1

Temat: Co na migrenę?

Hej
Od pewnego czasu mam bóle głowy, które nie ustają nawet po zażyciu tabletki przeciwbólowej. Nie mogę normalne funkcjonować. Czy macie jakieś sprawdzone metody na migrenę?

2

Odp: Co na migrenę?

Witam.
Jak tabletki nie pomagają to potrzebna jest konkretna diagnostyka. Po pierwsze udać się do dobrego neurologa, który zleci badania obrazowe.

3

Odp: Co na migrenę?

Zobaczcie sobie stronę , znajdziecie tam dużo ciekawych artykułów na temat zdrowia oraz leczenia naturalnymi sposobami. Według mnie na migrenę mogą pomóc zioła.

4

Odp: Co na migrenę?

Najlepiej proszki przeciwbólowe lub masaż smile

5

Odp: Co na migrenę?

Poczytajcie na temat migreny i sposobach walki z migrenowym bólem głowy w necie, jest dużo informacji smile

6

Odp: Co na migrenę?

Można spróbować aromaterapii naturalnymi olejkami

7

Odp: Co na migrenę?

Nie wiem czy słyszałaś, ale podobno masaż tajski może leczyć bóle migrenowe. Gdzieś czytałam, że radzi sobie nawet z bólami, których nie potrafią złagodzić farmaceutyki. Myślę, że nic nie ryzykujesz i może warto wypróbować takiej terapii.

8

Odp: Co na migrenę?

U mnie pomagają tablety przeciwbólowe i sen.

9

Odp: Co na migrenę?

Zgadzam się - masaż tajski jest mega pomocny! Jestem zwolennikiem naturalnych metod walki z bólem i sięganiem po zdrowe metody leczenia. Korzystam i to mi pomaga.

10

Odp: Co na migrenę?

o masażu nie słyszałam, ale może faktyczniee....

11

Odp: Co na migrenę?

Mój teśc miewał bardzo ostre migreny, odkąd zaczął stosować żywność bezglutenową wszystko przeszło, może masz też jakis problem z tym.

12

Odp: Co na migrenę?

W takim wypadku faktycznie warto się zgłosić do neurologa.

13

Odp: Co na migrenę?

sen,sen i jeszcze raz sen

14

Odp: Co na migrenę?

Solpadeina na migrenę jest dobra

15

Odp: Co na migrenę?

A wszystkie zęby masz zdrowe? Czasem promieniują i od tego boli głowa. Sprawdź sobie u dentysty i dopiero działaj. Branie tabletek to nie jest wyjście. Możesz zajrzeć np. do [url]http://dentystkalegionowo.pl/[/url] jak jesteś z Warszawy.

16

Odp: Co na migrenę?

Woda z sola i nawodnic organizm

17

Odp: Co na migrenę?

Świetny pomysł. Sama dodałabym tutaj jeszcze stosowanie masażera do stóp i nóg Canoo V . Powiem Wam, że będąc zafascynowaną refleksoterapią i medycyną wschodu zakupiłam taki sprzęt. Choć jest dość duży, a ja mam małe mieszkanie, to była najlepsza decyzja w życiu. Chińscy lekarze maja rację - masaż  stóp doskonale wpływa na cały organizm, poprawia jego pracę, polepsza jakość snu, przyspiesza przemianę materii i pomaga w walce z bólami mgrenowymi. Masuję się regularnie od dwóch tygodni i fizycznie  oraz psychicznie czuję się lepiej. Moim zdaniem lepiej masować stopy, bo to na nich znajdują się punkty odpowiedzialne za pracę poszczególnych narządów.

18

Odp: Co na migrenę?

MI na migrenę pomogły dopiero codziennie pite soki .Wcześniej nic nie dawało rady. Dlatego nawet kopiłam sobie wyciskarkę, i gorąco polecam ten sposób na migrenę wink

19

Odp: Co na migrenę?

Na moje bóle głowy pomaga zaciemnione pomieszczenie i masaż skroni. Jak ból jest nie do wytrzymania zawsze biorę  bo to jedyny środek bez recepty, który zwalcza moje dolegliwości. Bóle glowy potrafią być faktycznie bardzo uciążliwe, a przynosi upragnioną ulgę.

20

Odp: Co na migrenę?

Jeśli nie radzisz sobie domowymi sposobami może warto poradzić się lekarza. Teraz jest fajna opcja wideo konsultacji, więc możesz to zrobić nie wychodząc z domu- cały proces rejestracji a później rozmowy jest bardzo prosty;)

21

Odp: Co na migrenę?

Ja polecam tylko gardan, jedyne co mnie ratuje przy miesiączkach czy migrenach. Poza tym nie mam po nim skutków ubocznych, a często źle reaguje na leki. Powinnaś znaleźć przyczynę bo takie częste bóle to niepokojący objaw, lepiej się przebadać

22

Odp: Co na migrenę?

Racja, gardan najlepszy. To chyba najsilniejszy lek bez recepty, jaki znam. Mi pomaga na migrenowe bóle głowy, ale tez na silne bóle menstruacyjne, które mi często dokuczają.

23

Odp: Co na migrenę?

Zdecydowanie na migrenę: dużo wody, dużo wody i jeszcze więcej wody, świeże powietrze i masaż, bo bardzo często ból idzie wprost od spiętych mięśni.

24

Odp: Co na migrenę?

Spokój, cisza i ciemność...

25

Odp: Co na migrenę?

To fakt, ja też się zamykam w sypialni, zasłaniam okna, nawet baterie z zegara wyciągam, bo za głośno tyka wink  Odpowiednie nawodnienie ma dużo znaczenie przy bólu głowy, nie tylko migrenowym, ale każdym.