod makijaż. Jeśli chodzi o moją opinię, to jestem jak najbardziej na tak. smile

Wymienione wyżej - owszem, tańsze, ale na mnie tak dobrze nie działał jeszcze żaden. Nieco wyższą cenę rekompensuje naprawdę świetna wydajność. smile

4

Odp: la roche -opinie

Nie wiem czy widziałyście, ale mają teraz taką promocję, że przy zakupie tego (innych chyba też) kremu dostaje się miniaturki gratis, żel 50 ml i tonik 15 ml.

5

Odp: la roche -opinie

Z la roche effaclar mam oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej. Sprawdza się dobrze a do tego jest bardzo wydajny- mam go już prawie rok, ale w międzyczasie używam też peelingu z Ziaji.

6

Odp: la roche -opinie

Próbowałam i żałowałam. Kosztują dużo, a u mnie nie było żadnych efektów. Jedyna rzecz na plus to taki ich żel oczysczający do twarzy, ale to też nie był efekt wow, po prostu był w porządku.

7

Odp: la roche -opinie

jedynie ich wodę termalną lubię, ale tak czy siak, jednak są za drodzy.

8

Odp: la roche -opinie

U mnie świetnie sprawdza się firma la roche-posay smile Najczęściej kosmetyki zamawiam na tej stronie: [url]apteka-melissa.pl/producent/la-roche-posay.html[/url], ponieważ mają szeroki wybór leków i kosmetyków, więc zakupy robię za jednym razem i płacę tylko za jedną przesyłkę.

9

Odp: la roche -opinie

Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć...

10

Odp: la roche -opinie

Ja stosowałam Effaklar Duo i żel oczyszczający do twarzy i z tych produktów akurat byłam zadowolona

11

Odp: la roche -opinie

Też je dobrze wspominam, ale teraz przeszłam na kosmetyki eko...

12

Odp: la roche -opinie

Bardzo dobre funkcjonalne kosmetyki, ja nimi wyregulowałam sobie wydzielanie sebum.