1

Temat: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Cześc. Podjęłam się tego zadania ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać smile Czy moze ktoś jest zorientowany oraz podpowie co zaplanować tak aby podobało się i dziewczynom i chłopakom?

2

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Rozumiem, że ma nie być to impreza wyjazdowa ale na miejscu tak? Jeśli tak to proponuję na przykład laserowy paintball. Jakiś czas temu bylismy firmą oraz zabawa bardzo fajna.  Sama w życiu nie wybrałabym się na paintball klasyczny bo jest to zabawa głównie dla chłopaków ale paintball laserowy to zupełnie inna sprawa.
W Łodzi jest opcja aby wynająć całą salę.

3

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Taki paintball to świetny pomysł na wyjście po pracy. Sądzę, że w przypadku imprezy lepiej postawić na coś większego. Najlepiej zapoznać się z ofertą wyjazdów grupowych  - firma ma wieloletnie doświadczenie, więc z pewnością zaproponuje ciekawe atrakcje, a może i nawet występy artystów. Taki wyjazd będzie niezapomniany.

4

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Takie wyjazdy grupowe w ramach integracji to fajna opcja. Tym bardziej jak zdecydujemy się na wyjazd, który faktycznie pomoże grupie odpocząć od pracy i zintegrować się. Tym bardziej, że ciężko o prawdziwy relaks, gdy ciągle jesteśmy "po telefonem" tudzież w zasięgu laptopa. Ale są imprezy takie jak Cyfrowy Detox , które zakładają odcięcie się cyfrowych technologii i wspólne spędzenie czasu na grach, aktywności sportowej itp.

5

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

U mnie w firmie postanowiono urządzić impreze integracyjną poza miastem i wszyscy wyjechaliśmy w górę. Był to bardzo aktywny weekend. Zdecydowaliśmy się wtedy na firmową i był to strzał w dziesiątkę. Bawili się wszyscy i można było się wyżyć, a nawet ustrzelić szefa. Jeżeli chodzi o tego typu imprezy, to trzeba ustalić indywidualnie, poza tym to również świetna okazja dla lepszego zjednoczenia pracowników.

6

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

jedyne co mogę polecić to takiebalony Wrocław, bo właśnie je zamawiam na naszą imprezę integracyjną tongue robimy imprezę z motywem bajkowym i takie balony są wręcz obowiązkowe u nas big_smile

7

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

No proszę, nie słyszałam o czymś takim smile Bardzo ciekawy pomysł te symulatory smile

8

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Już tak nie przesadzajcie, że to taki wielki problem. Szczególnie w dużych miastach nie ma problemu ani z salami ani kateringiem. Dodatkowo można wymyślić jakieś atrakcje na póxniejszą godzinę zamówić tort z logiem firmy do tego akurat mogę odesłać do nich -  upieką i dowiozą we wskazane miejsce, wszystko można dogadać, więc opcja jak najbardziej interesująca.

9

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Hej wink Ja właśnie będę musiała niebawem zorganizować imprezę integracyjną i zastanawiam się nad shotami… Nie chcę, żeby to była jakaś zwykła impreza integracyjna jakich wiele i trafiłam na takie coś  Co myślicie o takiej formie picia shotów? Może ktoś z Was już pił parowe drinki? Muszę przyznać, że wygląda to dość intrygująco big_smile

10

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Ja ostatnio bardzo lubię tego typu imprezy integracyjne smile Jeżeli w Łodzi znajdziesz podobną firmę, możesz być pewna, że zabawa będzie przednia!

11

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

[quote=favela3]Hej wink Ja właśnie będę musiała niebawem zorganizować imprezę integracyjną i zastanawiam się nad shotami… Nie chcę, żeby to była jakaś zwykła impreza integracyjna jakich wiele i trafiłam na takie coś. Co myślicie o takiej formie picia shotów? Może ktoś z Was już pił parowe drinki? Muszę przyznać, że wygląda to dość intrygująco big_smile[/quote]

Ja je "piłam" na wieczorze panieńskim koleżanki wink Sprawdziło się super!

12

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

[quote=Rolf222][quote=favela3]Hej wink Ja właśnie będę musiała niebawem zorganizować imprezę integracyjną i zastanawiam się nad shotami… Nie chcę, żeby to była jakaś zwykła impreza integracyjna jakich wiele i trafiłam na takie coś. Co myślicie o takiej formie picia shotów? Może ktoś z Was już pił parowe drinki? Muszę przyznać, że wygląda to dość intrygująco big_smile[/quote]

Ja je "piłam" na wieczorze panieńskim koleżanki wink Sprawdziło się super![/quote]

Na wieczorze panieńskim mojej kuzynki też to było w ostatnim czasie. Uważam, że jakiś tam przeciętny janusz raczej się tym nie zainteresuje szczególnie, ale na imprezę z młodymi ludźmi jest jak znalazł wink

13

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Organizacja imprezy integracyjnej nie jest trudna, ale żeby wszyscy dobrze się bawili, warto zadbać o takie kwestie jak obsługa cateringowa. U nas cateringiem zajęła się firma SCC i było super

14

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Moim zdaniem o wiele lepiej jest się wybrać w jakieś miejsce, gdzie będziemy mogli odpocząć od hałasu miasta. Nie oznacza to jednak, że nie będziemy mieć wówczas do dyspozycji całej masy różnorodnych atrakcji. Bardzo dobrym przykładem jest tutaj ośrodek Zielona Polana, do którego ja sama wraz z moją firmą wybieramy się 1-2 razy w ciągu roku. Jest to miejsce, w którym jest do dyspozycji wiele ciekawych atrakcji. Paintball, jazda quadami, pojazdami terenowymi czy też loty balonem to tylko kilka przykładów. Sprawdź sama jeśli będziesz zainteresowana!

15

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Oj no to poważne zadanie, ale zawsze możesz w tym celu zainwestować w dostawce imprez czy team buildingu. Tutaj przeczytasz coś w temacie  pomysłow na takie imprezy. Raz są one zręcznościowe, raz wytrzymałościowe. Wszystko zalezy od tego czego wy oczekujecie. Trzymam za Ciebie kciuki.

16

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Uderzcie dalej, w Bieszczady. Takich warunków przy takich kosztach, nie bank nie dostaniecie nigdzie.
Zerknijcie tutaj -
Tam mają wszystko - łącznie z basenem, kortem, plażą, sauną, kajakami, paintballem i wieloma innymi tematami.
Ogólnie - można naprawdę zorganizować świetną imprezkę!

17

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Również sugeruję Zieloną Polanę - jest cudowna!
Pod każdym względem. Spróbujcie gdziekolwiek w Polsce znaleźć miejsce z taką liczbą atrakcji.
Bajkowe widoki, wyjątkowe otoczenie - tak naprawdę nie ma się czego czepiać.
Oferują każdą atrakcję, jaką sobie tylko wymyślicie. Jest co robić ;-)

18

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

W tym czasie epidemii to sprawdzają się tylko imprezy na wolnym powietrzu, może jakaś szkoła przetrwania, paintballe itp?

19

Odp: Jak zorganizować imprezę integracyjną

Fajne są aktywne wyjazdy, np. paintball, obóz survivalowy..