1

Temat: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Witam mam tutaj rade dla wszystkich PAŃ które podobnie jak ja nie znoszą marnować czasu na prasowaniu. Jednak  jak wiemy każdy  mężczyzn potrzebują elegancko wyprasowanych koszul do biura, więc aby wilk była syty a owca cała:))   Korzystanie z ich usług jest niezwykle wygodne, sami zabierają ubranie do prasownia a następnie sami je odwożą do tego godziny odbioru są dostosowane indywidualne do klienta, co dla pracującej mam jest niezwykle ważne !!!.  Co więcej oferują oni również usługę magla tak że można im również powierzyć pościel czy ręczniki  !!! Poza tym czas realizacja zlecenia jest bardzo szybki- 24 h!!! Gorąco polecam,  ja już od jakiegoś czasu korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona !!!

2

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Najlepiej mieć gosposię albo męża co lubi prasować:)

3

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Ja rozwieszam pranie w ten sposób, żeby nie trzeba było prasować spodni, koszulek, swetrów, bluz. Koszule jednak trzeba i niektóre inne rzeczy, w zależności od materiału, np. płaszczyk (który i tak po pierwszym wyjściu jest zmięty).

4

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Najlepiej prasować tuż przed ubraniem danej rzeczy, bo w szafie i tak się wygniecie:)

5

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

nie wiem jak to się ma do eleganckich koszul, bo jednak one muszą być jak spod igły, ale jeśli chodzi o spodnie, t-shirty i inne mniej oficjalne rzeczy, to po praniu w pralce parowej się nie gniotą wink albo zasłony, tez nie trzeba prasować, wystarczy od razu powiesić smile

6

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Tak, tak, zasłony i firanki też wilgotne wieszam.
Najgorsze ze wszystkiego jest kiedy kobieta wyprasuje koszulki, poukłada w szafce, przyjdzie facet i zamiast zdjąć kilka z wierzchu, żeby się dostać do tych, które są niżej, wydziera ze środka to co chce, pozostawiając resztę skotłowaną sad

7

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Ja po prostu rozwieszam tak by jak najmniej się gniotło

8

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

[quote=kaweczka]nie wiem jak to się ma do eleganckich koszul, bo jednak one muszą być jak spod igły, ale jeśli chodzi o spodnie, t-shirty i inne mniej oficjalne rzeczy, to po praniu w pralce parowej się nie gniotą wink albo zasłony, tez nie trzeba prasować, wystarczy od razu powiesić smile[/quote]
Czyli taka pralka pierze parą ? Nie wodą ?

9

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Słyszałam od wielu osób, że taka stacja parowa to super sposób na ładne niepogniecione ubrania. Jest ponoć bardzo praktyczna i dobrze się z nią pracuje. Więc moż zdecyduj się na taki sprzęt?

10

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

ja nie prasuję... i tak rozwiązałam ten "problem"
serio.  wyciągam żelazko raz na pól roku. Noszę rzeczy nie wymagające prasowania./

11

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Sousou, ja staram się robić tak samo. Podobno prasowanie zabija drobnoustroje i warto prasować np. pościel, czego również nie robię. Jakiś czas temu kupiłam sobie żelazko, bo wspólnym domowym prasowało mi się ciężko, co dodatkowo zniechęcało. Tym moim to fala sekund i gotowe. I oczywiście robię to przed wyjściem z domu, bo w szafce, a nawet na wieszaku, ubrania i tak się gniotą.

12

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Kupuję rzeczy, które nie wymagają prasowania, suszę rozwieszone, i dlatego rzadko muszę coś prasować.

13

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Warto zainwestować w suszarkę do ubrań z taką funkcja odświeżania parowego. Ja osobiście mam taką electroluxa tą DelicateCare i bez problemu można szybko i łatwo założyć to co się chce bez prasowania:) Do tego jeszcze fajne jest to że moje ulubione sukienki i swetry zachowują swoja miękkość, gładkość i doskonały fason. Nawet te bardzo delikatne rzeczy i nie trzeba prac ich ręcznie.

14

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Marzę o takiej suszarce, najlepiej kondensacyjnej. Nie dość, ze są delikatne dla tkanin to jeszcze oszczędne.

15

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Teraz sporo się mówi o nowych żelazkach, które często mają wiele różnych funkcji. Ja szczerze mówiąc rzadko prasuję, ale niedawno przeglądałam żelazka i zdziwiłam się jak naprawdę wielki wybór jest tego typu sprzętu.

16

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

ja chcę sobie kupić żelazko parowe, moja mama takie ma i prasowanie sprawia teraz wiele przyjemności.

17

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Też rozwieszam od razu po praniu ubrania tak że nie wymagają późniejszego prasowania. Pościel ładnie rozwieszam i też nie jest pognieciona a firanki wieszam jeszcze wilgotne. Prasuję tylko koszule i niektóre bluzki czy sukienki.

18

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Ja zwracam uwagę żeby ubrania, które kupuję były z niegniotących się materiałów i w ten sposób prasuję coś tylko na większe wyjście:)

19

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Też dobry sposób smile ale myślę że prościej zainwestować po prostu w steamer   , dzięki niemu można szybko poprawić zagniecenia i odświeżyć ubrania

Ostatnio edytowany przez patra (2017-08-24 13:45:53)

20

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Ja ubrań nie prasuję. Koszulki, bluzy i dżinsy nie wymagają prasowania. Prasuję pościel, ręczniki i firany.

21

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Niektórzy po prostu tak rozwieszają żeby nie prasowac i od razu składają..
ale wg mnie i tak widać że coś jest niewyprasowane

22

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

A ja po praniu wkładam do suszarki i jak wyciągam to od razu składami i mało co muszę prasować

23

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Aktualnie prasuję tylko to co muszę. Jeszcze nie kupiłam porządnego żelazka mam tylko turystyczne. smile Stare się zepsuło, a mi jakoś zawsze "wypada" z głowy ten zakup. big_smile

24

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Mam większość ubrań, które nie wymagają prasowania, tylko koszule i żakiety czasem

25

Odp: Jak rozwiązać problem z prasowaniem :D

Ja nie prasuję, po prostu po upraniu rozciągam tkaninę i formuję tak, żeby nie była pognieciona