51

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Szczerze? Nie rozumiem kupowania mieszkania w Warszawie, które są potwornie drogie. Już lepiej postawić dom. Przynajmniej ma się kawałek trawy dla siebie. Sami przyznajcie, że ma to większy sens. Ja od miesiąca podpatruję firmę , która wykonuje domy-bliźniaki, a to by było idealne wyjście dla moje rodzinki i dla mojej siostry z mężem i córeczką. Nie mamy rodziców, więc takie wsparcie i mieszkanie blisko siebie zawsze nam się marzyło. Domy same w sobie są przepiękne, wystarczy obejrzeć zdjęcia. Oby plan został w przyszłym roku zrealizowany wink

52

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Zerknijcie sobie tutaj . Uważam, że mają tam naprawdę ciekawą ofertę mieszkań. Wierzcie mi, że przejrzałam już wiele inwestycji. Interesuje mnie dopłata MDM, więc nie da się ukryć, że nie każde mieszkanie wchodzi w grę. Widzę, że tutaj mają takie metraże, a poza tym są tam atrakcyjne ceny.

53

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Akacjowa Aleja, Radzymin. Stolica zapewnia świetne warunki do życia i tam może wszystko wyglądać super. Stolica to miejsce mega drogie, na pewno takie, które nie jest odpowiednie pod średnio zarabiających. Warszawa będzie dalej traciła - inaczej być nie może.

54

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

[quote=Madzia1998]Ale stamtąd jest daleko do centrum.. Najlepiej mieszkać np. gdzieś bliżej pracy, żeby codziennie nie stać w korkach po 2 godz.[/quote]
Tylko ceny w Warszawia, a na przykład w Markach są kompletnie nie do porównania. Dwie różne bajki, w Markach mozna kupić świetne mieszkanie już za 3900 za m2, a w Warszawie? Nie ma szans.

55

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Miejscowośc pod miastem powinno się dopasować pod względem lokalizacji pracy, ale z drugiej strony - pracę możemy zmienić w kilka miesięcy po tym, jak kupimy mieszkanie, więc czy to powinien być aż tak istotny czynnik? Moim zdaniem nie do końca.

56

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Oczywiście, że tak. Nie ma co przy szukania mieszkania brać czego popadnie. To musi być przemyślana decyzja, w końcu podejmujemy ją na wiele lat. Ja bym chyba nie umiała mieszkać w wielkim mieście, wychowywać tam dzieci. Lubię chodzić na spacery, biegam, więc zależy mi na bliskości terenów zielonych. Ale na kompletnym odludziu też bym nie chciała mieszkać. Dlatego właśnie Marki mi tak przypadły do gustu smile

57

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Szkoda,że Warszawa a nie Kraków, bo znajomi ostatnio kupili mieszkanie w spokojnej okolicy mianowicie Mieszkania oczywiście deweloperskie i jak pokazali mi plan to aż im zazdroszczę i nie mogę się doczekać kiedy będę ich mogła odwiedzić. Teraz powstaje tyle nowych obiektów architektonicznych z ciekawymi aranżacjami, nie to co kiedyś.

58

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

A sprawdzałeś może te inwestycje?  Kumpela była zadowolona - kupiłamieszkanie w Warszawie i  była zadowolona. Miała sporo obaw, bo wcześniej mieszkała w Staszowie i przeprowadzka do większego miasta to duże wyzwanie. Ale dała radę - powodzenia

59

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Potwierdzam Akacjową Aleję - świetne miejsce, w bardzo dobrym standardzie i atrakcyjnym otoczeniu, ale oczywiście decydujące jest to, ile macie kasy, jakie są wasze oczekiwania. Stolica jest moim zdaniem przeznaczona dla bogatych. Pod miastem macie bardzo ładne osiedla na poziomie 4k+ za metr. Co dostaniecie za tyle w stolicy?

60

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Mieszkania w Miasteczku Wawer mają całkiem dobre ceny – niektóre z nich kwalifikują się do rządowego programu MdM. Dzięki ofercie Miasteczka Wawer każdy może zakosztować odrobiny luksusu. Mieszkania sa bardzo przestronne z widokiem na las w eleganckiej dzielnicy, tarasy w niektórych mieszkaniach mają metraż nawet 88m2.

61

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ceny tutaj odstraszają, mam znajowego który kupił mieszkanie o połowę taniej w Skierniewicach i dojeżdża do pracy

62

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Ale dojazdy też kosztują, w skali roku to nawet parę tysięcy i jak się je pomnoży przez 30 lat to wyjdzie ta różnica w cenie mieszkania...

63

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Akacjowa Aleja w Radzyminie - można mieszkać w centrum miasta, w nowym budynku i płacić ponad 4k za metr. Wiadomo, że jeśli ceny dalej będą takie, to nie ma szans, żeby ludzie przekonali się do stolicy. Nikt nie chce koncentrować swojego życia na spłacaniu kredytu, ale to chyba oczywiste, prawda?

64

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Początkowo planowaliśmy właśnie do Warszawy się przenieść, ale ceny mieszkań i życia są tam kosmiczne.
Finalnie skończyliśmy w Krakowie tutaj znaleźliśmy pracę i teraz przeglądamy runek mieszkań, z nowych fajne mieszkanka są tutaj  dla nas idealna okolica bo niedaleko pracujemy, polecam zajrzeć.

65

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Dzisiaj sie dowiedziałam, ze w przygotowaniu jest kameralny budynek na Woli,  w sprzedaży inwestplanu dostępne będą mieszkania o niestandardowej wysokości w stylu loftów. Fajnie się zapowiada.

66

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

zdecydowanie na Ursynowie smile
Sprawdź na oferują cudowne mieszkania w niskich cenach wink

67

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Możesz polecić znajomemu stronę  na której znajdzie bardzo wiele ofert w nieruchomościach. Na wynajem czy do kupienia. Może sobie przy poszukiwaniach wybrać metraż, ilość pomieszczeń oraz widełki cenowe, jakie go interesują.

68

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Niedawno w pobliżu planowanej stacji II linii metra powstały. Dzięki świetnemu skomunikowaniu z centrum i biurowcami na Woli będzie to świetna lokalizacja. Osiedle Kondratowicza, o którym mowa bowiem sąsiaduje z wieloma centrami handlowymi, miejscami rekreacyjnymi i obiektami sportowymi, w pobliżu znajdują się również parki i Lasek Bródnowski - sprzyjające odpoczynkowi i relaksowi.

69

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Mieszkań jest coraz więcej na rynku. Popatrz na Wasze cechy i dobierz dzielnicę wink Poza tym pamiętaj, żeby pomyśleć o zabezpieczeniu mieszkania. Może? Albo inne rozwiązanie? Na pewno, coś musi być, żeby spać spokojnie.

70

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

To zależy od budżetu jaki się posiada, tak samo jak chcesz remont robić to można sobie zadzwonić i się wypytać ile dana usługa będzie kosztować. Nic w ciemno lepiej nie zamawiać bez takiej wiedzy.

Ostatnio edytowany przez jackie87876 (2017-03-28 18:19:19)

71

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

To prawda, finanse to kwestia kluczowa. Nie mnie gdybym ja miała wybrać jakąś opcję, postawiłabym na Bielany . Wybór mieszkań jest tam naprawdę spory, a mieszczą się one w nowoczesnym budynku. Do poszczególnych dzielnic Warszawy można stamtąd dotrzeć naprawdę szybko,  a poza tym w pobliżu znajdują się parki  Herberta i Olszyna, jak również kino, teatra, czy też plac zabaw.  Moim zdaniem jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi:)

72

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Według mnie inwestycja w mieszkanie to świetna opcja w dzisiejszych czasach !

Ostatnio edytowany przez natt22 (2017-03-01 16:47:45)

73

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Bogata oferta mieszkań w Warszawie dostępna jest również w inwestplanie. Myślę, że warto zajrzeć na stronę i przejrzeć ofertę dostępnych tutaj mieszkań. Wszystkie mieszkania są w dogodnych lokalizacjach.

74

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Serio? Koniecznie chcesz mieszkanie w dużym mieście? Nie lepiej coś na uboczu i mieć trochę spokoju? Ja by była za działką pod Warszawą i postawieniem tam sobie domku. To jest opcja na lata i wiem, że ją docenisz. Rozwiązań jest teraz wiele, choćby - masz tu domy drewniane, pasywne i ceny nie są szalone. Do mnie takie rozwiązanie bardziej przemawia.

75

Odp: Gdzie kupić mieszkanie w Warszawie

Mnie się na Grochowie podoba miejsce blisko parku jordanowskiego, dużo zieleni,  dobra komunikacja, nie trzeba stać w korkach aby za miasto się wydostać.