1

Temat: Jak szukać mieszkania

Macie jakieś wskazówki jeśli chodzi o wybór mieszkania i dewelopera też?

2

Odp: Jak szukać mieszkania

Warto sprawdzić jak przebiegały poprzednie inwestycje, czy firma jest wypłacalna itp.

3

Odp: Jak szukać mieszkania

tez właśnie szukam informacji na ten temat bo mam mieszkanie do wykończenia.

Ostatnio edytowany przez mielik99 (2017-02-13 17:45:59)

4

Odp: Jak szukać mieszkania

ja szukam czegoś skromniejszego bo jednak apartamenty to droga sprawa...

5

Odp: Jak szukać mieszkania

właśnie zapomniałam dodać, że interesuje mnie tylko Warszawa.Ale jak przejrzałam mieszkania jakie są teraz w sprzedaży to ogolnie naprawde drogo. Pogadam jeszcze z narzeczonym, bo na razie jestesmy na etapie szukania, moze akurat coś mu się spodoba.

6

Odp: Jak szukać mieszkania

Jeśli szukasz mieszkania z runku pierwotnego, to najkorzystniejsze oferty znajdziesz na rynku wrocławskim. Tam ciągle powstają nowe budynki mieszkaniowe, stworzone z myślą o wygodzie i funkcjonalności.

7

Odp: Jak szukać mieszkania

W Wawrze budują teraz nowe wielkie osiedle apartamentów , ma być pięknie, mieszkania duże, przestronne w wysokim standardzie i co najważniejsze dla mnie, z  widokiem na las. Wyczytałem na rozpisce inwestora, że tarasy mają byc nawet po 80m2 w niektorych mieszkaniach

8

Odp: Jak szukać mieszkania

A nie myślałeś, aby skorzystać z biura nieruchomości? Mamy tam większy wybór ofert z różnych lokalizacji. Sama znalazłam idealna ofertę dla siebie tutaj  i nie żałuję. Jestem w pełni zadowolona ze swojej decyzji smile

9

Odp: Jak szukać mieszkania

Zastanawiam z partnerem nad kredytem i mieszkaniem/bądź małym domkiem , gdzie warto we Wrocławiu mieszkać? Oboje nie jesteśmy z Wrocławia ale mamy tutaj stałą pracę i chcemy tu zostać kupić już coś swojego bez zmian .

10

Odp: Jak szukać mieszkania

We Wrocławiu można znaleźć wiele ciekawych miejsc do zamieszkania. Polecam chociażby sprawdzić tutaj: - może znajdzie się tam coś, co się podoba smile

11

Odp: Jak szukać mieszkania

Jak Wrocław to nie można pominąć osiedla na Różance , okolica jest fajna, dużo zieleni, blisko Odra, ale też nowiutkie ciągi komunikacyjne, drogi i chodniki więc łatwo się przemieszczać po dzielnicy i po mieście

12

Odp: Jak szukać mieszkania

Kochane jest kilka rzeczy, na które moim zdaniem warto jest zwrócić uwagę kupując mieszkanie deweloperskie
na to jakie opinie ma dany deweloper
czy mieszkanie ma rachunek powierniczy ( jest to bardzo wazne z tego względu, ze nasze pieniądze będą dzieki temu bezpieczne - deweloper nie będzie mógł po nie sięgnąć dopóki nie odda nam mieszkania na własność). Wbrew pozorom wiele inwestycji tego rachunku nie ma....

Warto jest się również zastanowić nad wybraniem sie na targi nieruchomości. Można tam obejrzeć sobie rozne inwestycje oraz porozmawiać z deweloperami

13

Odp: Jak szukać mieszkania

Kluczowa jest treść umowy, czy nie ma tam zapisów niezgodnych z prawem i godzących w interes kupującego. Powinien ją zobaczyć prawnik.

14

Odp: Jak szukać mieszkania

Ja przeglądałabym oferty od najtańszych, ewentualnie szukałabym informacji o przetargach, czasem poczta czy wojsko pozbywają się mieszkań w okazyjnych cenach.

15

Odp: Jak szukać mieszkania

Aplikacja Nieruchomości jest fajna. Powiadamia o pojawiających się nowych ofertach zgodnych z ustawionymi przez użytkownika filtrami.