151

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Polecam się wink i serek również wink
A tak się zastanawiam... Może macie jakieś przepisy świąteczne z kozim serem? Tak, żeby odchudzić świąteczne dania i zeby były one zdrowsze.

152

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ciekawe czy do pierogów on się też nadaje;)

153

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja zamiast słodycze jem bakalie, tak przedświątecznie:)

154

Odp: Zdrowe odżywianie :)

[quote=Madzia1998]Ciekawe czy do pierogów on się też nadaje;)[/quote]

Pewnie tak. Tylko raczej nie jako główny składnik farszu, jedyny dodatek.

155

Odp: Zdrowe odżywianie :)

A dlaczego nie? smile Pierwsze kozie pierogi jadłam w jednej z knajpek po rewolucji Magdy Gessler. Kolejne robiłam już sama, na słodko z kozim Chavroux naturalnym i panierowane po łomnicańsku z roladką. Jedne i drugie wyszły super. smile

156

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja postanowiłam od nowego roku pić soki! Dostałam pod choinkę wyciskarkę Kalorik i zamierzam wytrwać w postanowieniu, w końcu teraz nie mogę się bronić mówiąc ze nie mam na czym wyciskać wink

157

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Jeśli wyciskarka to tylko wolnoobrotowa. Takie nie wytwarzają temperatury. Co do pierogów z serem ja robiłam pierogi z serkiem twarogowym Chavroux i szpinakiem. Świetne wyszły i dużo razy będę je robiła na pewno. Ze zdrowego jedzenia niedawno spróbowałam też tego nowego Chavroux z figami. Ale to już nie w formie pierogów.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2017-01-07 22:26:20)

158

Odp: Zdrowe odżywianie :)

ja osobiście polecam sok z marchewki, bomba witaminowa wink czasem kupujemy z mężem cały worek, tam jest kilka kilo i co wieczór po kolacji mamy taki zastrzyk zdrowia wink

159

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Wygląda trochę jak ramen. Tylko ten kawałek mięska mi się nie podoba.

160

Odp: Zdrowe odżywianie :)

W netto widziałam jakieś takie ciekawe m.in. kokosową. Kiedyś kupię i zobaczę co z tym można zrobić.

Ostatnio edytowany przez Joanna Natalia (2017-01-28 20:23:22)

161

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ile to razy zaczynałam zdrowo się odżywiać... Czasem nawet tydzień wytrzymałam:)

162

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Myślę że zmobilizuje nie jedną osobę do tego, aby zmienić nawyki żywieniowe. Wszystko w  sumie odstajesz od niej, sama tylko gotujesz. Pozostaje wiec ta najprzyjemniejsza cześć  -zjeść.

163

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja postanowiłam że każdego dnia będę wypijać szklankę soku z owoców lub warzyw wink Nawet niedawno kupiłam sobie wyciskarkę firmy Kalorik żeby móc samodzielnie robić soki smile

164

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Tu znajdziecie ciekawe porady i produkty pomagające w zdrowym odżywianiu - poleca je Ania Lewandowska:
[url]https://urodaizdrowie.pl/6-zdrowych-nawykow-wg-ani-lewandowskiej[/url]

165

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Chętnie zerknę. Chociaż jak dla mnie Lewandowska ma trochę zbyt wydziwiane te potrawy.

166

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Zaczęłam jeść śniadania- i to przed poranną kawą a to dla mnie nie lada wyczyn! wink

167

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Podczas diety nie ma to jak ciepłe danie, nawet poza domem. Zobaczcie jakie fajne są elektryczne lunch boxy:

[url]https://urodaizdrowie.pl/elektryczny-lunch-box-w-6-modnych-kolorach-sklep-lefant-pl[/url]

168

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ile to razy zaczynałam zdrowo się odżywiać.. I za każdym razem idea upadała po tygodniu - dwóch..

169

Odp: Zdrowe odżywianie :)

aby dowiedzieć się więcej o smażeniu na poszczególnych olejach. Macie także ładnie wyjaśnione co to jest punkt dymienia i jakie ma znaczenie w naszej diecie. Musicie bowiem wiedzieć że nawet najzdrowszy olej może nam zaszkodzić jeżeli źle się z nim obchodzimy.

170

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Stronka rzeczywiście fajnie wyjaśnia do czego służy dany olej. Czasami warto zapłacić więcej i mieć pewność, że wiemy na czym smażmymy.

Ostatnio edytowany przez proecostore.pl (2017-04-04 11:19:54)

171

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja się przez całą ciążę bardzo zdrowo odżywiałam, a teraz czasem łapie byle co i ciągle planuję to zmienić. Przy okazji mężowi mam nadzieje wciskać zdrowe sałatki do pracy

172

Odp: Zdrowe odżywianie :)

A jakiego oleju używacie na co dzień? Kiedyś promowana była oliwa z oliwek, a okazuje się, że nawet zdrowszy jest olej rzepakowy  . Można go dodawać do sałatek, ale też smażyć na nim.

173

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Do zdrowego odżywiana na pewno możemy zaliczyć produkty bezglutenowe, czy tez ekologiczne i ja właśnie takie produkty staram się jeść (nie zawsze to wychodzi smile ). Moim ulubionym sklepem tego typu jest Zakręcony Słoik. Gama produktów naprawdę szeroka, a ja np. ostatnio zamówiłam sobie bezglutenową mąkę kukurydzianą, ponieważ była mi potrzebna do jednego przepisu. Znajdziecie te mąki na stronie  ale ogólnie warto przejrzeć ofertę całego sklepu.

174

Odp: Zdrowe odżywianie :)

Ja używam oleju rzepakowego i kokosowego. A do sałatek oliwy z oliwek.

175

Odp: Zdrowe odżywianie :)

A ja ze swojej strony mogę polecić zdrowe warzywa i owoce prosto od polskich rolników. Przez długi czas szukałam takich produktów w normalnych cenach az w końcu udało mi się trafić na sklep, gdzie mają ekologiczne produkty spożywcze w bardzo przystępnych cenach.