26

Odp: Catering dietetyczny?

Zgadzam się. Czasem trzeba troszkę wydać by schudnąć. Na szczęście nie każdy catering jest drogi. Mają sporo diet i w miarę tanio i z doświadczenia wiem, że smaczne potrawy.

27

Odp: Catering dietetyczny?

Ale gotowe jedzenie oszczędza nam też czas na gotowanie i zakupy, więc w sumie nie wychodzi tak drogo

28

Odp: Catering dietetyczny?

Powiem Wam, że długo się przykładałam do odchudzania ale w końcu mi się to udało! Czytałam wiele artykułów i zdecydowałam się właśnie na "dietę pudełkową".
Catering to spoko sprawa dla kobiet "zabieganych" czyli takich jak ja, a taka dieta z pudełka może być baaaardzo zdrowa smile

29

Odp: Catering dietetyczny?

Macie internetową wyszukiwarkę cateringów dietetycznych. Wystarczy wybrać miasto, aby sprawdzić jakie są oferty i wybrać taką, która nam najbardziej odpowiada. Bardzo istotne jest bowiem to, aby rozwiązanie spełniało nasze potrzeby. Poza tym w ten sposób zaoszczędzimy sobie czas na szukanie firm, które oferują tego typu usługi.

30

Odp: Catering dietetyczny?

Uważam, że zamiast zamawiać catering dietetyczny o wiele lepiej jest postawić na samodzielne gotowanie. Są bardzo ciekawe przepisy i myślę, że znajdziesz coś dla siebie smile

31

Odp: Catering dietetyczny?

Ja jakieś kilka tygodni temu właśnie tez na tej stronie znalazłam ten artykuł o odchudzaniu i w sumie już widzę różnicę u siebie na wadze. No ale naprawdę jeśli człowiek się zaniedba to później ciężko jest wrócić do normalnej wagi ja już ważę 5kg mniej no ale to dalej nie jest to co ma być

Ostatnio edytowany przez bibitka (2017-04-24 08:43:21)

32

Odp: Catering dietetyczny?

Ja jestem z mniejszego miasta i jak się odchudzałam to korzystałam z usług cateringu dietetycznego . Nie wiem czy działają w Twoich okolicach, ale chyba tak, zresztą możesz sprawdzić na stronie. Dieta była bardzo pyszna, zawsze dostarczana na czas. Udało mi się na niej schudnąć po ciąży aż 10 kg, ale oczywiście dodałam też ruch.

33

Odp: Catering dietetyczny?

Od kiedy zaczęłam zamawiać catering dietetyczny czuję się mniej ospała i ociężała. Dodatkowo zaczęłam chodzić na jogę, dzięki czemu moja sylwetka się poprawiła. Schudłam 10kg wciągu pół roku. Od kiedy moi znajomi w pracy zauważyli różnicę, również zamawiamy catering do firmy. Na swoim własnym przykładzie mogę śmiało polecić tę formę odżywiania, zwłaszcza, że otrzymujesz wszystkie potrzebne Ci wartości odżywcze, odpowiednio zbilansowane i dostosowane do Ciebie.

34

Odp: Catering dietetyczny?

Moi znajomi z tego korzystali , ale myślę sobie ,że to już przesada... i tak z tego nic nie wyszło.Trzeba samej chcieć

35

Odp: Catering dietetyczny?

Ja polecam skorzystanie z diety niskokalorycznej

36

Odp: Catering dietetyczny?

Ja zdecydowałam zamiast kupowania gotowych dań, że będę zamawiać zdrowe produkty ekologiczne dzięki czemu sama nauczę się zdrowo gotować a przy okazji schudnę.

37

Odp: Catering dietetyczny?

Jest to świetne rozwiązanie. Niestety dosyć dużo kosztuje, ale olbrzymim plusem jest oszczędność czasu! Ja korzystam z cateringu od ponad roku i polecam.

Ostatnio edytowany przez roza87 (2017-06-20 22:30:40)

38

Odp: Catering dietetyczny?

Sama korzystam z cateringu dietetycznego

Ja też tak jak Ty nie miałam czasu, bo pracuję do późna i albo jadłam śmieciowe jedzenie, albo nie jadłam nic, a później objadałam się w nocy i strasznie tyłam!!.. Na szczęscie dzięki temu cateringowi udało mi się naprawdę sporoooo schudnąć !.. więc już od jakiegoś czasu nie mam tego problemu.

Ostatnio edytowany przez amerose (2017-07-18 20:30:25)

39

Odp: Catering dietetyczny?

catering dietetyczny jest bardzo dobrym wyjsciem jak naprawde nie masz czasu gotować i ciagle pracujesz. Poza tym dobrze dodac sobie do diety suplementy, ponieważ mając nieregularne posiłki w ciagu dnia warto zabezpieczyć troche swój organizm

40

Odp: Catering dietetyczny?

Ja polecam Wam trenera personalnego - ułoży diety i plany treningowe smile ja już schudłam 5 kg w 2 tygodnie a czuję się świetnie smile

41

Odp: Catering dietetyczny?

Jestem na diecie owocowo-warzywnej i koszt jednego dnia posiłków z cateringu wystarcza mi na jakieś 5 dni zakupów w warzywniaku:)

42

Odp: Catering dietetyczny?

Catering dietetyczny, zwany też dietą pudełkową, to świetny wybór dla kogoś, kto chce sie zdrowo odżywiać, ale nie ma czasu (bądź chęci) na stanie przy garach. Ważne żeby dania były wysokiej jakości i estetycznie podane.

Ostatnio edytowany przez PaulinaWilk (2020-07-06 22:42:20)

43

Odp: Catering dietetyczny?

Jak dla mnie to super opcja. Sama zamawiam już kilka miesięcy i jestem z nich bardzo zadowolona.

44

Odp: Catering dietetyczny?

Zastanawiam się tylko czy taki catering dietetyczny nie zrujnuje domowego budżetu. Dla kogoś kto mieszka sam i np. chce się odchudzać to może być dobra opcja. Nie trzeba się martwić co zjeść, odmierzać ilość gramów, kalorii itp. Wszystko jest podsuwane pod nos. Fajnie jak dietetyk może jeszcze do diety dorzucić jakiś plan treningowy.

45

Odp: Catering dietetyczny?

Ja od ponad roku zamawiam jedzenie z cateringu dietetycznego, który mogę z czystym sumieniem polecić - potrawy są bardzo smaczne i zdrowe.

46

Odp: Catering dietetyczny?

Zdrowie potraw zależy głownie od składników, a ni od tego, że robi je firma cateringowa - więc podstawowe pytanie - czy tam się używa ekologicznych warzyw i owoców?