26

Odp: Szalone wakacje

Ja raczej nie...tyle się teraz słyszy o tym, że to niebezpieczne.

Ja polecam odwiedzenie stolicy. Zwiedzanie Warszawy jest naprawdę ciekawe, zwłaszcza, że tyle tutaj miejsc do odkrycia. Polecam - sama ciągle korzystam z ich usług, szczególnie na wakacjach, by poznać ciekawe miejsca smile

27

Odp: Szalone wakacje

A może Kaszuby? Dla mnie to jest po prostu piękny region i bardzo często tam wracam. Właściwie, to kiedy tylko mogę big_smile W tym roku będę jechała tutaj

28

Odp: Szalone wakacje

A nie lepiej zapytać o to profesjonalistów? To jest najlepsze możliwe źródło wiedzy w tego typu tematach smile

29

Odp: Szalone wakacje

Polecam ze swojej strony odwiedzić Santiago de Compostela smile Całkiem interesująca oferta takiej wycieczki jest tu

30

Odp: Szalone wakacje

Mi się wydaje, że warto odwiedzić  To miejsce jest całkowicie magiczne i koniecznie trzeba je zobaczyć smile

Ostatnio edytowany przez zarok32 (2017-09-30 19:37:25)

31

Odp: Szalone wakacje

Oj z chęcią bym pojechała. Może kiedyś się uda.

32

Odp: Szalone wakacje

Świetnie się zwiedza miasta w serii - jedno po drugim smile Na przykład ostatnio byłam w Krakowie

Ostatnio edytowany przez bisia (2017-10-03 13:56:32)

33

Odp: Szalone wakacje

Ja miałam szalone wakacje big_smile Chcieli mnie operować trzy razy big_smile Dałam się pokroić dwa. Niemal całe lato spędziłam w łóżku i kolejne również przeleżę ze względu na tą trzecią, przełożoną operację. Ech... żeby tak życie miało kaprys zaskoczyć mnie teraz kilkoma pozytywnymi rzeczami wink

34

Odp: Szalone wakacje

Ja bym w tym temacie popytał znajomych. To jest jedno z najlepszych rozwiązań. Przynajmniej według mnie.

35

Odp: Szalone wakacje

Dla mnie najbardziej szalone wakacje to zapakowanie się w samochód i jazda po prostu przed siebie. Ewentualnie wyszukiwanie naprawdę tanich lotów i obieranie tych miejsc, jako docelowych.

36

Odp: Szalone wakacje

Chyba bym sie bała autostopem, za duzo przykrych histori słyszałam i filmów sie naoglądałam. Ale ta opcja komarzycy z zabraniem samochodu i ruszneiem przed siebie to fajowo! A jeszcze w kontekście filmów i szalonych wakacji to nieraz mi sie marzyły takie plażowanie jak w komediach romatycnzych dla mlodziezy, fale, piasek, drinki z palemką no i bylam raz na takich wakacjach i było raczej: zimna woda, upał na plazy taki ze nie można oddychac, drogie kosmicznie drinki z palemką, tłiumy i rozdarte dzieciaki big_smile

37

Odp: Szalone wakacje

Autostopem podróżowałam za czasów studenckich i nigdy nic przykrego mnie nie spotkało, chociaż nie raz długo się czekało. Teraz stałam się wygodna i wolę komfortowy autokar lub samolot. Po ostatnich wakacjach jestem pod wrażeniem Grecji.

38

Odp: Szalone wakacje

W przypadku nietypowych wakacji, jeśli ma się dużo czasu, warto wyjechać do obcego miasta i pomieszkać tam trochę,żeby złapać klimat miasta. Wynajmujecie sobie mieszkanie i skupiacie się na chłonięciu klimatu miasta, zwiedzaniu i odpoczynku

39

Odp: Szalone wakacje

Ja bym chciała zwiedzić kiedyś Ukrainę, całe Podole i Krym, ale jak się tam trochę sytuacja uspokoi...

40

Odp: Szalone wakacje

Szalone wakacje to tylko gdzieś w Azji, w całkowicie innym od naszego kręgu kulturowym!

41

Odp: Szalone wakacje

Albo na Hawajach