1

Temat: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Hej smile Chciałabym się was poradzić- mam 35 lat, a na twarzy uzbieralo mi sie juz troche zmarszczek. Staram sie pielegnowac skorę, ale coraz bardziej skłaniam się ku myśli, ze moze pora zadziałac intensywniej i poddac sie jakims zabiegom kosmetycznym. Oczywiscie nie chce sie ponaciągac ani nic z tych rzeczy. Uwazam, ze  w obecnych czasach jest masa zabiegów medycyny estetycznej, które dają naturalny efekt i odmładzają skórę smile Dlatego licze na wasza pomoc smile

2

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Może na początek pójdź na mezoterapię bezigłową?

3

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

A Ty bylas na tym zabiegu? Jak dlugo utrzymuje sie efekt? I jakie sa stawki? Polecasz jakis salon we Wrocku? smile

4

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Z wrocławskich salonów na pewno mogę Ci polecić moj smile sama tam chodze i jestem zadowolona z efektów, skóra wyglada znacznie młodziej, czuje sie super zadbana od czasu, gdy zaczelam regularnie chodzic tam na zabiegi smile a jaki zabieg? hmm, to juz trudniejsza sprawa, bo kazda z nas ma inną skorę... i inne potrzeby skory smile mozesz wybrac sie na darmowa konsultacje przed zabiegiem , kosmtyczka doradzi ci co i jak smile

5

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

[quote=marchewa.an]Z wrocławskich salonów na pewno mogę Ci polecić moj:) sama tam chodze i jestem zadowolona z efektów, skóra wyglada znacznie młodziej, czuje sie super zadbana od czasu, gdy zaczelam regularnie chodzic tam na zabiegi smile a jaki zabieg? hmm, to juz trudniejsza sprawa, bo kazda z nas ma inną skorę... i inne potrzeby skory smile mozesz wybrac sie na darmowa konsultacje przed zabiegiem , kosmtyczka doradzi ci co i jak smile [/quote]


Dzieki za odpowiedz .  Zaskakujaco niskie ceny musze przyznac smile chyba zaczne od konsultacji, bo nie wiem czego potrzebuje moja skora, a nie chce wydawac kasy na zbedne zabiegi.

6

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Jakich kremów używacie? Jesteście pewne, czy działają? Ja mam swój krem, postawiłam na vichy smile

7

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Jako stała klientka mogę śmiało powiedzieć, że bardzo dobry gabinet we Wrocławiu to Wyspa Piękna . Zawsze na czas, dokładnie i czysto. Pełen profesjonalizm, ja chodzę tam już od 6 lat. Praktycznie w każdym miesiącu są promocje na zabiegi i możliwość zakupu specjalnych pakietów. Zajrzyj na ich stronę tam jest wszystko dokładnie opisane.

8

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

hej wink ja na zbiegi na zmarszczki chodziłam, masz wypisane różne zabiegi, a najlepiej podejdź i zapytaj, jest tam bardzo miła obsługa i wszystko Ci powiedzą, ceny są przeciętne, ale efekt super, więc jak ktoś z Wrocławia jest to polecam wink

9

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

W sprawie zmarszczek polecam również zaznajomić się z tym artykułem.
Mezoterapia to całkiem dobre wyjście jeśli chodzi o pozbycie się zmarszczek smile

10

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

mezoteriapia bezigłowa nie daje takiego efektu jak igłowa. Igłowa mnie trochę bolała. Nastepnym razem zastosuję maść, jest znieczulająca. Będzie łatwiej usiedzieć.

11

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

[quote=malinamalwa][quote=marchewa.an]hmm, to juz trudniejsza sprawa, bo kazda z nas ma inną skorę... i inne potrzeby skory smile mozesz wybrac sie na darmowa konsultacje przed zabiegiem do Coco-time, kosmtyczka doradzi ci co i jak smile [/quote]


Dzieki za odpowiedz - chyba zaczne od konsultacji, bo nie wiem czego potrzebuje moja skora, a nie chce wydawac kasy na zbedne zabiegi.[/quote]

Wiele osób wykonuje takie zabiegi. Moja znajoma wykonywała  usuwanie laserowe owłosienia i jest zadowolona. Wysoki poziom kultury, dobry sprzęt i dobre ceny.

12

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Dołączam do grona przeciwniczek takich zabiegów tongue Zamiast tego wolę kupić taki krem i w zdrowy i bezpieczny sposób pozbyć się tego... A poza tym szkoda kasy na zabiegi tongue

13

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

takie zabiegi odmładzające to muszą być dobrane do kondycji skóry. Kiedy ja byłam pierwszy raz to najpierw pani mi zbadała skórę na buzi, zrobiła wywiad czego oczekuję, jakich chcę efektów itp i wtedy dobrała odpowiednie zabiegi. I tak właśnie powinny wyglądać wizyty

14

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

zabieg sculptor jest wart uwagi smile a na zmarszczki pod oczami będzie idealny. Wiem co mówię, próbowałam wink

15

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Ja polecam peeling kwasowy. Im mocniejszy kwas, tym lepsze efekty smile

16

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

też jestem zadania że najpierw to trzeba zrobić 'wywiad' i dopiero wtedy dobrać odpowiedni zabieg : najpierw masz bezpłatną konsultację. Dzięki temu można dobrać najlepszy zabieg i dzięki temu będą jeszcze lepsze efekty smile

17

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Warto też pomyśleć o Wampirzym liftingu - REGENERIS Moim zdaniem godny uwagi zabieg. Działa naprawdę bardzo fajnie na naszą skórę, bez nacinania i operacji plastycznych.

18

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

To zależy też od tego jak głębokie mamy zmarszczki smile W dobrym gabinecie medycyny estetycznej doradzą coś odpowiedniego. U mnie było to wypełnienie Regenyalem. Ogółem warto spróbować kwasu hialuronowego, bo daje naturalne rezultaty i jest bezpieczny dla organizmu.

19

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

A może pokusisz się o jakiś tego typu zabieg? Niby lifting twarzy, ale bez skalpela, więc przypuszczam, że w 100% bezpieczny.

20

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Może jakieś oczyszczenie twarzy i zabieg na bazie kwasu. Moim zdaniem teraz wiele jest fajnych takich zabiegów bez cięć. Ja dużo takich propozycji widziałam w salonie Coco-time we Wrocławiu, sama tam się wybieram, ale na doradztwo. Bo wiem, że jak mi doradzą to przynajmniej będę miała wykonany zabieg tak jak należy i będzie on profesjonalnie dobrany do potrzeb.

21

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

[quote=malgosia42]Może jakieś oczyszczenie twarzy i zabieg na bazie kwasu. Moim zdaniem teraz wiele jest fajnych takich zabiegów bez cięć. Ja dużo takich propozycji widziałam w salonie Coco-time we Wrocławiu, sama tam się wybieram, ale na doradztwo. Bo wiem, że jak mi doradzą to przynajmniej będę miała wykonany zabieg tak jak należy i będzie on profesjonalnie dobrany do potrzeb.[/quote]
Jeśli będziesz miała wykonywany zabieg z kwasami to proszę daj znać jakie są twoje odczucia i wynik:)

22

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Laser frakcyjny, podobno efekty są niezłe

23

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

a ten laser frakcyjny to jak działa? i ile kosztuje?

24

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Zależy jaka partia ciała  , sam zabieg trzeba wykonać kilka razy, aby dał efekt upragniony, ale sprawdza się rewelacyjnie.

25

Odp: Zabieg na zmarszczki, jaki wybrać

Ja myślę, też nad depilacją pach i bikini , ale jeszcze nie wiem czy tylko bikini po bokach czy w całości. Jednak jestem trochę wstydliwa, ale taka depilacja wydaje mi się , że sprawdzi się doskonale na letnie wyprawy, zawsze to ładnie wygląda.