26

Odp: Meble do salonu

Dziękuje wszystkim za wyczerpujące opinie na temat mebli.

Ostatnio edytowany przez faxi12 (2017-02-21 15:55:19)

27

Odp: Meble do salonu

Nie będę Cię namawiać, wejdź i zobacz jestem pewna że Ci się spodoba.

28

Odp: Meble do salonu

My wszelkie dodatki i meble kupujemy w sieci . Jeszcze się nie zawiodłam.

29

Odp: Meble do salonu

A może warto, abyś zainwestowała w biokominek? Nie dość, że ładnie wygląda, to jeszcze jest ekologiczny, nie trzeba go nigdzie podłączać. Ja sobie zamontowałam w salonie i sobie chwalę - ładny widok, jak drewienka się palą smile. Można kupić zarówno sam biokominek, jak i akcesoria do niego. Początkowo byłam sceptyczna, ale mój Robert mnie namówił i naprawdę jestem zadowolona.

Ostatnio edytowany przez jubik (2017-03-17 13:43:14)

30

Odp: Meble do salonu

Ostatnio szukam foteli biurowych.

31

Odp: Meble do salonu

Sprawdzony sklep meblowy online? meble kuchenne, do sypialni, łazienkowe i inne. Bardzo ładne i w niezłych cenach. Dodatkowym plusem jest darmowa dostawa. smile

32

Odp: Meble do salonu

Kanapa no i cale miejsce gdzie jest TV czyli szafka rtv witrynki moze jakas szafa albo komoda, to mi sie podoba

Ostatnio edytowany przez maskotka (2017-12-15 10:02:08)

33

Odp: Meble do salonu

Uważam, że warto zainwestować w meble na wymiar, zawsze to można mieć pewność, co do trwałości takiego wyposażenia. Poza tym decydując się na takie rozwiązanie można dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb, na przykład  wykonuje nawet nietypowe meble, także w zasadzie wszystko zależy od nas. Firma jest terminowa i potrafi doradzić.

34

Odp: Meble do salonu

Salon powinien być przede wszystkim funkcjonalny i przestronny, ale i estetyczny, dlatego idealny będzie styl skandynawski, albo nowoczesny. Meble do salonu w takich stylach widziałam na edino, zerknijcie chociażby na te ławy- do nowoczesnego salonu pasują w sam raz.

35

Odp: Meble do salonu

Też szukam mebli do salonu, ale do części jadalnianej. Szukam dużego stołu i 4 krzeseł. Myślałam między innymi o meblach signal, z kolekcji Skandynavian. Co myślicie? wink

36

Odp: Meble do salonu

Lubię meble drewniane a ciężko spotkać coś ładnego w dobrej cenie.

37

Odp: Meble do salonu

Sprawdź przykładowe realizacje  . Firma oferuje meble na wymiar, więc można idealnie zaprojektować to co się chce. Zobacz w galerii projekty i może akurat któryś się spodoba smile

38

Odp: Meble do salonu

Bardzo elegancki styl mają meble salonowe

39

Odp: Meble do salonu

[quote=didibabypl]Lubię meble drewniane a ciężko spotkać coś ładnego w dobrej cenie.[/quote]
Ja nie lubię, a wręcz UWIELBIAM meble drewniane. Zgadzam się z Tobą, ciężko spotkać coś ładnego i to w dobrej cenie... Ale kilka dni temu natknęłam się na ofertę pewnego sklepu, bo sama też poszukuję mebli do salonu i powiem Ci, że cena taka w miarę. A oferują właśnie meble drewniane.

40

Odp: Meble do salonu

Podoba mi się to ,ze coraz więcej firm ma w ofercie jasne meble salonowe. Kiedys mozna było; kupic jedynie ciemne brązowe meble. Aktualnie jest coraz więcej serii mebli białych, ktore mi się bardzo podobają. Nawet mniejsze pomieszczenie dzieki temu wygląda na optycznie większe.
Ewentualnie Amsterdam jeśli lubicie styl duński.

Ostatnio edytowany przez Marylka20 (2017-09-20 11:55:51)

41

Odp: Meble do salonu

coraz czesciej sa teraz popularne białe meble, nawet nie tylko do salonu, ale do kuchni, do jadalni, do sypialni biale łóżka nawet

42

Odp: Meble do salonu

Meble wypoczynkowe są idealne do salonu i w niskich cenach.. Sprawdzić nie zaszkodzi big_smile

Ostatnio edytowany przez elunia90 (2018-01-22 16:37:48)

43

Odp: Meble do salonu

U mnie od ponad roku stoi narożnik i mogę powiedzieć, że jestem zadowolony zarówno z tego jak się prezentuje jak i z tego jak się sprawdza w praktyce. Bardzo dobra jakość i wykonanie na wysokim poziomie, utrzymany w dobrym stanie przy intensywnym użytkowaniu.

44

Odp: Meble do salonu

Lubię robić tego typu zakupy bezpośrednio u producentów bo wtedy kupuję mebel zrobiony od A do Z dla mnie smile tu klient sam wybiera model, rozmiar, materiał obiciowy. Większość modeli ma funkcje spania i pojemniki na pościel ( super rozwiązanie do mniejszego mieszkania).

45

Odp: Meble do salonu

Ja uwielbiam meble drewniane, koniecznie jasne typu sosna, żadnych lakierów, samo drewno!

46

Odp: Meble do salonu

Ja kupowałam  meble do salonu i jestem zadowolona. Super jakośc wykonania, meble wyglądają solidnie, a do tego prezentują się szykownie i elegancko. Wszystkie zawiasy, prowadnice w szufladach czy oświetlenie LED działa bez zarzutu.

47

Odp: Meble do salonu

A nam właśnie udało się znaleźć ciekawe meble tapicerowane - sa śliczne. Nam zależy na 3-osobowej sofie i zastanawiamy się jeszcze nad fotelem albo jakimś podnózkiem. Tu u nich można skompletować sobie taki zestaw, a najbardziej podoba sie nam i pasuje do wystroju i stylu slender, do której jest akurat fotel i to nawet spory.

48

Odp: Meble do salonu

Mi się marzą takie 100% drewniane, z sosny np, to byłby zapach w mieszkaniu...

49

Odp: Meble do salonu

Ja mam takie i są super, to meble na lata, nie to co te sklejkowe badziewie