1

Temat: Co na rozdwojone końcówki?

Dziewczyny poradźcie mi co jest dobre na rozdwojone końcówki włosów? Miałam kiedyś jakieś serum ale z tych tańszych i nie było poprawy. Końcówki i tak szybko się niszczą. Lepsze odżywki czy co? i z jakiej firmy konkretnie? ogólnie włosy mam w miarę ok tylko te końce najgorzej wyglądają sad

2

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Spróbuj oleju kokosowego, ja stosuję od roku  i nie mam tego problemu

3

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Ja sobie bardzo chwalę te kosmetyki . Stosuje je od ponad roku ponieważ codzienne prostowanie strasznie mi wysuszyło włosy sad

4

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Na rozdwojone końcówki to tylko podcięcie. A żeby się nie rozdwajały i nie łamały to spróbuj ampułki

5

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Wcieraj olejki- to wzmacnia końcówki, chociaż najpierw warto je przyciąć smile Jak chcesz to polecam Ci olejek arganowy- Inoar- uzywam regularnie już kolejny miesiąc i końcówki są zdrowsze, nie rozdwajają się. A sam olejek- jest bardzo wydajny i mało go ubywa w buteleczce smile

6

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Olejki to dobre rozwiązanie.

7

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Często stosuje olejki do włosów i faktycznie działają. Włosy są mocniejsze, bardziej błyszczące i faktycznie jest mniej rozdwojonych końcówek. Do tego warto również regularnie podcinać końcówki.

8

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Używam na końcówki olejków orientalnych z marion przed każdym suszeniem i nie rozdwajają mi się włosy. Buteleczka kosztuje 7 zł i wystarcza na kilka miesięcy.

9

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Włosy można sobie niszczyć przez źle dobraną szczotkę. Spróbuj zastosować tangle angel. Nie dość, że ma piękny ergonomiczny kształ, to jeszcze są 3 rodzaje ze względu na typ i rozmiar. Kolorów nawet nie zliczę, dla mnie są boskim gadżetem takie szczotki smile

10

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Tez mysle ze tangle angel to wietna szczotka. Poradzi sobie ze wszystkimi wlosami. Mam ja od jakiegos czasu i nie ciagnie wlosow, nie wyrywa i dobrze lezy  dloni. W koncu nie mam problemow z czesaniem corki smile

11

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

koncowki to yla moja zmora. boze, po rozjasnieniu wlosow, moje wlosy lamaly sie  i rozdwajaly na potege ;( to bylo straszne. na szczescie po paro letnich zmaganiach udalo mi sie w koncu sprawic ze rozdwajaja mi sie mniej . od pewnego czasu stosuje 3 metody z 5 - ciu wink stosuje oleje arganowe, silikon oraz maski. od czasu do czasu proszeo strzezenie goracymi nozyczkami wink i pomaga smile

12

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Jeśli włosy są zniszczone rozdwojone to nic nich nie uratuje , nei rozumiem ludzi którzy prostuja włosy prostownica , rozjasniaja i nie licza sie z tym ze włosy beda zniszczone i trzeba bedzie je obciąć , sad może warto pomyśleć o keratynowym prostowaniu ja miałam wykonywane z inoar i jestem zadowolona

13

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Zniszczone końcówki trzeba podciąć, innej rady nie ma. A rozdwajaniu można zapobiegać, nakładając jakieś serum albo np. olejek arganowy. Też warto zwrócić uwagę na sposób rozczesywania, bo zły grzebień czy szczotka mogą łamać i uszkadzać włosy. Bardzo fajna jest szczotka Tangle Angel . Super rozczesuje i nie niszczy włosów.

14

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Podcinanie regularne zdecydowanie jest wskazane, albo samo ścięcie zniszczonych końcówek już da dużo.
I ja polecam zawsze serum z avonu, chyba jedyna rzecz od nich którą lubię

15

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Olej kokosowy działa najlepiej smile

16

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Najlepsze jest podcinanie regularne końcówek. Włosy rozdwojone są już osłabione i mało co pomaga.

17

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

olej kokosowy nie wszystkim może pasować bo nie nadaje się do włosów porowatych, może jedynie zaszkodzić. takim uniwesalnym może być np.olej arganowy. jednak zgadzam się z tym co wyżej- najlpeiej najpierw podciąć

18

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Ja  proponuję Ci spróbowac oleju kokosowego.  Ja  stosuję i super działa na moje włosy, może na Twoje też pomoże, ale to sama musisz przetestować:

19

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Nic nie sklei rozdwojonych końcówek! Najlepiej je obciąć u fryzjera gorącymi nożyczkami i dbać o włosy tak by się nie rozdwajały.

20

Odp: Co na rozdwojone końcówki?

Ja wzmacniam końcówki za pomocą serum wcieranego co kilka dni.