401

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Subtellna, skąd bierze się to poczucie niskiej wartości i wstydu w związku z małym penisem, unikania bliskich relacji i rozbierania się, jeśli nie ze strachu o brak akceptacji? Tak naprawdę wszystkie kompleksy to strach. Ten sam fundament.
Tylko dlaczego mamy tak ograniczony zakres tego, co mieści się w sferze "akceptowane"? Gdyby ją rozszerzyć, byłoby mniej strachu i co za tym idzie mniej kompleksów.

402

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Tak samo mają kobiety, które sobie powiększają piersi bo myślą, że dzięki temu ich związek będzie bardziej udany... A przecież ich facet i tak będzie się oglądał za innymi, bo już tak ma...

403

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Skąd biorę? Znałam kogoś takiego i wiem wink
Musiało być ciemno, jak się rozbierał, bez lampki nawet.

404

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja znam takich, co narzekają na brak kilku cm, ale we wzroście... 170cm  to wg nich za mało jak na faceta...  A Wy jak myślicie?

405

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

No chyba kwestia gustu, jedni lubią wysokich, drudzy niższych.

406

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Dla mnie lepszy jest wyższy, bo sama mam prawie 170cm...

407

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Facet z fajnym charakterem i dystansem do siebie naprawdę nie traci w moich oczach jak jest trochę niższy od innych:)

408

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja myślę, że to raczej dodawanie centymetrów, ale nie do wzrostu, ale penisa. Dla mnie to nie ma aż tak wielkiego znaczenia dopóki facet wie [url=http://poradnikowy.net/jak-doprowadzic-kobiete-do-orgazmu-i-zaspokoic-jej-pragnienia]jak szybko doprowadzać kobiety do orgazmu[/url]. Ważna jest technika, a rozmiar to już jest na drugim miejscu.

409

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Moim zdaniem to nie ma w ogóle znaczenia. A jeżeli dla którejś kobiety na prawdę ma to znaczenie to sobie odpuście tego faceta bo nie sądzę żeby się znalazł taki który z chęcią będzie sobie kilka cm dodawał. Wydaje mi się, że to nie jest najwazniejsze. Tak samo nie są ważne duże piersi. Na to nie mamy wpływu i już trzeba zadbać o to na co mamy realny wpływ.

410

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Też tak myślę, każdy ma inny gust zresztą:)

411

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Właśnie, wszystko też zależy od zgrania się i czy nas ta druga osoba pociąga.

412

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ach, ta chemia...:) Tak rzadko ją czuję...:/

413

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Skoro o chemii się zgadało... Podobno plastik ma wpływ na zwiększenie poziomu estrogenów u facetów, przez co są mniej męscy... Potwierdzacie?

414

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ja uważam to za stary przesąd. Można sobie radzić inaczej, aby bardziej zadowolić partnerkę np  pierścieniem . Myślę że obie strony będą bardzo zadowolone. Nic nie szkodzi spróbować a będą same korzyści.

415

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Rozmiar penisa chyba powinien być dopasowany do partnerki. Jeśli jest że tak to nazwę dużo "luzu" to może i owszem, warto o tym pomyśleć. Ale jeśli wypełnia to chyba nie ma co sobie zawracać tym głowy. Trochę mnie o zainteresowało,  można poczytać o metodach powiększania penisa. Ciekawe są pompki próżniowe lub wodne, inaczej zwane pompkami erekcyjnymi, szczególnie kiedy problem jest nie tylko z rozmiarem ale i pobudzeniem członka do pracy wink

Ostatnio edytowany przez jupico (2018-10-04 11:48:54)

416

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

A ja uważam, że rozmiar nie ma znaczenia. Liczy się raczej jakość sexu z partnerem. Dlatego dobrze jest urozmaicać sobie życie w sypialni. Można korzystać z gadżetów erotycznych . Najważniejsze, żeby partnerom było dobrze.

417

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Wielu panom to przydałoby się więcej wzrostu , bo przy wysokich kobietach wyglądają mizernie

418

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale mogą nadrobić intelektem albo charakterem. Z wiekiem bardziej to doceniam niż wygląd tak szczerze mówiąc...

419

Odp: Czy facet powinien sobie dodać kilka centymetrów?

Ale facet 1,60 w kapeluszu wygląda po prostu żałośnie...