1

Temat: Menopauza

Jaki wpływ na cerę ma menopauza? Czy twarz się wtedy zmienia z wyglądu? Starzeje się? Można to zaobserwować gołym okiem?

2

Odp: Menopauza

niestety menopauza bardzo negatywnie wpływa nie tylko na cerę, ale i samopoczucie i ogólne zdrowie. Wiele kobiet cierpi na nagłe uderzenia gorąca, depresję, a do tego znaczna część odczuwa zmiany w wyglądzie z którymi ciężko jest się pogodzić.

3

Odp: Menopauza

Wiolka Klaman ma rację. A stan cery pogarsza się znacznie w czasie menopauzy.

4

Odp: Menopauza

Coraz częściej już 30parolatki ją mają, nie wiecie skąd to wynika?

5

Odp: Menopauza

W necie można dowiedzieć się więcej na temat kuracji z wykorzystaniem progesteronu naturalnego . Myślę, że naprawdę warto skorzystać z takiego rozwiązania, aniżeli poddawać się niekorzystnym objawom menopauzy, które często utrudniają nam życie.

6

Odp: Menopauza

Okropna przypadłość, aż  nie chcę myśleć że i mnie to czeka...

7

Odp: Menopauza

W sumie to straszne. Jako młode dziewczyny zmagamy się z trądzikiem i bolącymi miesiączkami - ciągnie się to przez całe życie a jeszcze jak już się ma to skończyć to też trzeba przejść przez masę dolegliwości związanych nie tylko z cerą ale i z narządami intymnymi np suchością pochwy.

8

Odp: Menopauza

Oj no, ale nie chodzi przecież o to, żeby narzekać, bo na wszystko jest rozwiązanie. Na suchość pochwy też są różne preparaty, kremy, żele itp., trzeba tylko znaleźć odpowiedni dla siebie, nie? wiek nie jest ograniczeniem:)

9

Odp: Menopauza

Kolej rzeczy, menopauza nie jest przyjemna, ale dzisiaj jest mnóstwo pomocnych środków i kosmetycznych i suplementów. Starzejemy się i to jest normalne, a najważniejsza jest samoakceptacja. W każdym wieku możemy być piękne wink

10

Odp: Menopauza

Tak, a w tym wieku piękno jest bardziej wewnątrz;)