51

Odp: Porady wizażystki

Ja oglądam tutoriale na you tube smile . NIestety nie mam tak dużo kosmetyków, żeby zrobić pełny makijaż jak na filmiku, ale powoli kompletuję sobie podstawowe kosmetyki i pędzelki.

52

Odp: Porady wizażystki

ja również korzystam z yt i innych blogów to niezła skarbnica wink

53

Odp: Porady wizażystki

[quote=joanna95]ja również korzystam z yt i innych blogów to niezła skarbnica wink[/quote]
pewnie pewnie dobra rada

54

Odp: Porady wizażystki

Wszystkiego nauczyłam się z siostrą. Moim zdaniem wizaż nie jest trudny, wymaga jedynie doświadczenia i rzeczywiście można odnieść fajny sukces  bardzo dużo ćwicząc!

55

Odp: Porady wizażystki

Słuchajcie, wiem, że wstyd się przyznać, ale ja w ogóle i absolutnie nie umiem się malować. Jestem już po dwudziestce i nic. Ratujcie, chcę umieć robić makijaż i wyglądać kobieco, a nie jak klaun.

Ostatnio edytowany przez Trajkotka (2015-04-26 19:21:19)

56

Odp: Porady wizażystki

Zrób sobie domowe szkolenie wizażu  - to ci wystarczy żeby dokładnie opanować temat. Nie jest długie, a przerobią z wami wszystkie najważniejsze kwestie. Poćwiczysz to efekty będą na prawdę super ;-)

57

Odp: Porady wizażystki

Mam tłuste powieki może ktoś by polecił mi dobrą bazę pod cienie i w przystępnej cenie?

58

Odp: Porady wizażystki

Korzystam z YT, owszem, ale ostatnio mam ochotę na własnie jakieś spotkanie z wizażystką by powiedziała co i jak wink

SweetPerełka, ja Ci mogę polecić Paese. Kosztuje koło 20 zł.
Podobno też nawet wibo ma dobrą, a kosztuje coś koło 10...
ale osobiście używam tą pierwszą

59

Odp: Porady wizażystki

Ja byłam kiedys u wizażystki i stwierdziła, że powinnam malować oko na zielono i niebiesko gdzie te kolory nic a nic do mnie nie pasują... W ogóle zaproponowała mi makijaż w którym wyglądałam i czułam się fatalnie. Dlatego wolę sama kombinować i metodą prób i błędów odnaleźć swój makijaż smile

60

Odp: Porady wizażystki

Siostra od swojej wizażystki usłyszała by nie robić zbyt często sztucznych rzęs. A bardzo je lubi.

Ostatnio edytowany przez karolinkamarzec (2018-06-28 10:04:57)

61

Odp: Porady wizażystki

Teraz są takie możliwości że przedłużanie rzęs nie obciąża naszych rzęs:)

62

Odp: Porady wizażystki

Można dodać niewiele dłuższych włosków i też jest efekt.