51

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Z Sally Hansen miałam tylko odżywkę do paznokci. Jak dla mnie bubel więc więcej nic nie kupowałam. Nie wiem nawet jak sprawdza się ich kolorówka.

52

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja pod lakier używam odżywki, chyba że maluję żelowymi, wtedy po prostu od nich mam bazę

53

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

[quote=Joanna Natalia]Z Sally Hansen miałam tylko odżywkę do paznokci. Jak dla mnie bubel więc więcej nic nie kupowałam. Nie wiem nawet jak sprawdza się ich kolorówka.[/quote]

Nie zgadzam się z opinią, że Sally Hansen to bubel. smile Jest to jedna z lepszych marek, jeżeli chodzi o produkty do paznokci. Używam jej od lat i nigdy się nie zawiodłam na jakości. Może kupiłaś przeterminowaną? smile

54

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

[quote=Joanna Natalia]A ja samym lakierem bo po odżywce zazwyczaj nie chcą schnąć.[/quote]
A próbowałaś z innymi odżywkami? I czy warstwa jest cienka, dobrze wyschnięta? Mi jeszcze nie zdarzyło się, żeby lakier dłużej wysychał, za to łatwiej się rozprowadza.

Ostatnio edytowany przez niechcemisie (2017-02-17 17:27:48)

55

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Jeżeli chodzi o schnięcie lakieru to wystarczy kropelka tego i mamy suche paznokcie w ciągu minutki. smile

56

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Nigdy dotąd nie stosowałam bazy pod lakier, ale bardzo podoba mi sie delikatny manicure- semilac nude. Taki jak na tym blogu: . A do tego bez bazy się nie obejdzie. Zamierzam sprawdzić, jak to wygląda w praktyce.

Ostatnio edytowany przez Klara5 (2017-02-28 21:52:51)

57

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Jeżeli chodzi o schnięcie lakieru to wystarczy kropelka tego i mamy suche paznokcie w ciągu minutki. smile

Ile zapłaciłaś? Lubie te Sally Hansen i widzę, że raz po razie uprzyjemniają  życie każdej lakieromaniaczce smile

58

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

proteinowa od indigo wink

59

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Żona pod  zawsze stosuje bazę, również od indigo.

60

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ja przy moich łamliwych i rozdwajających się paznokciach bardzo potrzebowałam pomocy, każdy nakładany na takie paznokcie lakier wyglądał okropnie. Kupiłam w drogerii Preparat bazowo-nawierzchniowy Double Duty Strengthening Base & Top Coat z Sally Hansen. Baza sprawdziła się świetnie, stosowałam wiele innych produktów tego typu, ale żadne nie były w stanie pomóc moim rozdwajającym i łamliwym paznokciem. Sally Hansen stosuje jako podkład pod lakier do paznokci i już po 2 tygodniach używania, moja paznokcie zrobiły się twarde i przestały pękać. Ma super pędzelek- nie za duży i nie za mały. Produkt nie jest zbytnio gęsty, dobrze się go nakłada na paznokcie. Ale najlepsze jest to, że lakier trzyma się 6 dni- mimo wykonywania codziennych czynności. Można go używać jako bazę oraz jako top. Jak dla mnie świetny.

61

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

najzwyklejszej z Lovely za chyba 6 czy 7 zł i sprawdza się rewelacyjnie. Paznokcie mi nie żółkną a lakier wytrzymuje ok. tygodnia bez odprysków,chociaż jest z tego samego przedziału cenowego co baza

62

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Wiadomo, baza pod lakier to podstawa! Próbowałam róznych, kiedyś Rimmel miał świetną odżywkę, która sprawdzała sie tez jako baza, ale wycofali. Z Sally Hansen mam słabe doświadczenia, lakier sie w ogóle nie trzyma hmm Teraz testuję Essie Millionails i zapowiada sie dobrze, manicure trzyma sie blisko tydzien, a przy moich paznokciach to już efekt WOW tongue

63

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

O jak dobrze, że padły takie propozycje, bo już świra dostaję. Nie wiem czasami, czy wina podkładu, lakieru, czy topu, więc testuję w różnych konfiguracjach i najlepiej jednak trzyma się bez bazy i bez topu, ale nie chce odbarwić paznokci. Kupiłam top Golden Rose i lakier, każdy lakier, odchodzi płatami całymi. Koleżanka twierdzi, że ten top współpracuje dobrze tylko z lakierami tej samej marki, bo ma taki sam i na lakierach Golden Rose jej się trzyma, a inna koleżanka próbowała go z różnymi lakierami i ma to samo co ja - wszystko schodzi.
Poszukam takich baz, o jakich piszecie, bo wygląda na to, że wszystko to, co stosuję jako bazę, wiąże słabiej niż warstwa mająca zabezpieczyć lakier.

64

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Ostatnio nie używam bazy, bo przerzuciłam się na jednofazowe Mollon, a przy nich nie muszę. smile Są łagodniejsze dla płytki, więc godne polecenia. smile

65

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

W moim przypadku baza/utwardzacz/odżywka sprawdza się też jako warstwa pogrubiająca bardzo cienką płytkę paznokcia. Moje pazurki są tak cienkie, że łatwo się wyginają hmm

66

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

ja robie sobie hybrydy, sama i bez bazy ani rusz, uzywam bazy i lkaierów makear, polecam smile

67

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Na zniszczone paznokcie to mogę polecić mnóstwo odżywek czy olejków na skórki nawet wink ja już od kilkunastu miesięcy regularnie robię kurację odżywką wapń i kolagen. Jestem mega zadowolona,bo paznokcie rosną jak szalone, nie łamią się i ładnie wyglądają, a sama odżywka to koszt kilkunastu złotych wink

68

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

A to tak sama robisz tą kurację? W domu? Zaciekawiła mnie.

Używam bazy, ale zauważyłam, że lakier krócej się trzyma na niej, niż na gołej płytce. Plusem jest to, że najczęściej schodzi całymi płatami i nie trzeba używać zmywacza, wystarczy "odkleić" warstwę lakieru z bazą od płytki.

69

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Bez odpowiedniej bazy paznokcie hybrydowe, czy sam żel nie utrzymają się. Warto wybrać również bazę z wyższej półki.

70

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

Baza też powoduje, że paznokcie nie żółkną pod lakierem

71

Odp: Baza pod lakier- czy jej używacie?

A niektóre bazy sprawiają, że o wiele łatwiej usunąć z paznokci lakier.