1

Temat: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Mój mąż ostatnio nadmiernie traci włosy. Jak nie zacznie reagować to naprawdę w szybkim czasie zacznie łysieć. Musi coś zacząć stosować, tylko co? Zastanawiam się nad kupnem  leku. Co o tym myślicie? Może macie jakieś inne sprawdzone to podzielcie się.

2

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

ja używam wcierki Vitapil- polecił mi ją  kiedy byłam jeszcze w ciązy, bo jest z naturalnych składników. Jeżeli jednak sprawa jest dosyć mocna, lepiej niech wybierze się do dermatologa.

3

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

nie ma cudów

4

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Dobrze sprawdzić jakie ma podłoże wypadanie włosów, bo jeśli to łysienie androgenowe  to na pewno potrzebny będzie specjalista

5

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Wielu mężczyzn cierpi na łysienie androgenowe i łatwo to zauważyć, bo w przedziale 35-40 lat zaczyna się pojawiać placek łysiny na głowie, który się powiększa z czasem. Bywa, że dosięga to panów we wcześniejszym lub późniejszym wieku, ale mimo wszystko. Zapisałabym wizytę dla męża u trychologa, a jak w okolicy nie macie takowego, to do dermatologa, może on doradzi, jak uratować włosy albo jak sprawić, żeby szybciej odrastały. Bo na to raczej nie pomogą żadne naturalne kosmetyki.

6

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Ale jeśli poziom testosteronu jest ciągle wysoki to i po przeszczepie włosy wypadną - znam taki przypadek, że pan uzupełnia braki co jakiś czas w klinice:)

7

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Są na to suplementy witaminowe, warto też masować skórę glowy, żeby wzmocnić mieszki włosowe i pobudzić krążenie krwi.

8

Odp: Lek na wypadanie włosów-co wybrać?

Więcej owoców i warzyw w diecie może rozwiązać problem.