1

Temat: skórzane buty jaki sklep internetowy

Hejka, szukam fajnych butów na obecną pogodę- zależy mi na tym, żeby były skórzane i posłużyły kilka sezonów. W galeriach nic fajnego nie znalazłam niestety- a jak coś mi się podoba to totalnie nie jest warte swojej ceny ( mimo wyprzedaży). Może znacie jakieś ciekawe sklepy z butami online?? Czekam na wasze propozycje, bo zależy mi na dość szybkich zakupach smile

2

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Zajrzyj do sklepu Wojas, polska sprawdzona marka

3

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

A ja polecam butik gdzie zamawiałam buty dla siebie i męża smile Dają radę nawet podczas sporych mrozów. Też noszę tylko obuwie wykonane ze skóry i te sprawdza się idealnie.

4

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

[quote=malinamalwa]A ja polecam, gdzie zamawiałam buty dla siebie i męża smile Dają radę nawet podczas sporych mrozów. Też noszę tylko obuwie wykonane ze skóry i te sprawdza się idealnie.[/quote]


Mam sztyblety giatoma z tego sklepu- rewelacja. Koleżanki pytają, skąd wytrzasnęłam takie ładne skórzane buty, bo żadna takich w sklepach w galeriach nie widziała. Ceny są bardzo w porządku, tym bardziej że ta skóra jest naturalna, mięciutka i daje duuży komfort noszenia. smile

5

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

nie przepadam za wojasem i właściwie to chciałam wyszukać coś mniej oklepanego big_smile nikbutik sprawdzilam z ciekawosci- fajnie wygladaja ich buciki, takie delikatne sztyblety ze skórki wlasnie by mi sie przydaly. a jak z trwaloscia? solidne są?

6

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

[quote=kajabernacka]nie przepadam za wojasem i właściwie to chciałam wyszukać coś mniej oklepanego big_smile nikbutik sprawdzilam z ciekawosci- fajnie wygladaja ich buciki, takie delikatne sztyblety ze skórki wlasnie by mi sie przydaly. a jak z trwaloscia? solidne są?[/quote]

Zdecydowanie są trwałe, na pewno warte swojej ceny. Mysle, ze teraz to mozesz jeszcze trafic na promocje i kupic cos taniej. Jeszcze nik butik dorzucił promocję na ostatnie pary obuwia- fajna opcja, w takich atrakcyjnych cenach kupić skorzane obuwie to super okazja smile

Ostatnio edytowany przez malinamalwa (2017-02-02 23:08:09)

7

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

O a ja kompletnie nie znam tej marki butów, ale na pewno zapoznam się z ich ofertą. Ostatnio znalazłam świetne botki na koturnie  i akurat udało mi się je kupić w cenie promocyjnej. Buty, które kupiłam w cenie regularnej kosztowały ponad 300 złotych a mnie udało się je kupić za troszkę ponad 100złotych. Planuje sobie jeszcze kupić z jedną parę, bo szkoda nie wykorzystać takiej okazji cenowej.

8

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Lasocki albo Bata

9

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja czasem kupuję też buty ryłko, wiem już jaki rozmiar od nich potrzebuje, więc czasem kupuje w sklepach stacjonarnych, a czasem przez internet.

10

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja głównie kupuję w Wojasie. Ewentualnie z Lasockiego.

11

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Buty ze skóry tanie nie są, więc dokładnie sprawdź opcję dostawy. I zwróć uwagę , bo zakładam, że DHL właśnie wybierzesz do wysłania przesyłki. Ja w ten sposób weryfikuję sklepy internetowe.

12

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja po prostu szukam takich, które mi się podobają, przez internet, na wiosnę-jesień kupiłam,  mam jeszcze czółenka, na cieplejsze dni i kiedy nie pada. Chociaż jeśli będzie tak ciepło jak pod koniec marca, to chyba trzeba będzie pomysleć już o sandałach tongue

13

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja skórzanych, czy zamszowych butów szukam na Domodi. Teraz wypatrzyłam promocje na botki. Chcę sobie kupić jedną parę na przyszły sezon - i tak chodzę w klasycznych botkach, a one zawsze są modne.

14

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja nie lubię dużo kasy na buty wydawać, można je przeznaczyć na inne rzeczy a w dobrej cenie kupić tez dobrej jakości obuwie, ja sporo sobie zamawiam

15

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

mimo wszystko najlepiej kupować w najbardziej popularnych sklepach, mniejsza szansa, że zostaniemy oszukani. Ja najczęściej kupuję na allegro albo na zalando, a jak szukam np butów na więsze wyjscie, to zaglądam na stronę luxusowych. Ogólnie zamawiam dużo i jeszcze nigdy nic mi się nie przydarzyło wink

16

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

moze gino rossi albo venezia? tam sa porzadne skorzane buty. i w sumie ceny nie sa jakies zawyżone-na kuponiarnia.pl wyłapałam informacje o promocjach w tych sklepach, wiec tez sie szykuje do zakupu jakichs jesiennych butow wink

17

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Jak dla mnie najlepsza na zakupy internetowe jest Zalando, mają różne marki, fajnie to wszystko na stronie przedstawione, darmowe zwroty i nie jestem pewna, ale cos mi się kojarzy że wysyłki też. Kupiłam dwie pary butów i jestem zadowolona. Baleriny z NewLooka całe ze skóry kosztowały mnie 100 zł, a drugie to zimowe skórzane botki, kupione 2 lata później i też wszystko super.

18

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Ja jestem zdania, że buty trzeba mierzyć przed kupnem. Nieraz spotkałam się, że w jednym sklepie rozmiarówka 38 jest dobra, a w drugim dopiero 40. Dlatego wolę iść do sklepu, zmierzyć i wtedy ewentualnie zamówić. Osobiście uwielbiam allegro więc tam często kupuję buty, czasem stacjonarnie, czasem przez ich stronę internetową, bo można złapać fajny rabat smile

19

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

a venezia? o luxusowych nic ne wiem, na zalando zdarzylo mi się zamówic, ale z venezi tez jestem zadowolona, chociaz minus jest taki, że jak się zamówi online, to nie mozna zwrocic do sklepu stacjonarnego..

20

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Buty Lasocki są fajne, warte swojej ceny...

21

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

Nie noszę skór, bo kocham zwierzęta...

22

Odp: skórzane buty jaki sklep internetowy

W CCC można znaleźć dobre marki