76

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ciężko jest zadbać o paznokcie. Próbowałam wieku sposobów aż w końcu skorzystałam z porad z  Paznokcie zaczęły ładnie rosnąć i w końcu się nie łamią.

77

Odp: co na zniszczone paznokcie?

trzeba je wzmocnić! oprócz odżywek, które można stosować jako bazę pod lakier do paznokci, dobrze jest też stosować olejki. krucha i delikatna płytka pije je jak gąbka smile wygodne rozwiązanie ma Evree - olejek w pisaku  zużywam już któreś z kolei opakowanie. olejowanie paznokci uzależnia wink

78

Odp: co na zniszczone paznokcie?

oliwa olej kokosowy, nawilżać skorki to ładne pazurky odrosną i dopóki nie będa twradsze to a krótko

79

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ja Ci polecam zrobić mieszankę olejków, kup oleje i zrób sama mieszankę. W internecie możesz poczytać o olejowaniu paznokci. Jest to o wiele lepszy kosmetyk niż te kupowane smile Ja olejowałam jakiś czas to odkąd olejowałam ani razu mi się nie połamały paznokcie,a mam cieniutkie i łamliwe. Teraz znowu muszę wrócić do olejowania ale brakuje mi czasu i systematyczności smile

80

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Wcieranie soku z cytryny świetnie pomaga!!

81

Odp: co na zniszczone paznokcie?

oliwa z oliwek też:)

82

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Są dobre multiwitaminowe odżywki np. Eveline, tylko trzeba je długo stosować, a przerwa powoduje znów problem z paznokciami...

83

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Nacierać sokiem z cytryny!!

84

Odp: co na zniszczone paznokcie?

To dobre na wybielenie, np. z plam czy przebarwień, ale odżywia tylko sok zmieszany z oliwą z oliwek

85

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Koniecznie ofertę żeli hybrydowych uv. Jest naprawdę szeroka i godna uwagi. Poza tym plusem jest to, że dzięki temu można mieć naprawdę piękne paznokcie.

86

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Mi niestety nic nie pomaga, a próbowałam już wielu rzeczy. Postanowiłam sobie, że zacznę suplementację i kupiłam sobie skrzyp polny. Mam nadzieję, że wystarczy mi zapału i rzeczywiście będę mogła zauważyć różnicę.

87

Odp: co na zniszczone paznokcie?

parafina nie pomaga? zamawiałam przez firmę  z zagranicy i jak na moje problemy to pomogła mi.

Ostatnio edytowany przez irka_gag (2017-02-02 17:19:33)

88

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Mi pomagają odżywki z Eveline i nie muszę długo ich stosować aby był widoczny efekt. Płytka wydaje się być wzmocniona od razu.

89

Odp: co na zniszczone paznokcie?

New nails działa świetnie, daje poprawę stanu paznokci, wzmacnia je, doprowadza do normalności. Nie spodziewajcie się cudów. Płytka wymaga czasu dla wzmocnienia. Jeśli działanie będzie systematyczne, to przecież oczywiste, że żadne poważne ślady po tym nie pozostaną. Też to wszystko musi być prowadzone z zachowaniem zdrowego rozsądku.

90

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Faktycznie olejowanie daje rade smile Paznokcie są o wiele twardsze i wyglądają na zdrowsze. Ja poza tym dbam też o paznokcie "od wewnątrz" kupiłam sobie tabletki "na włosy i paznokcie" od doppelherz. smile

91

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Oliwka to bardziej pomaga na skórki, niż na płytkę. A odżywka na same paznokcie.
Ogólnie jednak bez wielkich problemów systematyczną pielęgnacją można mocno odmienić sytuację. Tylko nie spodziewajcie się, że nagle z niczego płytka zrobi się idealna. To musi potrać.

92

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Oleki do smarowania no i oczywiście dobra odżywka, czasem warto zadbać o witaminy od środka.

93

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Moje płytki mają teraz takie podłużne załamania, takie jakby pionowe bruzdy, które są drobne, ale jest ich dużo. Usuwam te nierówności polerką, ale chciałabym, żeby nie powstawały. Co robić? sad

94

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Możliwości jest całe mnóstwo. Moim zdaniem duże znaczenie ma to jak przedstawia się problem.

95

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Wiecie co, ostatnio na jakiś czas całkowicie odstawiłam lakiery do paznokci a co za tym idzie wszelkiego rodzaju zmywacze dzięki czemu zobaczyłam jak w przeciągu miesiąca moje paznokcie się wzmocniły i nabrały zdrowej barwy. Do tego zdrowa dieta i wszystko wraca do normy.

96

Odp: co na zniszczone paznokcie?

olejek rycynowy big_smile

97

Odp: co na zniszczone paznokcie?

[quote=niechcemisie]Moje płytki mają teraz takie podłużne załamania, takie jakby pionowe bruzdy, które są drobne, ale jest ich dużo. Usuwam te nierówności polerką, ale chciałabym, żeby nie powstawały. Co robić? sad[/quote]
Wiesz co... wiem że na pewno poprzeczne bruzdy świadczyły o jakiś stanach chorobowych...
Ale podłużne... może na wszelki wypadek warto porobić badania....
A tak to.. nie mam pomysłu, może kosmetyczki się dopytać

98

Odp: co na zniszczone paznokcie?

Ostatnio za dużo używałam odżywki 8w1 z eveline, kupiłam nową z sally hansen i jak na razie je odratowała więc polecam wink

99

Odp: co na zniszczone paznokcie?

odzywki sally hansen i diamentowa z gr sa bardzo dobre, osobiscie wole ta druga. A inna sprawa, przy kuracji odbudowywujacej warto zmienic lakiery, na takie ktore maja jak najmniej szkodliwego skladu. Ja siegam po golden rose, jest super sklad, lakiery sa trwale i bardzo ladne odcienie, w serii ice chic jest spory wybor w latnich odcieniach-pastele, neony - idealnie pasuja do letnich kreacji.

100

Odp: co na zniszczone paznokcie?

wcieram w nie olej kokosowy, biorę witaminy i przede wszystkim unikam ich malowania i zmywania lakieru. wolę naturalne zdrowe paznokcie, niż wystylizowane ale tak naprawdę wyglądające okropnie.