26

Odp: permanentny oczu

Ja też szybko, samym tuszem czarnym i koniec.

27

Odp: permanentny oczu

Wielkie mi halo! Zastanówcie się czasami nad sobą zamiast komentować zachowanie innych. Spójrzcie najpierw na siebie, później na innych.

28

Odp: permanentny oczu

W sumie to rozumiem obawy, bo ja sama wahałam się przez długi, czy na pewno zdecydować się na makijaż permanentny. Przecież nie można zmyć go podczas wieczornego demakijażu, więc musi być wykonany perfekcyjnie. Ponadto, niezwykle istotna jest dla mnie higiena i to również mnie jakoś wstrzymywało przed makijażem permanentnym. Jednak w końcu się zdecydowałam, po zobaczeniu efektów u mojej przyjaciółki, która zrobiła sobie makijaż permanentny w gabinecie medycyny estetycznej. Specjalnie pojechałam do Łodzi, aby skorzystać z usług tego sprawdzonego już gabinetu i mogę stwierdzić, że było warto. Sterylne warunki, a do zabiegu wykorzystano najwyższej klasy barwniki oraz sprzęt, co dało świetny efekt. Pani Kasia jest bardzo spokojna i miła, więc wprowadza także bardzo dobrą atmosferę i co ważne dla mnie - dokładnie tłumaczy całość zabiegu. Ja nie żałuję.

29

Odp: permanentny oczu

raczej taki makijaż dłużej się utrzymuje .

30

Odp: permanentny oczu

Jak jesteś gdzieś z okolic Warszawy lub bywasz tam to polecam wykonanie czegoś takiego w Salonie  nie daleko centrum Warszawy.  Moim zdaniem godne uwagi. Ja sama myślę nad takim kocim okiem, niestety zawsze coś. A jednak taki makijaż utrzymuje się długo i jest bardzo praktyczny.

31

Odp: permanentny oczu

Podobno całkiem nieźle ten makijaż wygląda, ale sama nie robiłam. Może jak będzie jakaś promocja w salonie to spróbuję tongue

32

Odp: permanentny oczu

Ja przymierzam się do zrobieniakresek dekoracyjnych oczu tego typu. Ale właśnie cały czas rozważam wszelkie tego za i przeciw.

Ostatnio edytowany przez Walerina (2017-04-28 15:21:39)

33

Odp: permanentny oczu

jest coś takiego ale według mnie kosztuje dość sporą gotówkę i nie jest to opłacalny interes;) wolę sama się pomalować niż płacic za taki zabieg

34

Odp: permanentny oczu

Ale jak ktoś jest uczulony na tusze do rzęs to nie ma innej opcji...

35

Odp: permanentny oczu

Fajnie byłoby mieć na stałe kreskę:)

36

Odp: permanentny oczu

Ja bym zrobiła taką a'la Amy Winehouse