1

Temat: Torebka duża czy mała?

Jaka torebka najlepsza? Duża czy mała? Na co stawiacie na nadchodzącą wiosnę? Może macie jakieś już upatrzone super pomysłowe typy? Jak tak to pokażcie je? Może coś zaczerpnę od was?

2

Odp: Torebka duża czy mała?

Dla mnie jak największa:) Muszę w niej pomieścić wszystkie moje skarby...

3

Odp: Torebka duża czy mała?

Nie umiem nosić małych torebek. Mam jedną i jeszcze jej nie używałam :-) Moje wszystkie torby są XXL, lubię mieć wszystko przy sobie. Tylko jak proszę męża aby mi coś podała z torebki, zawsze przynosi całą torebkę ;-)

4

Odp: Torebka duża czy mała?

A podoba wam się taki model jak tutaj:

Zastanawiam się nad taką właśnie torebką. Trochę elegancka, sporych wymiarów i ładna. Widziałam takie w sklepie internetowym: , gdzie mają sporo ciekawych takich produktów.

5

Odp: Torebka duża czy mała?

[img]http://www.merg.pl/pol_il_Skorzana-Torebka-Koniakowa-la-pelle-facciale-41163.jpg[/img]

Można? To od Merg, nawet po kilkanaście razy taniej, niż w przypadku znanych marek.
Nie ogarniam nawet w jakim celu się coś takiego robi? Żeby pokazać kasę? Bzdura.

6

Odp: Torebka duża czy mała?

Też wolę mniejsze ale czasami nie sposób w niej wszystkiego upchać;/ Kosmetyczka, krem do rąk, telefon, klucze- to minimum...

7

Odp: Torebka duża czy mała?

Na co dzień lubię duże, jakieś imprezy to małe.

8

Odp: Torebka duża czy mała?

Mam tak samo. Na co dzień noszę tyle rzeczy, że musi być duża. Na wyjścia - kopertówka lub listonoszka.

9

Odp: Torebka duża czy mała?

Duuuża! jak nosiłam mniejsza to niby upchnęłam swoje rzeczy ale jak przyszlo cos z niej wyjąć to musiałam wyjąć wszystko po kolei i od nowa misternie układac zeby się zmiesciło. A jak cos krzywo jest ułozone to wybrzusza torebke i brzydko wygląda i jeszcze gniecie jak bardzo wystaje.

10

Odp: Torebka duża czy mała?

Sama nie pomieściłabym się ze wszystkimi rzeczami w małej torebce. Dlatego też tak bardzo do gustu przypały mi duże torebki z nowej kolekcji. Prezentują się niesamowicie, a przy tym są bardzo kobiece. Podobnie z resztą jak ubrania z tej linii:) Mają w sobie coś magicznego:)

11

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja też w małej torebce nie zmieściłabym wszystkich moich rzeczy. Zastanawiam się teraz nad nową torebką i podoba mi się taka . Zazwyczaj kupuję torebki właśnie z Wittchen i nigdy nie zawiodłam się na tej marce.

12

Odp: Torebka duża czy mała?

A to ja wolę nosić ze sobą mniejsze torebki. Do dużych więcej wkładam, a tak muszę się zmieścić big_smile.

13

Odp: Torebka duża czy mała?

A ja lubię zarówno małe jak i duże  Mam bodajże 12 torebek, ale nie jestem rozrzutna i nie kupiłam ich wszystkich w jednym roku. Kupuje zazwyczaj 2 torebki rocznie, a mam ich tak dużo ze względu na to, że kupuje tylko solidne torebki wykonane ze skóry naturalnej, a nie żadnej ekologicznej. Unikam też zakupów torebek w sklepach sieciowych, bo dostępne tam torebki są z reguły bardzo kiepskiej jakości i bardzo szybko się rozpadają i szkoda mi pieniędzy na takie akcesoria. Najczęściej jedna torebka, którą kupuje jest bardzo klasyczna, a druga odpowiada obowiązującym trendom. Nie kupuje samych „modnych” w danym sezonie torebek, bo te klasyczne będę mogła nosić także za 10 czy 20 lat i będą pasowały do reszty do ubrań, które w danym momencie będę miała na sobie. Większość ostatnich zakupów dokonałam tutaj  , bo sklep jest bardzo dobrze zaopatrzony i oferują torebki w bardzo konkurencyjnych cenach. Nie wiem, czy któraś z Was zna ten sklep, bo jeśli dobrze się orientuje to powstał on w tym roku

14

Odp: Torebka duża czy mała?

Mam kilka, do pracy chodzę z większą bo przewaznie jakieś papiery jeszcze ze sobą targam to musze zmieścić ze dwie teczki, a tak na wyjście do kina czy do znajomych mniejsza na najważniejsze rzeczy, telefon, portfel, chusteczki i takie tam.

15

Odp: Torebka duża czy mała?

Zdecydowanie wolę duże torby. Nie przepadam też mieć wiele torebek, bo wtedy zazwyczaj o czymś zapomnę przy przekładaniu rzeczy z jednej do drugiej.

16

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja też wolę duże torby bo do nich można więcej spakować i na co dzień są idealne jednak kiedy wychodzę gdzieś wieczorem wolę małe torebeczki, do których nie potrzebuję dużo wkładać

17

Odp: Torebka duża czy mała?

To zależy po pierwsze co lubisz, po drugie po co Ci ta torebka, po trzecie do jakich ubrań, a po czwarte do jakiej sylwetki. Wiadomo, ze do wieczorowej kreacji nie założysz ogromnej torebki, jak i większa osoba nie powinna nosić malutkiej torebeczki na łańcuszku. Jakby co polecam ten butik: / adres www usunięty/ mają fajny wybór.

18

Odp: Torebka duża czy mała?

Uwielbiam małe torebki, tylko muszą być pojemne bo zawsze dużo rzeczy przy sobie noszę

19

Odp: Torebka duża czy mała?

Większość moich torebek spokojnie mieści format A4, a nawet laptopa w grubym pokrowcu wsadzę big_smile
Teraz szukam małej, dziewczęcej, czarnej lub jasnobrązowej torebki na lato. Takiej, żeby pasowała do zwiewnych sukienek. Zaczynam chodzić w kieckach! Ja... ja w sukienkach big_smile

20

Odp: Torebka duża czy mała?

[img]https://www.merg.pl/data/gfx/pictures/medium/8/8/55488_5.jpg[/img]

To od Merg. Świetna, prawda? Bardzo estetyczna, ciekawy wzór, pasująca pod wiele ciuchów.
Pewnie, że każdej kobiecie może pasować zupełnie inna, ale same przyznajcie, że ta akurat wygląda po prostu genialnie.
Mylę?

21

Odp: Torebka duża czy mała?

Małe torebki są ładne i eleganckie, mam takich trochę, ale prawie nigdy mi się nie sprawdzają. Ciężko w nie cokolwiek zmieścić, a często staram się brać jak najmniej, jednak w ciągu dnia zawsze coś dochodzi. Z dużych torebek podobają mi się takie w tym stylWyglądają elegancko, a wiele pomieszczą. Idealne do pracy.

22

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja noszę tylko duże, nawet jak gdzieś wychodzę i okoliczność wymaga eleganckiego stroju. Po prostu nigdy nie umiałam się zmieścić z moimi rzeczami do tych malutkich, fikuśnych torebeczek, są strasznie nieporęczne i niewiele się tam mieści. A przecież ja wożę obiady do pracy więc chociażby z tego powodu kupuję wielkie torby.

23

Odp: Torebka duża czy mała?

Ja mam średniej wielkości torebki. Najbardziej lubię kuferki.

24

Odp: Torebka duża czy mała?

No kuferki to najlepsze co może być.

25

Odp: Torebka duża czy mała?

Są przede wszystkim praktyczne. I choć nie mają dużych rozmiarów, wiele się do nich mieści.