1

Temat: Konferencje w Hotelu

Dla grup biznesowych przygotowane są nowoczesne sale konferencyjne oraz unikalne programy Konferencje na Mazurach. Teraz w czasie konferencji możecie Państwo zadbać o skuteczność merytoryczną spotkań nie rezygnując z atrakcji, które będą znakomitym uzupełnieniem programu. Od Państwa potrzeb i fantazji zależy tylko jak skomponować witalizujący pobyt na Mazurach dysponując ponad setką zabiegów, atrakcji i programów.

Ostatnio edytowany przez milomlyn (2013-01-15 10:30:50)

2

Odp: Konferencje w Hotelu

I po konferencji, jak było ?

3

Odp: Konferencje w Hotelu

Może będziesz potrzebować tłumaczenia konferencyjnego? To są treści, które należy właściwie zrozumieć, dlatego ważny jest każdy wydźwięk. Zwykły tłumacz wątpię by podołał zadaniu, poczytaj o tym tutaj - [url]http://tlumaczenia-konferencje.pl/uslugi/tlumaczenia-konferencyjne/[/url]. Korzystają ze specjalistycznych sprzętów i oferują swoje fachowe usługi w tym zakresie!

4

Odp: Konferencje w Hotelu

Mnie się jeszcze nie zdarzyło być na konferencji w hotelu. Przeważnie jakieś centra kongresowe, a potem nocleg gdzieś w [url=http://euromotel.com.pl/?page_id=5]hotelach przed Warszawą[/url] albo w ogóle bez noclegu i powrót tego samego dnia. I przeważnie mamy zwracane za paliwo.

5

Odp: Konferencje w Hotelu

ja byłam na firmowej konferencji w hotelu. mieszkam i pracuję w Krakowie, ale mój  przełożony postanowił zabrać nas na cały dzień do Wieliczki. i to był całkiem niezły pomysł - w hotelu była specjlnie przygotowana sala pod konferencje, mieliśmy zapewniony obiad w przyhotelowej restauracji wraz z przerwami kawowymi. po konferencji udaliśmy się do kopalni soli na krótką wycieczkę smile było bardzo miło. Aha, dla zainteresowanych - na konferencji byliśmy w hotelu Lenart.

6

Odp: Konferencje w Hotelu

Ja miałam przez niecały rok taką pracę że organizowałam takie mniejsze konferencje, a właściwie szkolenia w różnych miastach w Polsce. W tym większych miastach najlepiej sobie wyszukiwać przez jakaś stronę ze zbiorczymi ofertami np:  a w małych miejscowościach to zwykle do wyboru jest dom kultury albo czasem jakiś lokalny hotelik.

7

Odp: Konferencje w Hotelu

Mnie w tym roku czekają konferencje do zorganizowania i trochę jestem przerażona. Pierwsza ma byc w Szczecinie. Znalazłam już hotel nai chyba zrobię tam rezerwację. Widziałam, ze mają bardzo ładne sale i dobry sprzęt multimedialny. Poza tą konferencją czekają mnie jeszcze 4 w różnych miastach i do tego szkolenia.

8

Odp: Konferencje w Hotelu

Jak ktoś nie ma doświadczenia w organizacji konferencji, to polecam Poradnik Organizatora na tej stronie  smile Jest tam też baza obiektów konferencyjnych w Warszawie i okolicach oraz firm, które mogą być pomocne podczas organizacji, np. cateringowe, transportowe, tłumaczeniowe. Można zastanowić się też na skorzystaniem z usług agencji eventowej, która pomoże zorganizować taką imprezę.

9

Odp: Konferencje w Hotelu

myslę, że najlepiej jest robić konferencje w Hotelu

10

Odp: Konferencje w Hotelu

Jeżeli konferencja biznesowa to w miejscu w którym masz zarówno hotel, sale konferencyjną i restauracje. Według mnie w takim miejscu są najlepsze konferencje.Warto też pomyśleć o korzystnej lokalizacji. Wiem, ze sporo osób poleca to  miejsce na konferencje ponieważ jest ono dość atrakcyjne. Myślę, że i tobie się spodoba smile

11

Odp: Konferencje w Hotelu

Jeżeli chodzi o konferencje to polecam ją zorganizować Q Hotel Kraków  tam często przyjmuje się klientów biznesowych. Sala jest na 40m2 wystarcza na takie porządne spotkanie biznesowe w gronie najbliższych prezesów

12

Odp: Konferencje w Hotelu

Myślę, że konferencja w hotelu to bardzo dobry pomysł smile Mają nowoczesne do wynajęcia sale konferencyjne w Warszawie .Kompleksowo wyposażone sale w nagłośnienie,mikrofon,klimatyzacja osobny pokój dla prezentera oraz pomoc fachowa przy organizacji spotkania. Do tego bardzo miła obsługa, catering. Jest to idealne miejsce na spotkania biznesowe z imprezą integracyjną dla uczestników.

13

Odp: Konferencje w Hotelu

[quote=milka4]Jeżeli chodzi o konferencje to polecam ją zorganizować Q Hotel Kraków  tam często przyjmuje się klientów biznesowych. Sala jest na 40m2 wystarcza na takie porządne spotkanie biznesowe w gronie najbliższych prezesów[/quote]
Dzięki za namiar smile niestety w czasie planowanej przez nas konferencji nie mają terminów. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, gdzie można zorganizować niedużą konferencję w Krakowie?

14

Odp: Konferencje w Hotelu

Jeżeli chodzi o konferencje to polecam ją zorganizować Q Hotel Kraków  tam często przyjmuje się klientów biznesowych. Sala jest na 40m2 wystarcza na takie porządne spotkanie biznesowe w gronie najbliższych prezesów
Dzięki za namiar smile niestety w czasie planowanej przez nas konferencji nie mają terminów. Może ktoś ma jeszcze jakiś pomysł, gdzie można zorganizować niedużą konferencję w Krakowie?
Są doskonale wyposażone a i z terminami nie powinni mieć problemów smile

15

Odp: Konferencje w Hotelu

Na konferencje i szkolenia polecamy nasze sale smile W Krakowie mamy sale o różnej powierzchni i o różnych możliwościach ustawienia, tak by sprostać każdym wymaganiom. Dodatkowo możemy zorganizować afterparty w naszej restauracji lub/i w naszym zjawiskowym ogrodzie.

16

Odp: Konferencje w Hotelu

No właśnie szukamy jakiegoś interesujacego obiektu najlepiej w górach na 3-dniową konferencję. Ktoś już coś może wcześniej przerabiał?

17

Odp: Konferencje w Hotelu

Gdy mowa o górach, to każdy myśli o Zakopanem. I rzeczywiście jest tam naprawdę dużo obiektów w których można byłoby zorganizować takie obiekty. Na pewno taka możliwość będzie w Hotelu Mercure Kasprowy Zakopane.Jeżeli jednak szukacie bardziej kameralnej atmosfery, gdzieś na uboczu, to może Hotel na Błoniach w Bielsku-Białej...
A w przypadku dużego budżetu zawsze może to być jakiś wypad do Czech lub Słowacji, które mają też dobrze rozwiniętą bazę noclegową. Tutaj na blogu  sporo wpisów dotyczących atrakcji, regionu etc.

Ostatnio edytowany przez alinka29 (2017-06-27 10:06:33)

18

Odp: Konferencje w Hotelu

Prawda, na Słowacji jest i taniej, i ładniej....

19

Odp: Konferencje w Hotelu

Przy dużej ilości uczestników to jest opłacalne, bo wynajem sali to stała kwota, plus noclegi, a można też negocjować stawki.