1

Temat: Ferie

Macie już jakies plany na ferie zimowe gdzie się wybieracie?

2

Odp: Ferie

Wątpię. Ja się zastanawiam nad tym, by pojechać w góry na snowboard.

3

Odp: Ferie

My tak jak co roku - na narty do Krynicy smile

4

Odp: Ferie

Mam, dla mnie ferie są tak samo ważne jak wakacje, więc starannie się do nich przygotowuję. Tym razem będzie to spa - nie mam zamiaru się męczyć w jakichś schroniskach, dlatego z pełną świadomością wybieram hotel ze spa i mam zamiar leniuchować, odprężyć się i po prostu wypocząć z przepięknym widokiem na góry.

5

Odp: Ferie

To znaczy my z mężem zostajemy w domu, a nasze dziecko spędzi jeden tydzień na półkoloniach  - spędzi go w gronie znajomych i bardzo aktywnie;)

6

Odp: Ferie

W sumie jeszcze o tym nie myślałam. A już pewnie najwyższa pora. Na ferie wykupujecie ubezpieczenie turystyczne ? Chodzi mi oczywiście o wyjazd zagraniczny. Czy tylko na wakacje kupujecie?

7

Odp: Ferie

My planujemy ferie w górach. Znalazłam dzisiaj sklep z deskami i zastanawiam się nad zakupem nowej. Moja obecna deska ma jakieś 7 lat i trochę jest zużyta, nowa się przyda smile
Teraz w górach jest sporo śniegu więc warto z tego skorzystać.

8

Odp: Ferie

Zazdroszczę... z moimi stawami kolanowymi, które wiecznie ulegają uszkodzeniom, mogę sobie popatrzeć na sporty zimowe. Zawsze chciałam spróbować nart.

9

Odp: Ferie

Ja będę miała szczęście, jeśli choć na weekend uda się gdzieś wyskoczyć.

10

Odp: Ferie

Aż tak źle? Ja się zastanawiam nad wyjazdem na naukę jazdy na snowboardzie.

11

Odp: Ferie

Góry to standardowy kierunek podróży. Niektórzy będą jeździć na nartach, inni mogą pójść chociażby do aquaparku. Tak swoją drogą,  czy ktoś był w kompleksie basenów  w Białce Tatrzańskiej? Moja znajoma bardzo mi polecała ale chętnie posłucham innych opinii. Czytałam na ich stronie, że mają i baseny zewnętrzne i wewnętrzne, do tego zjeżdżalnie dla dzieci, fajny aquapark. Wszystko najwyraźniej kompleksowo przygotowane dla całych rodzin. Myślicie, że warto wybrać się tam?

12

Odp: Ferie

Ja bym chciała zabrać córkę na narty, gdzieś za granicę. Możecie polecić jakieś biuro, które organizuje takie wyjazdy? Najlepiej też z nauką jazdy dla kilkulatków smile

13

Odp: Ferie

A to ja nie wiem, czy za granicą uczą. Pytanie, czy będzie rozumiała wszystko.

14

Odp: Ferie

A może jakaś egzotyczna podróż, co??;> Warto porządnie wygrzać się tej zimy smile

15

Odp: Ferie

My chyba tradycyjnie w góry na stałą miejscówkę.
Wybieramy się samochodem, dla tych co również planują podróż autem w zimowych warunkach polecam zmianę opon i łańcuchy.

16

Odp: Ferie

[quote=Walerina]A może jakaś egzotyczna podróż, co??;> Warto porządnie wygrzać się tej zimy smile[/quote]
My lecimy na Teneryfę. Mamy tylko zagwozdkę jak dostać się na lotnisko. Czy lepiej jechać busem, czy może raczej jechać samochodem izostawić gona miejscu.

17

Odp: Ferie

Ja w długi weekend byłam w Warszawie z przyjaciółmi.

18

Odp: Ferie

Nie wiem jak wy, ale ja lubię luksusowe miejsce, w których można naprawdę wypocząć z rodziną czy ze znajomymi.  Poza tym jedzenie jest wspaniałe, a kto jak kto, ale ja jestem bardzo wybredna. Poza tym lokalizacja dla mnie OK

19

Odp: Ferie

Koniecznie w górach, jakiś przytulny pensjonat, grzane wino, wypady na stok i wieczory we dwoje...

20

Odp: Ferie

Długo zastanawialiśmy się, na jaką lokalizację postawić w tym roku i padło na Bielsko. Ja bardzo się cieszę, bo co prawda lubię sporty zimowe, ale nie na tyle, żeby spędzać dzień na stoku przez tydzień... To coś, co pozwoli mi się zrelaksować po zeszłorocznym stresie w pracy wink

Ostatnio edytowany przez Balobon (2017-01-25 19:33:29)

21

Odp: Ferie

Może warto pomyśleć o ciekawym bagażu.  Warto by było kupić coś porządnego na takie ferie. U nas aż muszą być 3 torby, a więc zawsze kłopot co spakować, aby się zmieścić.

22

Odp: Ferie

Ja spędziłem ferie w górach, za granicą - w Austrii. Było super jak zawsze, oczywiście przed wyjazdem nie zapomniałem się ubezpieczyć, przed niepożądanymi kontuzjami na stoku smile . Nie znam się na ubezpieczeniach i zawsze szukam najtańszych. Póki co nie miałem żadnych upadków (a na nartach jeżdżę od kilku lat), lecz uważam że zawsze trzeba być zabezpieczonym.

23

Odp: Ferie

Ja miałam jechać w góry, ale chyba nic z tego nie wyjdzie.

24

Odp: Ferie

Szkoda. Ja w ten weekend jadę na snowboard.

25

Odp: Ferie

Ja też jestem zwolenniczką wyjazdów w góry, zwłaszcza na ferie. Trzeba tylko dobrze zastanowić się nad konkretnym miejscem. Dla mnie największym faworytem jest Istebna, bardzo lubię to miejsce i lubię do niego wracać. Teraz też planuję wypad na weekend z rodziną.