1

Temat: Zakopane - nocleg blisko centrum

Znacie coś fajnego?

Szukam na sierpień.

2

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Znajomi właśnie pojechali do Ustki.
Wszędzie blisko, warunki znakomite.

3

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

No to się zebrałaś w porę... Nie wiem czy coś znajdziesz bo jest sezon tak wiec podejrzewam,że wszystko co sensowne będzie już zarezerwowane.
Polecam zorientować się jak jest z wolnymi terminami  w Zakopanem a jeździmy tam praktycznie co roku ( głównie zima na narty) i zawsze nocujemy własnie tam. Może coś im się zwolniło na sierpień ale podejrzewam,ż wszystko będzie juz zarezerwowane bo jest tam niedrogo i smacznie. Do centrum piechotą jakieś 15 minut ale dla mnie położenie jest na plus bo nie jest tak glośno.

W centrum za to jest bardzo drogo, w ostatnich latach ceny noclegów na Krupówkach znacznie podskoczyły.

4

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Na sierpień to będzie trudno coś zarezerwować.

5

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

W Zakopanem polecam Dom Doktora u pani Magdy Kraszewskiej. Przesympatyczna osoba i super miejsce smile Ja natomiast mam pytanie o jakiś w miarę przyzwoity i niedrogi nocleg w Warszawie. Może ma ktoś jakiś pomysł?

Ostatnio edytowany przez Konczita (2017-01-12 14:02:02)

6

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Niedrogie pokoje są i w centrum smile

7

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Z nazw ciężko coś wymienić, ale tak po prawdzie to w Zakopanem nietrudno o znalezienie noclegu, nawet gdyby przyjechało się nagle i niespodziewanie.

8

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Moja przyjaciółka ostatnio szukała nam noclegów .Ja też wolę korzystać z takich wyszukiwarek, bo zwykle polecane miejsca są już zajęte, a szukając w internecie tak w cały świat wyskakują mi jakieś nieciekawe oferty.

9

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

ja zwykle nocuję poza Zakopanem, bo jest taniej i lepsze warunki...

10

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Agroturystyka jest najlepsza. Ja nie lubię tych napakowanych sztucznością hoteli, gdzie nie można poczuć ducha tej lokalnej kultury...

11

Odp: Zakopane - nocleg blisko centrum

Ja lubię fajne klimatyczne hotele ze spa ....