1

Temat: Jaki catering na wesele?

Dziewczyny, jaki catering wybieracie na wesele? Jakiej firmy i jaka kuchnia, w sensie czy polska, czy włoska, czy może angielska? Znalazłam w necie ciekawą ofertę firmy cateringowej, ale kompletnie nie mam pojęcia na jakie dania się zdecydować? Czy w tym wypadku powinnam się kierować swoimi preferencjami, czy mam wziąć pod uwagę wszystkich gości?

2

Odp: Jaki catering na wesele?

Jeszcze nie byłam na weselu z cateringiem, zwykle w danym lokalu zajmują się też przygotowaniem potraw, bo na miejscu jest restauracja...

3

Odp: Jaki catering na wesele?

Ja Wam mogę polecić tą restauracje , bo sama zamawiałam u nich catering na wesele. Maja potrawy w bardzo dobrych cenach, które są genialnie przyrządzone i wprost rozpływają się w ustach. Bardzo długo szukałam odpowiedniej restauracji w Warszawie, która oferowałaby także catering i ciesze sie, że trafiłam na ta.

4

Odp: Jaki catering na wesele?

Jakich sal szukaliście na wesele? Co powiecie na taki lokal jak restauracja? Na takie małe przyjęcie chyba będzie w sam raz prawda?

5

Odp: Jaki catering na wesele?

Ja zawsze stawiam na polską kuchnie bo to właśnie taką kuchnię zazwyczaj wszyscy lubią. Jeżeli szukałabyś cateringu, sali czy zaproszeń to tutaj  znajdziesz wszystko. Według mnie warto tam zajrzeć gdy organizuje się wesele w Warszawie smile

6

Odp: Jaki catering na wesele?

Jeśli chodzi o sprawdzone miejsca z bardzo wysokim standardem, to na pewno Holiday Park w stolicy, na Bielanach. Plus za kilka kwestii, przede wszystkim za smaczną kuchnię, standard wyposażenia sal, pokoje, lokalizację, sam budynek. Kadra raczej zwraca uwagę na wszystko, widać że zależy im bardzo na wizerunku. Tak czy siak radzę pojechać, sprawdzić i pogadać, bo tylko tak dojdziecie do pewnych wniosków.

7

Odp: Jaki catering na wesele?

Polecam dobrych barmanów. Jest to Firma, jeżdżąca po całej Polsce  smile

8

Odp: Jaki catering na wesele?

Myślę, że powinien być taki, który spełni wszystkie nasze wymagania. Niska cena nie zawsze powinna być zasadniczym kryterium. Jeżeli prowadzimy, to warto wcześniej uwzględnić tam kwestie dań itp.

9

Odp: Jaki catering na wesele?

Radzę wszystko zamawiać w pakiecie, ale tylko w sprawdzonym miejsc. Tzn. niech np. hotel zajmie się tym kompleksowo. Z miejsc, które moim zdaniem są godne uwagi, na pewno zdecydowanie polecam ten kierunek -  Byliśmy tam dwukrotnie jako goście. Zdecydowanie pod każdym względem dopracowane miejsce, wysoki standard, świetne warunki, ale oczywiście wiadomo, że wszystko tak naprawdę zależy od tego jakie macie oczekiwania - na pewno ta sala jest zdecydowanie godna sprawdzenia.

10

Odp: Jaki catering na wesele?

Catering cateringiem. U nas jedzonko było zamawiane z znanej restauracji więc wiedzielismy co amawiamy. Gorzej z alkoholem. Wódkę to teść zamawiał ale nam pozostało dokupić inny alkohol. Wina...no i się zaczęło- jakie, ile...w końcu zamówiłam w Winezja zestaw win gruzińskich.   . Strzał w dziesiątkę, wina pyszne i starczyło dla wszystkich

11

Odp: Jaki catering na wesele?

Dobry catering w Krakowie oferuje firma Horeca. Obsługują różne uroczystości na najwyższym poziomie. Zobacz ich stronę:  - jest tam sporo zdjęć z realizowanych imprez.

12

Odp: Jaki catering na wesele?

Na swoim weselu miałam tradycyjny catering, czyli klasyczne polskie dania smile Uważam,że to sprawdzone posiłki, które będą smakować każdemu. Wesele organizowałam w Astorii pod Warszawą i jedzenie było wyśmienite. Zresztą cała zabawa była bardzo udana, dzięki świetnej obsłudze i ładnemu wnętrzu smile

13

Odp: Jaki catering na wesele?

Catering w Krakowie to temat rzeka. Jest kilka spoko firm, ale ja zawsze zamawiam w KrkCatering:  - głównie ze względu na cenę. Nie żeby jedzenie nie było smaczne - jest pyszne, ale są też znacznie tańsi niż konkurencja.

14

Odp: Jaki catering na wesele?

A czy ktoś korzystał z usług tej firmy cateringowej: ?
Mój znajomy ostatnio wrócił z wesela w ich sali i był cały w skowronkach. A że niedługo będę organizować wesele to chcę zbudować sobie bazę i wybrać faworytów big_smile

15

Odp: Jaki catering na wesele?

Byłam na paru weselach w zeszłym roku i stwierdzam że hotelowe restauracje gotują najlepiej:)

16

Odp: Jaki catering na wesele?

Ciekawe co na to powie starsze pokolenie, przyzwyczajone do polskich tradycyjnych potraw na weselach:)