1

Temat: Kolacja walentynki

Dziewczyny,co polecacie do przygotowania w walentynki dla mojego lubego.Ten dzień spędzimy w domu i chcę zrobić jakąś fajną kolację.

2

Odp: Kolacja walentynki

Na pewno powinien być szampan albo dobre wino i afrodyzjaki...

3

Odp: Kolacja walentynki

Zależy jakie masz zdolności. Jak duże to jakąś wykwintną pieczeń, jak mniejsze - jak ja - to jakąś dobrą zapiekankę. Można poszaleć z deserem bo jest zwykle prostszy, np jakieś owoce w czekoladzie czy bitej śmietanie, mmm wink

4

Odp: Kolacja walentynki

A planujesz kolację na ciepło, czy raczej na zimno, tylko jakieś przekąski do przegryzania podczas oglądania filmu? I podpowiedz nam co lubicie jeść. Jakieś nietypowe, wykwintne dania, czy raczej proste. Będzie nam łatwiej doradzić :-)

5

Odp: Kolacja walentynki

Jesli chodzi o mnie to nie przepadam za kolacją w walentynki w ten dzień w restauracji. Masa kiczowatych ozdóbek. I często jedzenie nie jest tak smaczne i długo się czeka ( w końcu sala jest pełna....).

Na stronie jest kilka przepisów na walentynkowe ciastka i deserki. Sama tak się zastanawiam czy nie upiec tortu zamiast kupować dla męża prezentu.czy to nie ucieszy go bardziej.

6

Odp: Kolacja walentynki

W walentynki to na pewno coś lekkiego, żeby nie czuć się potem pełnym i nie zasnąć wink Ja stawiam na deser. Planuję gruszki z kozim serem i bakaliami, zapiekane w cieście.

7

Odp: Kolacja walentynki

Właśnie chce przygotować coś wykwintnego.Raczej bez deseru.Żeby się zbytnio nie najadać słodkościami.

8

Odp: Kolacja walentynki

Ja bym nie rezygnowała z deseru wink Dobry deser potrafi poprawić humor i atmosferę. Na ten dzień polecam zrobić tiramisu. Jest wiele wersji ja jednak stawiam na klasyczną.

9

Odp: Kolacja walentynki

Zaintrygowały mnie te gruszki zapiekane w cieście ale niewiem czy sobie poradze bo taka sobie jestem w gotowaniu. Dla tych którym tak jak mi niebardzo wychodza dania za pierwszym razem proponuje zapiekankę, jeszcze nie wiem jaką ale chyba też zrobie w tym roku, przy czym nasza kolacja walentynkowa raczej bedzie sie odbywała z dziecmi ;p

10

Odp: Kolacja walentynki

Myślę, że warto zajrzeć bo mają super oferte walentynkową. Jest w niej między innymi kolacja z muzyką na żywo. Sam hotel jest bardzo luksusowy, ma 4 gwiazdki jeżeli jest to dla kogoś istotne smile Znajdziesz tam również saune, siłownie oraz grotę solną. Pokoje są przepiękne,a jedzenie przepyszne bo maja dobrego kucharza.

11

Odp: Kolacja walentynki

Ja lubicie owoce morza to polecam krewetki w mleku kokosowym z imibrem i curry. Danie bardzo pyszne do tego świece i lampka wina. Moim zdaniem wystarczy na romantyczną kolację. Przygotowanie bardzo proste i szybkie.

12

Odp: Kolacja walentynki

U mnie w tym roku podział obowiązków, mąż przygotowuje kolację niespodziankę, a ja deser niespodziankę big_smile . Szukając inspiracji znalazłam fajny Walentynkowy deser.
Mam nadzieję, że uda mi się wykonać tak ładnie jak na zdjęciu z przepisu smile .

13

Odp: Kolacja walentynki

Super pomysły smile Ja właśnie dzisiaj będę przygotowywać kolację walentynkową dla narzeczonego smile Mam nadzieję, że będzie mu smakowało. Planuję przygotować żeberka w sobie miodowym - takie jak lubi smile

14

Odp: Kolacja walentynki

Śliczne te serduszka. Mi pewnie nie wyszłyby tak estetycznie jak na zdjęciu big_smile
W Walentynki się pokłóciliśmy, ale sałatka i wino mi smakowały big_smile

15

Odp: Kolacja walentynki

My w walentynki byliśmy na kolacji. Było cudownie i bardzo romantycznie, no i bardzo smacznie.

16

Odp: Kolacja walentynki

Ymmm, jadłabym wink Zazwyczaj nie używam "gotowców" ale ten przepis z żurawinką chętnie wypróbuję w niezmienionej wersji. Mam ten kłopot że zawsze jak piekę schab wychodzi mi za suchy. Znajome mówiły żebym piekła pokrojony w plastry ale jeszcze nie próbowałam.

17

Odp: Kolacja walentynki

u nas zawsze jest coś dobrego na walentynki, albo kolacja w restauracji albo w domu coś robię, w tym roku będzie bez alkoholu bo jestem w ciąży - chcę zamówić wino i drinki i tak świętować z moim mężem walentynki smile na pewno pomyślę również nad jakimś ciastem lub innymi słodkościami, które upieke smile

18

Odp: Kolacja walentynki

Ja zazwyczaj sama gotuje i nigdzie nie wychodzę. Lubię gotować więc idzie mi to sprawnie.

19

Odp: Kolacja walentynki

Dobre pomysły i masa inspiracji. smile

20

Odp: Kolacja walentynki

coś lekkiego i coś czego na co dzień się nie gotuje. no i deser, najlepiej coś z czekoladą, a do tego dobre wino.

21

Odp: Kolacja walentynki

Popytaj o to znajomych. To się naprawdę bardzo dobrze sprawdza smile

22

Odp: Kolacja walentynki

Nie ma to jak przygotować coś samemu, a nie iść na łatwiznę:)

23

Odp: Kolacja walentynki

Koniecznie muszą to być jakieś lekkie potrawy żeby nie obciążać żołądka na wieczór smile

24

Odp: Kolacja walentynki

Sałatka z afrodyzjakami...