326

Odp: słodycze

Ja uwielbiam ptasie mleczko. Ze wszytkich słodyczy to jest moje ulubione. Mąż się ze mnie smieje,ze jak otwieram to trzeba się spieszyć z jedzeniem bo jak sama się dorwę to potrafię wszystko zjeść sama. Powiem Wam,że moje dzieci również tak mają wink  W lecie wcinałam najczęściej ptasie mleczko o smaku frappe ale zwykle wybieram tradycyjne waniliowe. Próbowałam wielu ale Wedel ma najlepsze. W końcu to on opatentował recepturę.
[img]https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xfp1/t51.2885-15/s320x320/e15/10684213_1483229201934763_361401805_n.jpg[/img]

327

Odp: słodycze

Nie przepadam za takimi gotowymi słodyczami. Zdecydowanie wolę przygotować je sobie sama.

328

Odp: słodycze

ja natomiast przepadam za każdą możliwą formą słodyczy, wręcz nie mogę się uwolnić, oczywiście najbardziej lubię czekoladę białą albo karmelową, często też piekę sobie ciasta na weekend, oczywiście z kremem smile ogólnie bez słodyczy chyba bym nie przeżyła, zawsze jak mam jakiś słabszy dzień to sięgam po coś słodkiego i po herbatę i od razu jest mi lepiej smile polecam wam szczególnie na jesienne samotne wieczory, idealnie nadaje się na poprawę humoru smile po za tym nie rozumiem ludzi, którzy nie lubią słodyczy:)

329

Odp: słodycze

Ja ogólnie uwielbiam [url=http://befit.pl/maslo-orzechowe-wszystko-co-powinniscie-wiedziec-o-tym-przysmaku/]masło orzechowe[/url] i jego smak i lubię różne desery z nim. Fajny jest np pudding z nasionami chia, bananem i masłem orzechowym.

330

Odp: słodycze

Też uwielbiam masło orzechowe smile Ale chyba jeszcze bardziej marcepan smile

331

Odp: słodycze

[quote=filadelfia]Nie przepadam za takimi gotowymi słodyczami. Zdecydowanie wolę przygotować je sobie sama.[/quote]

Mam tak samo. Tylko nie zawsze chce mi się je przygotowywać.

332

Odp: słodycze

Uwielbiam słodycze! Czekoladę, cukierki z toffie, pralinki, czekoladki... Ciasteczka... Wuzetkę... Pycha!

333

Odp: słodycze

O, wuzetkę bym zjadła. Ale z tym jest tyle roboty!

334

Odp: słodycze

Byle by się dobry biszkopt udał to roboty nie jest wcale tak wiele...
Kocham_kato z ciastem Pani Walewska (Pychotka) to dopiero jest ceregieli... Tyle warstw, kruche, dżem, bez, krem... [url]http://www.kwestiasmaku.com/desery/ciasta/pani_walewska/przepis.html[/url] Próbowałaś?

335

Odp: słodycze

Czasem nie jem ich tygodniami, ale jak już zacznę to codziennie mnie do nich ciągnie...

336

Odp: słodycze

Dziś mam ochotę na batona Bonuty smile)

337

Odp: słodycze

Na depresję big_smile
[img]//x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_dmdYHvp6daZVJQRmAvsNNeHLpkxaNDFs,w400.jpg[/img]

338

Odp: słodycze

Ach, kusisz.. A tu już późno i pójdzie w boczki...:/

339

Odp: słodycze

Ostatnio wolę ciastka z nadzieniem - kokosowym, śmietankowym, z marmoladką;)

340

Odp: słodycze

A ja właśnie piekę szarlotkę:)

341

Odp: słodycze

Ja za słodyczami nie przepadam, choć czasem sobie pozwalam na małe przekąski

342

Odp: słodycze

Ja lubię ale zdrowe słodycze takie co sama mogę zrobić. Na przykład [url=https://www.przepisy.pl/magazyn/slodka-jesien/jak-przygotowac-proste-oraz-szybkie-ciasteczka-i-batony] szybkie ciasteczka[/url] , które po zrobieniu mogę do pracy zabrać jako przekąska czy dzieciom do szkoły dać. Takie ciekawe propozycje są naprawdę bardzo zdrowe i dobrze smakują.

343

Odp: słodycze

Ja uwielbiam Kasztanki. Mogłabym je jeść kilogramami. Szkoda tylko że tyłek tak po nich rośnie tongue

344

Odp: słodycze

Ostatnio jestem uzależniona od orzechów w miodzie, pycha... W Lidlu maja świetne batony z migdałami, a przy tygodniu greckim mini batoniki z pistacjami są moje ile tylko zdążę ich wywlec z pudeł, szkoda, że nie ma ich w stałej sprzedaży. sad

345

Odp: słodycze

Dla mnie słodycze są owszem dobre, ale jak pomyślę, że w nich 30-50% to sam cukier,. to boję się pomyśleć co by było, gdybym bez kontroli je jadła...

346

Odp: słodycze

Ja od zawsze lubiłam ciastka - w szczególności ptysie. Nie pogardzę też czekoladowym blokiem z herbatnikami - pycha.

347

Odp: słodycze

[quote=niechcemisie]Na depresję big_smile
[img]//x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_dmdYHvp6daZVJQRmAvsNNeHLpkxaNDFs,w400.jpg[/img][/quote]


Haha big_smile. Moim koleżankom z pracy się to spodobało.

348

Odp: słodycze

Haha. Początkowo myslałam, że jest to zwykla czekolada i dopiero z czasem zorientowałam sie co ma na opakowaniu. Swoją drogą to nie wiem jak Wam ale mi czekolada autentycznie poprawia humor. Nawet jedna czy dwie kosteczki dziennie dodają mi wiekszego powera. Szczegonie z rana  w pracy kiedy potrzebuję się jeszcze rozbudzić. Aktualnie moja ulubiona to Karmellove. Rózne wersje chociaż najczęściej wybieram tę z wafelkami ( oczywiście jeśli jest w sklepie). Kiedyś kupwoałam zwyklą białą ale karmelowa moim zdaniem jest smaczniejsza.
[img]https://scontent.cdninstagram.com/t51.2885-15/s320x320/e35/12728687_983826418360597_2085255898_n.jpg?ig_cache_key=MTE5NTU5ODI4MjIwMjk3OTcwNg%3D%3D.2[/img]

349

Odp: słodycze

ja nie przepadam za słodyczami, ale czasem robie sobie takie batoniki musli

350

Odp: słodycze

Też lubię słodkości. Kupuję najczęściej czekoladę albo coś z czekoladą np wafelek princessa. Bardzo lubię ciasta domowej roboty, ale nie mam teraz piekarnika, dlatego takie ciastko zastępuje mi tost z kremem czekoladowym, masłem orzechowym i bananem albo robię gofry z kakaem i wiórkami kokosowymi- na to krem czekoladowy, wiśnie ze słoika i bita śmietana- mniam smile