1

Temat: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Znam cukiernika co przepyszne torty i ciasta robi na zamówienie ,a zbliżają się święta smile

Ostatnio edytowany przez dorota04 (2015-12-02 14:34:22)

2

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Na urodziny siostrzenicy muszę się rozejrzeć za fajnym tortem, najlepiej z postacią Minionka, bo jest ich fanką:)

3

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

dorota04 zamówiłam właśnie taki tort w kształcie lalki dla mojej córci

4

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Moja córka niedługo ma urodziny i postanowiłam jej kupić typowo dziecięcy tort. Córka jest ogromna fanka Hello Kitty i chciałabym, żeby ten tort miał właśnie taki motyw. W cukierni widziałam dwa takie torty, który znacznie się od siebie różnią. Obydwa są przepiękne i nie potrafię sama zdecydować się na konkretny tort. Mogłybyście spojrzeć na nie i napisać jaki bardziej Wam się podoba? Bardzo by mi to pomogło.

5

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Tort brzoskwiniowy apetycznie wygląda smile

6

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Można stworzyć, ale to nie jest takie proste, akurat mieliśmy okazję zamawiać na urodziny dzieci i tort zrobił na nas ogromne wrażenie, wiem, że to robią ludzie, ale prawda jest taka, że nigdy byśmy sami takiego cuda nie stworzyli. Mezzanine dobrze napisała i mówić możecie co chcecie, ale jak jest możliwość zamówienia to dlaczego z tego nie skorzystać?

7

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Moja sąsiadka robi torty na zamówienie, naprawdę ma talent! Odkryła taką pasję na emeryturze

8

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Teraz można kupić gotowe figurki i szablony z lukru, tylko sam tort do nich się robi

9

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Ale tort z cukierni jest zawsze estetyczniej wykonany, niż taki domowy, gdzie coś może się nie udać bo brakuje nam doświadczenia.

10

Odp: Pyszne torty w bajkowych wzorach

Są już do kupienia gotowe ozdoby na tort, także jadalne więc co to za sztuka zrobić taki tort samemu?