51

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Kobietom to odpowiada, ale facet przeżywający po 40-tce "drugą młodość" niestety, będzie szukał nadal wrażeń, jak nie będzie ich miał w domu... W 99% przypadków nie pogodzi się z tym i znajdzie sobie inną...

52

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Znajdzie kochankę, ale żony najczęściej nie zostawi, bo łączy majątek
i żona ugotuje, uprasuje, posprząta. A kochanka tego nie zrobi.

53

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Znam kobietę  ok. 70-tki, ma schorowanego męża, są po ślubie cywilnym, ona jest dwukrotną rozwódką i żeby móc brać komunię,  złożyła w kościele przysięgę, że  będzie już teraz żyć jak zakonnica smile Ale co użyła przez poprzednie lata, to jej:)

54

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Czego to kobiety nie wymyślą big_smile
Pomysłowa babka.

55

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

W tym wieku to wiadomo bez przesięgi, że już "te rzeczy " są za nią;) Ale ksiądz pewnie się ucieszył, że będzie jedna więcej dawać na tacę:)

56

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

No tak, babka przeszła w celibat, dołoży księdzu na kółka do nowego auta
i wszyscy zadowoleni big_smile

57

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

[quote=subtellna]W takim razie nie rozumiem słowa "odosamotniona"
Jest takie w języku polskim?
Co to znaczy? Nie tylko Ty? wink[/quote]

Oj wybacz, bo ja tak czasem zmyślam słowa i trzeba rozszyfrowywać, a niektórych z tych dziwactw słownych używam stale, np. leniwcować. Czułam się osamotniona w swoim doświadczeniu i kiedy okazało się, że nie tylko ja tak mam, poczułam się "odwrotnie osamotniona"  tongue

[quote=pinklogo](...) po czasie uniesień przychodzi stabilizacja,  zajmowanie się codziennymi sprawami (...)[/quote]

Teoretycznie to tymi sprawami zajmujemy się stale, one nagle się nie pojawiają, tylko faktycznie... jakoś wcześniej mamy czas i energię na te wszystkie uniesienia, a obowiązki powszednie są gdzieś w tle. Po latach zaczynają dominować i to na nich się skupiamy kosztem uniesień. Zapisuję kolejny + na rzecz związków krótkotrwałych.

58

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

[quote=subtellna]No tak, babka przeszła w celibat, dołoży księdzu na kółka do nowego auta
i wszyscy zadowoleni big_smile[/quote]

W tym wieku to raczej już celibat przeszedł na nią, skoro mąż się nie nadaje wink

59

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Z upływem lat odczuwana przyjemność  rośnie - twierdzą naukowcy na łamach "The American Journal of Medicine". Obserwowano 806 kobiet, które w chwili opracowywania raportu były średnio w wieku 67 lat. Aż 63% z nich było już po menopauzie.
Z badań wynika, że zarówno najmłodsze, jak i najstarsze kobiety prawie zawsze miały orgazm.

60

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Kwestią pozostaje tylko, z kim tak odczuwają, bo ogólnie i owszem podobno jest lepiej , ale z nudnym mężem to i tak trudno wspiąć się na wyżyny rozkoszy, to raczej możliwe z przystojnym sąsiadem;)

61

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Oczywiście,że do tanga trzeba dwojga smile
Ale faktem jest,że w każdej kategorii, jak się ćwiczy, to są efekty.
Widziałam ok. 80 letniego człowieka, który uprawia sport i chodzi, staje na rękach, biega,
lepiej niż niejeden 40 latek. Tak więc wskazany ruch w każdej postaci big_smile
W tym przypadku posuwisto-zwrotny, przyśpieszony tongue

62

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Właśnie, jak jest zdrowe ciało, to i większa przyjemność ... w każdym wieku:)

63

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Bezcenne zdrowie...
Jak człowiek jest zdrowy, to i czuje się młodo, niezależnie od lat smile

64

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

[quote=subtellna]Widziałam ok. 80 letniego człowieka, który uprawia sport i chodzi, staje na rękach, biega, lepiej niż niejeden 40 latek. Tak więc wskazany ruch w każdej postaci big_smile[/quote]

Widocznie woli umrzeć w biegu niż w łóżku, schorowany i stękający... jak przez całe życie był aktywny to i na starość chce...

65

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Są takie powiedzenia:
Przed zawałem uciekaj na własnych nogach.
Ruszaj się, bo zardzewiejesz smile

66

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Poza tym sex pomaga spalić kalorie a po 40-tce spada metabolizm i trzeba sobie pomóc też w taki przyjemny sposób wink

67

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Jakaś szansa dla mnie jest, że kiedyś jeszcze będę cieszyć się s... chlip. Poczekam do tej czterdziestki.

68

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Do czterdziestki, to życzę Tobie,żebyś była już w kilkuletnim związku smile

69

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Po co czekać? Życie Ci mija, a Ty niczyja... ? wink

70

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Zbliżenie może cieszyć nawet w długoletnim związku. Może kupcie sobie z mężem suplementy?  Może dzięki nim wasze życie będzie ciekawsze. O związek trzeba walczyć na każdym etapie a nie tylko na początku inaczej wkradnie się rutyna.

71

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Z upływem lat wkrada sie do związku rutyna, nadchodzi zmęczenia, nawał obowiązków, stresująca praca. To wszystko może mieć wpływ na życie erotyczne. Ale wszystko jest do rozwiązania, możliwe jest także że brak ochoty ma głębsze podłoże, mężczyzna ma problemy z osiągnięciem erekcji i o to chodzi, a wstydzi się o tym rozmawiać.

72

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

to się nazywa tak zwana rutyna i brak chęci...

73

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Jak jest uczucie to niczym nie trzeba się wspomagać, no chyba że po 70-tce wink

74

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Ale jakieś urozmaicenia, bielizna erotyczna i inne dodatki się przydadzą.

75

Odp: Brak pożądania w długoletnim zwiazku

Też jestem za, przecież gadżety też są dla ludzi... Nuda i rutyna  nie jest przyjacielem żadnego związku...