26

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Też mam skórę naczynkową i pewnie tak jak i Wy przezywam dramat o tej porze roku. Ciągle mam czerwoną skórę i wczoraj zauważyłam, że pękły mi trzy naczynka na jednym policzku, które wyglądają koszmarnie. Koleżanka z pracy poleciła mi dzisiaj te kosmetyki . Są one przeznaczone do tego rodzaju skóry. Nigdy wcześniej ich nie stosowałam, ale cenie sobie markę lirene. Używałyście może tych kosmetyków? Jeśli tak, to z jakimi efektami?

27

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Kosmetyki do cery naczynkowej Pharmaceris są dobre, obecnie mam piankę i żel do mycia twarzy, czasem też stosuję krem wzmacniający naczynka

28

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Pękające naczynka to nie taka prosta sprawa. Jeśli same się nie wchłoną to raczej potrzebna jest interwencja laseru. Generalnie to skóry wrażliwej ze skłonnościami do zaczerwnień polecam krem  . Lepiej po prostu zapobiegać powstawaniu naczynek

29

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Cera wrażliwa powinna być traktowana ze szczególną starannością. Chcesz profesjonalne rady? To czytaj Wybieraj kosmetyki bardzo dokładnie.

30

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Polecam tonik ogórkowy Ziaja

31

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Do cery naczynkowej tylko krem cc od Ziai!

32

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Bardzo dobre, jakościowe kosmetyki ma Hildegard Braukmann. Stosowałam krem do cery wymagającej, miałam kiedyś ich aplikator na trądzik, bardzo dobre efekty miałam również  po stosowaniu ich szamponu. W dużym skrócie te ich kosmetyki mocno mi pomogły - kwestia dopasowania czegoś pod siebie i oceny, czy na pewno to działa.

33

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Jeśli chcecie coś dobrać indywidualnie pod swoje potrzeby to możecie się zapoznać z produktami na stronie  są tam opisy, ceny, wskazania, przeciwskazania i opinie innych , ja używam tej możliwości

34

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

hej, ja na cerę naczynkową mogę Ci polecić [url]http://urodaizdrowie.pl/czy-rosaliac-ar-intense-zlikwiduje-zaczerwienienia-skory[/url] tutaj jest opis ; myślę że to dobry krok w walce z wrążliwą skórą

35

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

używaj kosmetyków leczniczych a na co dzień może jakieś dobre korektory, które są łagodne dla skóry i nie podrażniają? Będziesz się czuła bardzo komfortowo gdy nie będzie widać naczynek. Naczynka to zmora, te kosmetyki są do takich problemów to korektor w płynie. Jak nie lubisz są też w palecie, które pędzelkiem rozprowadzasz. Myślę że to wygodne, są do wrażliwej skóry, wiem że osoby z taką cerą nie mogą używać wielu kosmetyków, bo ją podrażniają, te są delikatne i wysoko napigmentowane, także naprawdę nie widać tych jej niedoskonałości, a skóra wygląda bardzo naturalnie, nie ma efektu maski.

Ostatnio edytowany przez enzo (2016-11-15 13:40:37)

36

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Jeśli chodzi o cerę wrażliwą, to polecam kosmetyki hipoalergiczne LV Polska, które nie uczulają, nie podrażniają skóry. Co do red blocker, stosowałam go przez pół roku i zrezygnowałam z niego, bo na efekty trzeba bardzo długo czekać.

37

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Ja mam niestety cerę wrażliwą i naczynkową, pomagaja mi kosmetyki z serii Dr medica bielendy, mam ich krem hipoalergiczny i serum zmniejszające wiodczność naczynek. Skóra jest bardziej nawilżona, nie widać zaczerwienień, nie podrażnia jak niektóre kosmetyki przeznaczone niby dla wrażliwej cery...

38

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Dermokosmetyki najlepiej, moim zdaniem te apteczne są lepsze. Może coś z oeparolu? Mają spory wybór do różnych rodzajów cery, również wrażliwej.

39

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Ewentualnie do skóry naczynkowej polecam jeszcze kosmetyki Avene -
Też bardzo dobre, ale wiadomo, że po prostu to musicie sobie sprawdzić jak działa przy waszej cerze.

40

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

A tutaj już zaglądaliście? Znajdują się tam bowiem kosmetyki do cery naczynkowej. Wybór jest ogromny, a ceny atrakcyjne. Uważam, że warto tam się zaopatrywać.

41

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Może spróbuj olejki naturalne Orientana albo Bioline ? Bez chemii przede wszystkim -

42

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Ja widziałam te kosmetyki do cery naczynkowej w sklepie Farmony . Faktycznie duży wybór i cena całkiem fajna. Warto przetestować? wink

43

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Polecam tonik i krem Vichy dla cery wrażliwej, sama teraz używam tylko ich

44

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

A jaki to jest konkretnie tonik?

45

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

No ja myślę, że tylko i wyłącznie kosmetyki ekologiczne. Sprawdź sobie tę stronę  z kosmetykami khadi są bardzo dobre  z pewnością nie uczulają i jak najbardziej można stosować je do cery wrażliwej.

46

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Jestem miło zaskoczona kosmetykami Arbonne. Szczerze mówiąc nie wiedziałam, że są aż tak dobre! Tutaj je można kupić, poczytać sobie o nich, a nawet zostać konsultantką i w ten sposób wiele zyskać. Jest to świetne zajęcia dla młodych mam.

47

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Do cery wrażliwej polecam krem Elodermu bardzo dobrze nawilża i łagodzi.

48

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Do cery wrażliwej i naczynkowej trzeba stosować kosmetyki delikatnie działające o prostym, krótkim i naturalnym składzie. Do oczyszczania nie używać zwykłego z żelu tylko emolientowego np. od Bielendy, który nie wysuszy cery, nie podrażni jej i nie zawiera slsów. W składzie emulsji emolientowej jest też kwas hialuronowy i mocznik.

49

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

moja mam używa z sylveco-vianek taka nowa seria fioletowa i świetnie się jej sprawdza serum i kremy

50

Odp: Cera wrażliwa i naczynkowa - jakie kosmetyki?

Również i moja skóra jest niezwykle wrażliwa. Najgorzej gdy usuwam makijaż. Zaraz twarz jest czerwona i paląca. Ale ostatnio kupiłam sobie krem Toleriane Ultra od La Roche-Posay i o dziwo bardzo mi służy. Mogę go stosować nawet pod makijaż, nie podrażnia skóry, ale ja łagodzi. Twarz nie piecze, nie jest czerwona i a miła i gładka w dotyku.