26

Odp: ceny perfum

mniejsza o ceny, sklep nieznany i podobny graficznie do e-zapachy, gdzie właściciel naciągnął tysiące ludzi na pieniądze i zniknął



tak to już jest ze sklepami z najniższą ceną na porównywarkach, a nie sprawdzonych

27

Odp: ceny perfum

zostają nam konkursy i może wygramy co nie co!

28

Odp: ceny perfum

Marzenie ściętej głowy, wygrać czy dostać perfumy to niemal niemożliwość.

29

Odp: ceny perfum

czemu?

Mi ostanio wychodzi to tongue mało, ale wychodzi ;p no  moze niekoneicznie idealne tongue ale cóż big_smile zawsze to cos big_smile

30

Odp: ceny perfum

ja kosmetyki natomiast wygrałam  na rossnecie miss sporty

31

Odp: ceny perfum

Gratulacje!! smile

32

Odp: ceny perfum

dzięki! zawsze to coś , , tym bardziej że mam dorastające kobitki w domu  które też potrzebują błyszczyka i innych rzeczy

33

Odp: ceny perfum

super! Gratuluję, ja ostatnio na rossnecie nic nie wygrałam, ale już przynajmniej wiem dlaczego smile
kosmetyki trafiły w dobre ręce!

34

Odp: ceny perfum

Ja tamwygrałam tylko 1 raz, dawno temu. I tyle...

35

Odp: ceny perfum

ja ani razu tongue

36

Odp: ceny perfum

to spróbujcie dziewczyny tam są także konkursy pisemne  , teraz coś o wigilii trzeba napisać

37

Odp: ceny perfum

[quote=justyna]super! Gratuluję, ja ostatnio na rossnecie nic nie wygrałam, ale już przynajmniej wiem dlaczego smile
kosmetyki trafiły w dobre ręce![/quote]
dzięki! fajnie jak dziewczyny gratulują! ja też sie cieszę jak wy wygrywacie! pozdrawiam! szczerze!

38

Odp: ceny perfum

[quote=biedroneczka4]to spróbujcie dziewczyny tam są także konkursy pisemne  , teraz coś o wigilii trzeba napisać[/quote]


ja dno w opisówkach big_smile tylko w foto całkiem, całkiem tongue
Ale tam jaksą foto to i głosowanie (sic!)

39

Odp: ceny perfum

Ja najbardziej lubię opisówki, ale cóż się dziwić z wykształcenia jestem geofizykiem lol

40

Odp: ceny perfum

no ja foto bo psycholog z wykształcenia lol

41

Odp: ceny perfum

To obie mamy fascynacje pokrewne wykształceniu lol ha, ha, ha

42

Odp: ceny perfum

a ja lubie różne, zależy od tego co trzeba opisać lub sfotografować big_smile
no, ale ja medyk wink

także moje pytanie brzmi "na kiedy?" zamiast "co?" wink

bo TEORETYCZNIE zrobię i nauczę się wszystkiego tylko kwestia terminu lol

43

Odp: ceny perfum

a ja przyszły pedagog dorosłych big_smile
moje pytanie brzmiałoby 'naprawdę muszę?' tongue dopiero potem 'co? i kiedy?' tongue

44

Odp: ceny perfum

Moje pytanie zawsze rozpoczyna się od "kiedy?"

45

Odp: ceny perfum

moje; "po co?" tongue

46

Odp: ceny perfum

[quote=malenka84]moje; "po co?" tongue[/quote]


o tym pytaniu też zapomniałam tongue

47

Odp: ceny perfum

albo: a nie może ktoś inny? big_smile:D:D

48

Odp: ceny perfum

Na luksus tego ostatniego, nie mogę sobie pozwolić...

49

Odp: ceny perfum

Ja zawsze zadaje i licze na cud, ze a nóż widelec moze i tak w 2 % przypadków zawsze moze ktoś inny a nie ja tongue

50

Odp: ceny perfum

Clive Christian - brytyjski projektant, który w 1999 przejął prestiżowy londyński dom perfumeryjny The Crown Perfumery, stworzył najdroższe perfumy świata.

Imperial Majesty, bo o nich mowa – kosztują 675 000 zł (115 000 funtów).

Limitowana edycja obejmuje 10 flakoników z kryształu Baccarat i 18-karatowego złota, ozdobionych 5-karatowym diamentem. Do sprzedaży przeznaczono tylko 5 z nich, z czego 3 znalazły nabywców, a pozostałe są eksponowane w londyńskim Harrodsie w i Bergdorfie Goodmanie w Nowym Jorku.

Dla "zwykłych" śmiertelników dostępna jest również wersja w skromnym opakowaniu ozdobionym jedynie pojedynczym, białym brylantem. 30 ml najdroższego zapachu świata kosztuje 8 720 zł.

Nie wiem jak Wy, ale ja jestem bardzo ciekawa, jak to cudo pachnie...

[url=http://www.fotosik.pl][img]//images42.fotosik.pl/135/f0dfc8b8a6c535bamed.jpg[/img][/url]