1

Temat: Szalone wakacje

Co myślicie o podróżowaniu autostopem? Czy jest to bezpieczna forma transportu czy raczej wybieracie co innego?

2

Odp: Szalone wakacje

Sama bym się na coś takiego nie porwała, ale w jakiejś grupie to czemu nie:)

3

Odp: Szalone wakacje

W grupie to czemu nie, ale osobiście z reguły i tak wybieram najczęściej takie połączenia - są pewne i bezpieczne.

4

Odp: Szalone wakacje

Fajna opcja jeśli ktoś jest odważny!

5

Odp: Szalone wakacje

W grupie trudno tak podróżować. Łatwiej parą.

6

Odp: Szalone wakacje

A ja co roku jeżdżę gdzieś za granicę big_smile Ostatnio nawet zastanawiam sie czy z tym biurem podróży nie jechać w jakieś egzotyczne miejsce big_smile

7

Odp: Szalone wakacje

Super to wszystko się prezentuje smile Moim zdaniem jak najbardziej warto na to zwrócić uwagę smile

8

Odp: Szalone wakacje

Zerknijcie sobie jeszcze na ofertę obozów smile

9

Odp: Szalone wakacje

Wolę jak jeździmy własnym samochodem. Wygodniej. A żeby obniżyć koszty podróży to na blablacar można kogoś znaleźć wink

10

Odp: Szalone wakacje

Też jestem zwolenniczką jeżdżenia na wakacje samochodem. Czasem jak lecę na wakacje w ciepłe miejsca to wtedy wynajmuję samochód, bo nie lubię siedzieć w jednym miejscu. Polecam np. zwiedzanie Krety samochodem  bo pomimo, iż jest to wyspa to ma wiele niesamowitych miejsc, które warto zobaczyć, a samochód dojedzie do każdego zakamarka. Kreta ma wiele pięknych rajskich plaż, które nie dało by się zobaczyć gdyby nie samochód.

11

Odp: Szalone wakacje

Ja zdecydowałabym się na takie wakacje, ale nie sama smile

12

Odp: Szalone wakacje

Wakacyjna podróż autostopem to na pewno świetna przygoda. Nie każdemu jednak ten sposób podróżowania odpowiada. ja np. wolę wycieczki zorganizowane. Najlepiej objazdowe by móc na nich jak najwięcej zobaczyć i poznać dany kraj. W tym roku wybieram się do Petersburga z  z Wytwórnią Wypraw. Ciekawa jestem tego miasta i jego atrakcji, które będziemy zwiedzać. Wycieczka jest 7 dniowa więc myslę, że uda się obejrzeć i poznać wszystkie jego zakątki przewidziane w planie zwiedzania.

13

Odp: Szalone wakacje

mnie się marzą wakacje od 3 lat i jakoś nigdy nie udało się odłożyć, bo a to jakieś urodziny 18 chrześniaka, a to komunie, jakieś nagłe wydatki. Teraz powiedziałem koniec, biorę kredyt i jadę na wakacje do Grecji, zawsze chciałem tam być, zwiedzić ,odpocząć, poznać kulturę i kuchnie w tym roku sobie nie odpuszczę.

14

Odp: Szalone wakacje

Kumple mojego brata autostopem dojechali do Chin. To dopiero trzeba odwagi.

15

Odp: Szalone wakacje

Moim zdaniem jednak to zbyt duże ryzyko. W końcu nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a ostatnio dużo się słyszy o nieciekawych przypadkach.

16

Odp: Szalone wakacje

Kiedyś spędzałam wakacje autostopem, ale po tym, jak kierowca zostawił nas w jakiejś dziurze i musiałyśmy pieszo iść 30 km do najbliższego miasta, skutecznie sobie wybiłam to z głowy. Teraz co roku skrzykujemy się w kilku znajomych, zgrywamy urlopy w jednym czasie i wybieramy się w jakieś egzotyczne rejony. Byliśmy już na Malediwach, w Kazachstanie, teraz zastanawiamy się jeszcze, jaki kierunek obrać. Z tego artykułu wynika, że popularna będzie Dominikana i Indonezja

17

Odp: Szalone wakacje

Czemu Bułgaria rządzi? Ze względów cenowych?

18

Odp: Szalone wakacje

Ja wybieram się w tym roku z rodziną nad polskie morze, zawsze decydowaliśmy się na wycieczki zagraniczne, tym razem zostajemy w kraju, chociaż ceny pewnie będą wysokie. Myśleliśmy o wynajęciu domku letniskowego   w Rogowie. Okolica dosyć ciekawa, dużo atrakcji turystycznych wokoło, poza tym jest blisko do Kołobrzegu.

19

Odp: Szalone wakacje

A ja w tamte wakacje poznałam kajakarstwo wink Spływ  - tak wyglądają moje plany na najbliższe wolne wink

20

Odp: Szalone wakacje

Jeżeli chcecie przeżyć na prawdę szalone wakacje to polecam wam Wyspy Kanaryjskie. Możecie tam liczyć na wieczne słońce, rajski relaks i mnóstwo atrakcji smile Np. na Teneryfie znajdziecie pełno parków rozrywki, aquaparków, klubów i innych atrakcji. Pozwiedzacie tam piramidy, wulkan Pico del Teide i inne ciekawe atrakcje przyrodnicze. Jeżeli obierzecie ten kierunek to polecam wam apartamenty , ulokowane w świetnym miejscu i posiadające bardzo wysoki standard wink

21

Odp: Szalone wakacje

Polecam Sardynię wink

22

Odp: Szalone wakacje

Dla mnie wymarzonym miejscem jest Korfu smile Ostatnio poczytałam sobie te artykuły i mocno mnie wzięło, żeby się tam wybrać:

Ostatnio edytowany przez DonKisiello (2017-06-18 12:45:26)

23

Odp: Szalone wakacje

Moim zdaniem wyjazd kamperem to istne szaleństwo big_smile Nie ma według mnie nic lepszego big_smile Tu jest np. dość ciekawa  Moim zdaniem warto się im przyjrzeć smile

24

Odp: Szalone wakacje

Ja mam na oku domki w Rogowie ten obiekt ma basen, jest plac zabaw dla dzieci, do plaży jest niedaleko. Moim zdaniem warto decydować się na pobyt w mniejszej miejscowości, dzięki temu można wypocząć, bo nie ma tam tyle turystów.

25

Odp: Szalone wakacje

Ja lubię wakacje za granicą.