26

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Wiesz czasem jest to kwestia, że ktoś jednak potrzebuje większej dawki hormonów.
Choć ostatnio moja druga kumpela na nie przeszła, bo właśnie tak jakby standardowa dawka hormonów była za duża

27

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Vibin mini tak jak Vibin działa genialnie na młode kobiety. Reguluje okres i zmniejsza krwawienie a to jest bardzo pożądaną cechą tabletek. Moim zdaniem ta zmniejszona dawka hormonów też jednak jest korzystna. Ale nadal warto robić badania i dobierać tabletki indywidualnie.

28

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Właśnie napisałam w innym temacie że rzeczywiście często jest to pierwsza antykoncepcja, ale nie powinno to być regułą i to nie powinno stanowić o tym że wypisuje się ją jako pierwszą. Jak napisałaś Cleopatra badania to podstawa, aby w przyszłości podczas przerwy w braniu tabletek mieć odniesienie jak zmieniły się poziomy hormonów w organiźmie.

29

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

moja znajoma dostała te tabletki po badaniach, ale chyba jako 3 z rzędu. i póki co przy nich została, bo nie widzi żadnych niepożądanych objawów i jest zadowolona

30

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

A ile czasu je bierze ? bo ogolnie tabletki się przystosowują mniej więcej około 3 cykli. Jak moja znajoma Vibin mini dostała teraz to dwa pierwsze miesiace miała rozregulowany organizm i czuła się senna czesto. A teraz juz wszystko się normuje i bardzo jej podpasowało.

31

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

chyba ponad pół roku bierze. u niej przystosowanie jakoś szybko minęło i bardzo się nie skarżyła. u niej senność chyba nie wystąpiła, chociaż ona całe życie chodzi niedospana tongue

32

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Kwestia senności to akurat też kwestia zmian pór roku i czynników codziennych - to cięzko stwierdzić co na to ma wpływ. Myślę, że kwestią najważniejsza jest libido, samopoczucie i skuteczność oczywiście smile

33

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Ja myślę o zmianie tabletek na vibin bo te które biorę są starszne sad Moje libido bardzo przez nie ucierpiało i zastanawiam sie nad zamówieniem lovegry z [url]http://shop-kamagra.pl/[/url] żeby je poprawić. Wizytę u lekarza mam za 3 tygodnie i nie wyjdę dopóki nie zmieni mi tabletek.

34

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

A jakie teraz bierzesz? No ja też słyszałam o Vibinie dużo dobrego. A z tym libido to zaczekaj, bo może po zmianie tabsów wszystko wróci do normy?

35

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Ja sama używałam Vibinu mini na początku przygody z antykoncepcją hormonalną i nie narzekałam na żadne skutki uboczne.

36

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Ja od razu dostałam Vinbin i na początku rzeczywiście źle się czułam po nich (nudności), ale mój lekarz ([url]http://www.lekarz-ginekolog.eu/[/url]) dr Wołyński, złoty człowiek, mówił, że to możliwe skutki uboczne na początku przyjmowania tabletek. I rzeczywiście później mi przeszło i wszystko jest już w normie.

37

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Aż zajrzałam na stronę, szkoda że cennika nie ma, bo może tańszy od mojego ginekologa. Nie mogę na niego narzekać i tak zaproponował mi tańszą wkładkę levosert w sumie i tak wyszło mi taniej niż tabletki

38

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Tez miałam problemy z libido przy tabletkach ale dopiero po zmianie lekarza sie okazało, że wcześniejsze miałam po prostu dobrane "na oko". Nowy gin zrobił mi najpierw badania, krwi hormonów itp i dopiero z wynikami przepisał tabletki Belara. Wiecie co? Nie sądziłam, że tak szybko libido wróci mi do normy i nawet teraz sie poprawiła. W końcu mam dobrze dobraną antykoncepcję.

39

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Prawidłowo dobrana pigułka nie obniża libido. U mnie podziałała wrecz odwrotnie. wink

40

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Absolutnie nie obniża, sama kiedyś miałam wątpliwości co do stosowania hormonów, ale teraz wiem, że warto im zaufać. Jeśli wcześniej znajdzie się dobrego lekarza, który faktycznie przepisze tabletki pod konkretną osobę smile

41

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Ja je brałam kiedyś, jak zaczynałam współżyć i dobrze mi się sprawdziły.

42

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Jak większości kobiet, które dopiero zaczynają przygodę z pigułką. Nie obciążają organizmu i zabezpieczają, a to najważniejsze.

43

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Tak, bo zawierają mniejsze ilości hormonów, niż inne tabletki antykoncepcyjne.

44

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Również je brałam, jako pierwsze pigułki. Bardzo dobrze się sprawdzały. Ja się bałam skutków ubocznych, ale absolutnie nic mi nie dolegało.

45

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Większości kobiet nie dolega, bo to bardzo delikatna pigułka i hormonów ma tyle co nic. smile

46

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Ja dobrze wspominam Vibin mini. Brałam je jako pierwszą antykoncepcję, były to moje pierwsze hormony, a nie odczuła skutków ubocznych smile

47

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

A ja musiała zaprzestać brania pigułek, teraz już nie żałuje ale początki były trudne. Dzisiaj juz dobrałam fajnie sobie antykoncepcję, która również odpowiada mojemu partnerowi. Jest to kapturek. Zakładam go przed współżyciem i nawet nie czuję że ją mam.

48

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

A badanie gdzie? Lekarz powinien zbadać pacjentkę na takiej wizycie a nie tylko klepać recepty

49

Odp: Vibin mini jako pierwsze tabletki

Często bez badań okazuje się,  że  tabletki mają skutki uboczne i trzeba je odstawić.