1

Temat: Prezent dla mamy jaki?

Witajcie
Moja mama ma urodziny za miesiąc, a ja nie wiem co jej kupić. Myślałam o perfumach albo o krysztale 3d. Widziałam ostatnio na jakimś forum taki kryształ z różą i wygrawerowanymi życzeniami śliczny był naprawdę. Moja koleżanka kupiła taki dla rodziców na 30 rocznicę ślubu i mi polecała właśnie. A wy co myślicie o tych kryształach 3d?

2

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Kryształy 3d są piękne, tylko czy mama na pewno gustuje w takich ozdobach?..

3

Odp: Prezent dla mamy jaki?

[quote=Zafira]Kryształy 3d są piękne, tylko czy mama na pewno gustuje w takich ozdobach?..[/quote]
Właśnie. Jeśli jest sentymentalna i lubi stawiać na półkach bibeloty, to to będzie prezent idealny, ale jeśli niekoniecznie... to możesz nie trafić.

4

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Jak lubi - czemu nie. Ja mojej rok temu podarowałam obraz.

5

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja zawsze pytam mamę co chce dostać smile

6

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Zdecydowanie jakiś wyjazd lub relaksacyjny pobyt w SPA smile

7

Odp: Prezent dla mamy jaki?

[quote=rizzoli33]Ja zawsze pytam mamę co chce dostać smile[/quote]
Jaka szkoda, że moja nie potrafi przyjmować prezentów. Ona nic nigdy nie chce, a kiedy jej coś kupuję, to czasem trafię, czasem nie. Nawet jeśli potem z tego korzysta i widzę, że jej się przydało, że jej się podoba, to podczas ofiarowywania (kurczę... bardzo górnolotnie brzmiące słowo) słyszę zwykle coś jak: "Och, nie trzeba było" i robi mi się trochę przykro, że widzę tak mało radości i entuzjazmu. Chciałabym móc zapytać ją czego potrzebuje, co jej kupić i żeby odpowiedziała.

8

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Kup może woucher sama sobie wybierze co będzie chciała.

9

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Bardzo podoba mi się pomysł z kupieniem dla mamy portfela. Na pewno jest to coś co się jej przyda. Nie jest to też jakiś kurzołap, co zwykle stanowi tylko problem niż ozdobę. Tylko jeżeli będziecie decydować się na zakup portfela to niech będzie on już porządny, czyli ze skóry naturalnej. Dla kobiety pasują właściwie wszystkie kolory, ale wydaje mi się, że bardzo modna jest czerwień. Wszystko zależy też od wieku Twojej mamy, ale tego nie podałaś. Radziłabym poszukać jakieś ładnego portfela .

10

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Najlepiej zainwestować w dobre perfumy. Na pewno mama się ucieszy.

11

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Może jakiś fajny zestaw przydatnych kosmetyków do pielęgnacji, bądź perfumy wink

12

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Jak dla mnie to bardzo fajny pomysł na prezent. Tym bardziej jeśli Twoja mama myślała o takim zabiegu.

13

Odp: Prezent dla mamy jaki?

A nie lepiej jakiś dobry krem kupić? Przyjemność z niego będzie dłuższa:)

14

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja mojej mamie daję czasami kremy w prezentach. Zawsze się z tego cieszy, ale czy ja wiem czy to aż taka przyjemność. Krem to taki normalny prezent, a zabieg upiększający w salonie to co innego smile

15

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja zazwyczaj swojej mamie kupowałam jakieś kosmetyki i to wystarczała, jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby mama nie była z tych prezentów niezadowolona.

16

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja się zastanawiam nad szczotką prostującą , która szybciej wygładza włosy niż prostownica. Myślę ze się ucieszy bo lubi mieć ładne prosty włosy

17

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Czegokolwiek byś nie kupiła nie zapomnij o kwiatach. Kwiaty są bardzo ważnym dodatkiem smile

18

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Moja mama ma dzisiaj urodziny. Kupiłam jej kosmetyk do pielęgnacji ciężkich nóg ze skłonnością do żylaków, bo wiem, że się z tym męczy sad

19

Odp: Prezent dla mamy jaki?

moja propozycja prezentu dla mamy to ładna bluzka

20

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Zerknij koniecznie na te kategorię tutaj są świetne prezenty, takie spersonalizowane, do tego możesz dać mamie kwiatki i spędzić z nim miło czas. Czasami takie kilka godzin z mamą daje wiele dobrego jak i wiele uśmiechu smile

21

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Dobra książka, ciekawy album, bombonierka i kwiaty.

22

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Moja mama zawsze mówi co chce dostać. Dobrym pomysłem jest też zawsze zabranie mamy na zakupy, obiad i do kina smile

23

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Na pewno dobry romans sprawi jej wielka przyjemnosc big_smile Mowa oczywiscie o ksiazce, nie myslcie sobie tongue Polecam wam taką lekturkę  powinna przypasc do gustu kazdej kobiecie

24

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja borykam się z podobnym problemem i zastanawiałam się nad czymś takim dla mamy  co Ty na to, wydaje mi się że każda mama ucieszy się z takiego prezentu jakim jest nowy laptop.

25

Odp: Prezent dla mamy jaki?

Ja dla mojej kupuję Samsung Galaxy S8 - ubrania ma, bizuteri nie nosi, wiec nie tak łatwo jej coś wybrac. A teleon przyda się każdemu, a jej jest juz mega kiepski!